איך לבחור מצלמות אבטחה לעסק

כל בעל עסק חושש מפריצה והפסדים כבדים בעקבותיה, לא רק בשל הגניבה עצמה אלא גם בגלל הונדליזם שמשאירים מאחוריהם הפורצים. לכן, רוב רובם של בתי העסק מתקינים מצלמות אבטחה לעסקים. מצלמות אבטחה מרתיעים פורצים וגנבים, ומתעדים מקרים של גניבות – בין אם מדובר בעבריינים מבחוץ ובין אם מדובר בעובדים מתוך החברה.

מצלמת אבטחה לעסק, בצירוף של מערכת אזעקה, מהוות את ההתמגנות הטובה ביותר לעסק. כאשר מתקינים כמה מצלמות אבטחה במעגל סגור, יש להתקין גם מערכת הקלטה שתסנכרן ותקבל את כל המידע המתקבל מכל המצלמות. בדרך כלל מערכת הקלטה DVR היא הנוחה ביותר לשימוש והאיכותית ביותר לתפעול.

במקרים של חשד לגניבה המתבצעת על ידי מישהו מתוך החברה, התקנת מצלמה נסתרת עשויה להיות הדרך המהירה והיעילה ביותר לגלות מיהו הגנב.

אם יש לכם עסק ועדיין לא מותקנות בו מצלמות אבטחה, אל תמתינו יום נוסף פן יהיה מאוחר מדי! פנו אלינו כבר עכשיו ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי!

כשמחפשים מצלמות אבטחה לבית או מצלמות אבטחה לעסק חשוב לדעת כי ניתן למקסם את אפשרויות הצילום וההקלטה על מנת לזהות התנהגויות והתרחשויות שונות המתרחשות בבית או בעסק.

מצלמת אינפרא למשל מאפשרת ראיית לילה, באמצעות לדים של אינפרא אדום. האפשרות לצלם בלילה מעניקה לנו ביטחון לדעת כי גם מה שקורה בלילות, כשחשוך מסביב, ניתן לתיעוד ולצפייה. מצלמות אינפרא רלוונטיות בעיקר לבעלי עסקים החוששים מגניבות ופריצות במהלך הלילה.

מצלמות כיפה הן דוגמא דווקא לעיצוב ייחודי של מצלמת אבטחה. מצלמות כיפה הן מצלמות המעוצבות בצורה עגולה ונעימה ויכולות להשתלב בצורה הרמונית בעיצוב הבית או המשרד, מבלי לפגוע בעיצובו המקורי (בניגוד למשל למצלמות צינור). מצלמת כיפה יכולה להיות מצלמה לראיית יום ולילה אם קיימים בה לדים של אינפרא אדום.

כשמחפשים מצלמות אבטחה או מכשירי הקלטה עבור הבית או העסק, חשוב לדעת מה לחפש. זקוקים לעזרה? אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי לגבי רכישת והתקנת מצלמות אבטחה! פנו אל סיבים תשתיות תקשורת עוד היום.

 אנו מספקים מגוון רחב של מצלמות אבטחה לייעודים שונים:

מצלמות אבטחה חיצוניות

כאשר מעוניינים במערכת אבטחה ברמה גבוהה, נחוצות מצלמות אבטחה חיצוניות לצורך אבטחה יעילה. מצלמות אבטחה מותקנות הן בבית והן בבית העסק, והן משמשות למיגון ומעקב...

מצלמות אבטחה נסתרות

כחלק ממערך אבטחה קפדני ניתן להתקין מצלמות אבטחה נסתרות. מצלמת אבטחה נסתרת היא מצלמת אבטחה המותקנת בבית, במשרד או בעסק, בצורה מוסווית כך שהאנשים הנמצאים במתחם אינם יודעים כי...

מצלמות אבטחה פנימיות

כאשר רוצים באמת לישון בשקט, כדאי לחשוב על התקנת מצלמות אבטחה פנימיות. מצלמת אבטחה פנימית היא למעשה מצלמת אבטחה המותקנת בתוך חלל פנימי בנוי, ומיועדת לצלם את מה שמתרחש בתוך המרחב...

איך לבחור מצלמות אבטחה לעסק

המאמר באדיבות

  • sivim
  • קליק לחיוג: 0523266212
  • טלפון:
    0523266212הצג
  • אתר:
    הצג

תגובות