מצלמות אבטחה בגגות ומיגון קומות פתוחות

מצלמות אבטחה בגגות ומיגון קומות פתוחותבכתבה הבאה נלמד על אפשרויות המיגון לקומות פתוחות וגגות עם או בלי גידור ומעקה בנוי.

אז יש לנו גג, או לחלופין קומה פתוחה או סתם מרפסת ענקית במיוחד, אחת הדרבים הטובות ביותר להיכנס לבית או בית עסק היא מגבוה, כלומר דרך חלונות או מפתחים בקומות העליונות כי הם בד"כ אינם ממוגנים מסיבות שונות.
אז מה בעצם קורה היום? למה בכלל למגן בגבהים הללו? הסיבה היא פשוטה יחסית ומורכבת מ-2 עיקריות, והם:

הראשונה, לא כל מה שרוצים לגנוב נמצא בתוך מבנה, לעיתים קרובות מה שחפצים בו הגנבים נמצא בחוץ.
תאמינו או לא זה כולל מגוון דברים כמו דודים, קולטים, גנראטורים,מכלים, מדחסי מזגנים או כל מכלול אחר שיש בו נחושת או לחלופין שהוא פשוט סחיר מאוד וקל להרוויח ממנו.

השנייה, פשוט כי הגנב יודע ש85% מבעלי העסקים והבתים הפרטיים אינם ממגנים בקומות העליונות כי אין תקציב או שלא רואים לנכון להשקיע גם אם יש.

איך מונעים מאותם הגנבים להרוס לגנוב את מה שיש לנו על הגג או להיכנס מהקומות העליוניות?
לנו בסיבים תשתיות תקשורת יש את הפתרון הנכון ביותר בשבילכם, מאחר ואנו כבר שנים בתחום המיגון והתקשורת ולנו ידע נרחב במיגון ואיך פועל ראש הגנב אנחנו נמצא תמיד שלב או שתיים קדימה.

בסיבים תקשורת מחשבים עושים שימוש בכל סוגי המיגון שקיימים כיום בכדי למנוע בכלל טיפוס לקומות עליונות או גגות ע"י שימוש בממסרי פריזמה גלאים בלתי תלויי נפח, גלאי תלת מימד או חגורות פוטו אלקטרוניות אנחנו בעצם תוחמים ונועלים את המבנה בקומותיו העליונות ומונעים מהגנבים להגיע לשם עוד לפני הכניסה לבית, פתרון זה יעיל במיוחד באזורי אוכלוסיה צפופים כגון ערים בכל הגדלים מאחר וצפיפות המבנים גבוהה יחסית ועקב כך מקנה לגנבים את האפשרות להיות חבויים יחסית בזמן טיפוסם לקומות עליונות.

מחפשים איך למגן את הגג בעזרת מצלמות אבטחה?
אנו מציעים סט מצלמות אבטחה במחיר כולל לאבטחת הגג במלאו, לעוד מידע בקרו בעמוד סט מצלמות אבטחה nvr.

יגון הגגות והקומות העליונות קריטי עד מאוד גם אין לכם גישה למבנה דרך הקומות העליונות, הסיבה לכך מצויה בעובדה שברגע שגנב עולה לגג הוא בעצם בלתי נראה, ועקב כך הוא מבצע את זממו לאורך זמן ויכול לרוקן דוד או שתיים, לפרק מדחס מזגן, לגנוב פריטים שעל הגג, לגנוב שנאים פוטו-ואלטאיים ולעיתים גם ונדליזם נטו לצורך חלקי נחושת היא אופציה נפוצה מאוד לגנבים שעושים ממנה בלילה ממוצע של 500 ₪ ממכירת הנחושת לסוחרי המתכות בסוף הערב.

אז אל תישארו אדישים בימנו אנו, הגנבים באים גם מלמעלה.

המאמר באדיבות

  • sivim
  • קליק לחיוג: 0523266212
  • טלפון:
    0523266212הצג
  • אתר:
    הצג

תגובות