מדריך: איך מתקנים סדק בקיר?

 

בעוד שמקרים של סדק בקיר החיצוני של המבנה יצריכו תמיד אנשי מקצוע (אפשר גם להסתייע בחברות איטום וגם בשיפוצניקים אשר עובדים עם סנפלינג), סדק בקירות פנימיים בבית ניתן בהחלט לסדר לבד. לפניכם מדריך מלא לתיקון סדק בקיר.

הגיע הזמן קצת להתלכלך, אך לצאת מהסיפור הזה מאוד מרוצים. אין דבר יותר מספק מאשר עבודת כפיים, זה הוכח מחקרית. בזמן פעילות ועבודת כפיים המוח מפריש הורמונים מסוימים אשר אחראיים על שמחה ואושר (כמו למשל דופמין, שמופרש גם בזמן פעילות ספורטיבית), ככה שאם אתם עומדים לתקן לבד כל מיני תקלות בביתכם, היכונו להרגיש מאוד מסופקים בסוף התהליך. בואו נדבר על תיקון סדק בקיר לבד – מה החומרים שיש להכין מראש ומה כולל התהליך?

המדריך להנדימן הביתי – תיקון סדקים בקירות בבית

אם גיליתם סדקים בקירות הבית, או שמא הסרתם מהקירות כל מיני אלמנטים עיצוביים כמו מדפים ועציצים שהיו תלויים, סביר להניח שמצאתם את עצמכם אל מול קירות עם חורים, התפוררות או אפילו סדקים. לפני שאנחנו מדריכים אתכם כיצד לטפל בסדקים לבדכם, חשוב לדעת שלפעמים סדקים נגרמים בעקבות תזוזות של הקרקע וגם בעקבות שורשים מתחת לקרקע, שורשים בביוב וכו'.

במקרים אלו, יהיה עליכם להסתייע באנשי המקצוע הרלוונטיים. גם אם תמדריך: איך מתקנים סדק בקיר?תקנו את הסדק בקיר, הוא יחזור כנראה, ככה שחובה להסתייע בשירותיהם של שרברבים קוטלי שורשים. הלאה, בואו נמשיך לתיקון הסדק בקיר. אתם מוזמנים להצטייד בחומרים ובציוד הבא:

נייר זכוכית (נייר לטש) טיח או אבקה כמו אבקת קלסימו כוס מים או יותר (תלוי בכמות הסדקים) חומר מקשר כמו למשל בונדרול צבע לקיר (בהתאם לצבע הקיר שלכם)

תיקון סדק בקיר – מדריך מלא ומקצועי

בשלב הראשון, יהיה עליכם לנקות את הקיר עם מטלית לחה, בכדי שהלכלוך הקיים על הקיר לא יתערבב בהמשך עם הצבע של הקיר. בשלב השני, יהיה עליכם לערבב אבקה למילוי סדקים בקירות עם מים. ניתן להשתמש באבקה כמו אבקת קלסימו, אך בשוק אתם תוכלו למצוא פתרונות גנריים לא פחות מוצלחים.

יהיה עליכם לערבב את האבקה יחד עם מים, אך עשו זאת בהדרגה, לאט-לאט, עד שמתקבלת עיסה-משחתית. שימו לב, לאחר כשעה בערך, המשחה הזאת כבר תתקשה, כך שיהיה עליכם לפעול יחסית מהר.

נעבור לשלב השלישי

שלב שיוף הקיר עד רמת הגובה האחיד. אתם יכולים לעבוד עם פלס עבור דיוק מירבי. בדקו כי אין הבדלי גובה לאחר השיוף והמשיכו הלאה לשלב הרביעי – הטמעת חומר מקשר.

החומר המקשר מאפשר לצבע "להתיישב" טוב יותר על הקיר ולהיתפס. השלב האחרון הוא שלב הצביעה. צבעו בצורה אחידה, ככה שלא יהיו הבדלים בצביעה על הקיר. בהצלחה, אתם כעת הנדימן מומלץ!

 בהצלחה, פורטל טופ שיפוצים.

 

המאמר באדיבות

 • טופ שיפוצים
 • קליק לחיוג: 0776052900
 • טלפון:
  0776052900הצג
 • כתובת:
  הנגר 24, הוד השרון
 • אתר:
  הצג

תגובות