יתרונות תאורת גינה

יתרונות תאורת גינה מקצועית
צילומי טלוויזיה, וידאו וסטילס, תצוגות אמנות במוזיאון או פינה יפה בביתנו – כל אלו הנם פונקציה של תאורה.
רחובות שהופכים קסומים לעת ליל, נופים אורבאניים, שדות ועמקים – כל אלו הנם גם פונקציה של גופי תאורה לבית נכונה.
עיצוב גינות מביא בחשבון את המומחיות הרבה שנצברה בנושא תאורת גינה ותאורה ככלל ומיישם אותה בעת תכנון גינות או עיצוב גינות מתקדם.

תאורת גינה מקצועית עושה שימוש בכל אלמנט תאורה שתוכלו לדמיין, החל מגופי תאורה זעירים חבויים או נסתרים וכלה בפנסים ומנורות גדולים, לרבות טווח אמצע רחב מאוד של אופציות לגופי תאורה שונים, בגדלים שונים, גוונים שונים, בינהם כאלו הנשענים על אנרגיה סולארית הנצברת לאורך היום ובינהם חשמליים.
תאורת גינה רק אצל המומחים

מומחים לתאורת גינה
המומחים בתחום תאורת גינה משלבים את עבודתם עם תהליך תכנון הגינה ועיצוב הגינה, וכך נקבע מראש באופן מתוכנן מיקומם וסוגם של מקורות התאורה בגינה.
לעיתים ישולבו מספר מקורות או מספר גוונים או תתי גוונים עדינים של תאורת גינה על מנת ליצור אימפקט מבוקש הרצוי על ידי הלקוח.
עיצוב גינות בשילוב עיצוב תאורת גן

דקויות בעיצוב הגינה
עיצוב גינות מכיל התמחויות בנושא תאורת הגינה, שעליה לשרת במשולב מטרות נוי ומטרות פונקציונאליות.
אנו רוצים שהשביל יהיה מואר בבטחה בחושך וכך גם איזור הישיבה, אך כמובן לא בפס פלורוסנטי בוהק, ובמקביל מבקשים להאיר פרקים מתוך הצמחייה – בין השאר על ידי הארה עקיפה ולא סנוור ישיר: כל הנתונים הללו משוקללים אל פרמטרים רבים נוספים בעת עיצוב ותכנון תאורת הגינה המושלמת לגינתכם.

תאורת נוי
גופי תאורה שמטרתם להאיר את הצמחייה הנראית מתוך הבית.
באמצעות תאורה של הגינה ניתן ליצור דרמה ומסתורין על ידי הארה של שיחים או עצים.
האפקט נעשה באמצעות תאורת שקועת רצפה, ספוטים מיוחדים, פטריות המשמשות להארת הצמחים מלמעלה כלפי מטה או דוקרנים אשר שולחים אלומת אור ממוקדת אל הצמח אותו אנו מעוניינים להדגיש.

גופי תאורת נוי שונים מתאימים לסוגים שונים של עצים ושיחים. לעצים בעלי נוף דליל מומלץ להאיר את העץ מלמטה כלפי מעלה ליצירת משחקי אור וצל.
לעומת זאת עצים בעלי נוף צפוף כדאי להאיר מן הצד בכדי ליצור אפקט דרמטי מקסימאלי.

יתרונות תאורת גינה

המאמר באדיבות

תגובות