מעצבים את הבית מחדש

מעצבים את הבית מחדשתהליך עיצוב הבית דורש התארגנות מקדימה ומתוכננת מראש, הכוללת הן את הפרת השגרה והן את ההוצאות הכספיות, על כן נכון לבצע את התהליך בקפדנות יתרה פעם אחת ולתמיד.

ההחלטה הראשונה נכון שתתמקד בהיקף השפוץ ובמטרתו תוך סיוע של בעלי מקצוע מהתחום לרבות אדריכלים.
לאחר גיבוש תוכנית העבודה וההבחנה אחר היקף השיפוץ, נכון יהיה להחליט על לוחות הזמנים ושילוב חומרי הגלם האיכותיים ביותר, לצד בחירת הריהוט שיאכלס את החללים השונים במבנה.

כיצד לבחור את הריהוט וחומרי הגלם?
בעידן הנוכחי בו החיים הפכו לדינמיים, רבים בוחרים לרכוש ריהוט מודולארי המאפשר את העברתו ממקום למקום - הן בתוך המבנה והן מחוצה לו.
מעבר לריהוט הסטנדרטי לרבות ארונות, שולחנות ומיטות, נדרשת כל משפחה לחשוב על התקנת המטבח, ארונות האמבטיה ועוד.

מרבית מבעלי הדירות יעדיפו לעצב ולרהט את ביתם באופן ייחודי ומקורי, בין אם זה התאמת המטבח ברמה העיצובית והפונקציונאלית לאורך החיים ולהעדפות העיצוביות ובין אם זה בחירת המזנון המיוחד והמקורי, כזה שלא ימצא באף בית בישראל בפרט וברחבי העולם בכלל.
היכולת לבצע התאמה אידיאלית לצורך ולרצון, תהייה על פי רוב בהזמנה אישית ובסיועו של נגר מקצועי המכיר את עבודת הנגרות על בוריה, לצד התאמת האופציה המדוייקת ביותר לכל אדם ומשפחה.

לעיתים תוספות כמו התקנת פרקטים כחלק מתהליך עיצוב פנים, הן אלו שיעשו את ההבדל בין בית מעוצב ואנין טעם, לבין בית נחמד שנעים להתגורר בו.
עוד לפני שאתם מקבלים החלטה מוגמרת באשר לאופי ואיכות הריהוט, נכון יהיה להתייעץ עם בעל מקצוע מנוסה ובעל ניסיון בתחום ולקבל את חוות דעתו האישית לאור ניסיונו.

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות, הוא הבחנה בין חומרי הגלם מהם מיוצר הריהוט לביתכם, ואין זה משנה אם זהו המטבח, אלו ארונות האמבטיה, הפרקט או כל פריט ריהוט אחר.
חשוב מעל לכל ספק לוודא כי הריהוט מיוצר מחומרי גלם מובילים ואיכותיים וכי הם מתאימים לסוג הריהוט המיוצר.
חשוב לזכור כי ארונות בחדר הילדים יחשפו לטמפרטורה שונה מארונות בחדר האמבטיה ועל כן נכון שחומרי הגלם או לחילופין תהליך הייצור יתבצע באופן שונה.

לסיכום
עיצוב הבית הוא הליך הדורש יצירתיות, מקצועיות ודיוק.
אם קבלתם את ההחלטה להיכנס אל ההרפתקה ולעצב מחדש את ביתכם, נכון יהיה לבחור בבעלי מקצוע מובילים בתחום אשר יצליחו לענות על דרישותיכם, הן התקציביות והן העיצוביות.
במקביל הערכו לתקופת השיפוץ מבחינת לוחות הזמנים הנדרשים לעבודה ומבחינה כלכלית.

המאמר באדיבות

 • קינן אדריכלים
 • קליק לחיוג: 073-7597161
 • טלפון:
  073-7597161הצג
 • כתובת:
  אשדוד תל חי 9/12
 • אתר:
  הצג

תגובות