יצירת חווית ספא בלתי נשכחת

יצירת חווית ספא בלתי נשכחת עם אשליות הטבע של Sky Factory   


מהפך

תקרות שמיים וחלונות וירטואלים של Sky Factory יעזרו לכם להפוך את הספא לחלל מזמין ובלתי נשכח עבור לקוחותיכם. הנוף הטבעי ובריאות האור בעל ספקטרום מלא של תקרות שמיים מוארות וחלונות וירטואלים  יוצרים סביבה אינטימית המחוברת  לטבע ולאוויר הצח.


נוחות

אשליות הטבע של Sky Factory מקדמים תחושת נוחות עמוקה הגורמת ללקוחות להיות יותר נינוחים, פתוחים ומרוכזים – תנאים הכרחיים לחוויית ספא נעימה.


רוגע

מוקפים בתמונות מרגיעות של שמיים, עצים, פריחות צבעוניות ונופים טבעיים, לקוחות נוטים להירגע במהירות וליהנות יותר מהטיפולים ככל שהסטרס והמתח מתפוגגים.


ריפוי

החידושים האחרונים של Sky Factory, eScape™   ו- SkyV™ הינם מיזוג של אומנות וטכנולוגיה אשר  עושה שימוש בסרטים דיגטליים באיכות גבוהה(HD) אשר לוכדת את הזרימה האמיתית של הזמן המתבטא באמצעות שינוי ותנועה. אירועים מלאי חיים של הטבע מוקלטים ללא הפרעות ועריכות ומוצגים באמצעות מסכי LCD HD. הרבה יותר מתמונות יפות, eScape ו SkyV של Sky Factory מקדמות חוויות עמוקות ומרשימות עבור לקוחות, מכניסות חן, יופי וכוח ריפוי של הטבע לתוך סביבת הספא.


ESCAPE

 eScape™ הינו חלון וירטואלי של סינמה דיגיטלית אשר מציג סצינות עוצרי נשימה מכמה מהאתרים היפים בעולם.  eScape מייצר אשליה חזקה המכניסה את אירועי הטבע(כולל הקולות) לתוך מרחביים פנימיים. בנוסף, המערכת המתקדמת מאפשרת לשלב מוסיקה לבחירתך בכדי ליצור את האווירה הנדרשת בספא.


רעננות

ההשפעה העמוקה של רוגע אשר הטבע מעניק ישאירו את לקוחותיכם עם תחושת השראה ורעננות כאשר הם מובלים ע"י שעות של דימויים – שקיעות טרופיים עם גלים מתניצירת חווית ספא בלתי נשכחתפצים, מפלי מים, אגמים, זריחות...אין גבול לאפשרויות.


העשרה

SkyV  הינו אשנב וירטואלי של סינמה דיגיטלית המכניס פנימה את מאורעות השמיים בריאליזם חסר תקדים. שעות של תוכן ויזואלי שופע, מציג את תנועת העננים מנקודת מבט של ענפי עץ המתנופפים בבריזה וזאת תוך כדי שינוי האור והצבעים מהזריחה ועד השקיעה. SkyV הינו קונספט ארכיטקטוני חדשני המאפשר ליופי, אוניברסליות ותועלות הטבע להעשיר את סביבת הספא מלמעלה למטה.


הגברה

שילוב היופי והתועלות של מוצרי Sky Factory לתוך הספא מחזק את העסק ונותן ייחוד תחרותי. בהפיכת החלל לבלתי נשכח והבדלתו מאחרים תרגישו עלייה בלקוחות חוזרים וכמו כן צמיחה מהפניות של אותם לקוחות.

מחייה


מוצרי Sky Factory מספקים פתרון קל ואפקטיבי לעדכון המתקן בזמני כלכלה מאופקת. זו היא דרך כדאית להכניס רעננות וחיוניות למתקן מבלי לעבור שיפוץ כללי; ניתן גם להפוך את הספא למעניין ודינמי באמצעות החלפת תמונות תקרות השמיים והחלונות וירטואלים  לכל עונה.

חידוש


צרו סביבה טבעית בו אתם, הצוות והלקוחות תוכלו לחוות את איכויות הריפוי של הטבע. הוספת פרטי יופי, ארטיסטיות ויצירתיות לספא באמצעות אשליות הטבע של  Sky Factoryמביא עמו ערך מוסף והוא הצגת דאגתכם ללקוחות  לחוויית ספא מחדשת.


אנא צור/צרי קשר עם אחד ממעצבי שלנו בכדי לקבל עזרה בעיצוב והצעת מחיר ללא התחייבות.

 

חוויות לקוחות :

דר' דונאטיני, קליני-ספא ריימס. בעליו של הקליני-ספא ריימס בקורמונטריאול צרפת, שילב 4 תקרות שמיים מוארות של Sky Factory לתוך השיפוץ הדרמטי והאופנתי במתקנו. ע"פ דר' דונאטיני, " אני חושב שהחלל יותר מסביר פנים ונותן הרגשה חמה יותר מתאורה אחרת. אור היום מרגיע ומחייה את החולים. תקרות השמיים גורמות לחולים להיות יותר שמחים והצוות הרפואי אינו יכול לחכות להדליק אותם לפני שהלקוחות באים." ראה תמונה למעלה.

המאמר באדיבות

 • The Sky Factory
 • קליק לחיוג: 09-7410742
 • טלפון:
  09-7410742הצג
 • כתובת:
  רמב"ם 6 הוד השרון
 • אתר:
  הצג

תגובות