סקיילייט וירטואלי פותח את סביבת העבודה

סקיילייט וירטואלי פותח את סביבת העבודה ומגדיל את פרודוקטיביות העובדים

 

 

תקרות השמיים מוארות של Sky Factory הינם אשנבים וירטואלים אשר מוסיפים אימפקט אסתטי מיידי למשרדים וגורמים להגברת פרודוקטיביות העובדים ושביעות רצונם במקום העבודה.

 

פיירפילד, איווה, 31.8.10 – תקרות שמיים מוארות הינם כלי ויזואלי מרתק ורב תכליתי עבור בעלי עסקים הרוצים לשנות את סביבת העבודה מקצה לקצה,  לשפר את שביעות רצונם סקיילייט וירטואלי פותח את סביבת העבודהשל העובדים ולהגדיל את הפרודוקטיביות שלהם. תקרות שמיים מוארות הינם אשליה ריאליסטית של שמיים הממזגת אומנות וטכנולוגיה חדשנית ומגבירה את הסביבה הפנימית ע"י סימולציה של אור יום טבעי והכנסת יופיו של הטבע פנימה.

 

מחקר פיילוט אשר נערך באוניברסיטת ווסטמינסר, סולט לייק סיטי יוטה בארה"ב מצא שלתקרות שמיים מוארות ישנן השפעות ברורות על סביבת העבודה. " ה- sky factory יכול וצריך לטעון בקמפיין השיווק שלהם שתקרות שמיים תורמות לפרודוקטיביות של העובדים. בנוסף לכך, האנליזה שלנו מראה באופן ברור שההתקנה של תקרות השמיים משפרת את שביעות רצונם של העובדים" – מתוך תמצית המנהלים.

 

  

בדומה לתקרות השמיים, חלונות וירטואלים של sky factory הופכים חללים סגורים לבעלי תחושת מרווח גדולה יותר ובלתי נשכחת. אשליות צילומיות אלו מכניסות את השפעתו המרעננת של הטבע לתוך סביבת העבודה.

 

אודות ה – Sky Factory

 

ה-Sky Factory הינה חברה ייחודית הממוקמת באייוה, ארה"ב. היא נוסדה בשנת 2002 ומיוצגת ב- 50 מדינות מסביב העולם. המגזין INC בחר ב- Sky Factory כאחת מהחברות המובילות ב- 2010 וסיקר את החברה במגזין חודש יוני, 2010. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו

המאמר באדיבות

 • The Sky Factory
 • קליק לחיוג: 09-7410742
 • טלפון:
  09-7410742הצג
 • כתובת:
  רמב"ם 6 הוד השרון
 • אתר:
  הצג

תגובות