עיצוב פנים וסטיילינג עבור מלון בוטיק


מלון DIAMOND PLUS ATHENS עיצוב יוקרתי בלב אתונה

מאת : רומי רולבין

מלון DIAMOND PLUS ATHENS הינו מלון שכן (נמצא בסמיכות למלון האב) אשר נתבקשתי לעצב תוך דגש על פרטיות ועיצוב יוקרתי אחיד. העיצוב הזמין התמודדות עם אתגר אדריכלי עיצובי מורכב, שדרש חשיבה מקורית והענקת משמעות חדשה למבנה, בעודו שומר על ההקשר אל מלון Diamond hotel הממוקם מעבר לרחוב במרחק מטרים ספורים ומספק את שרותי הקבלה והסעדה. 

 

DIAMOND HOTEL ממוקם באתונה יוון, בקרבת האתרים ההיסטוריים החשובים. זהו מלון בוטיק קטן שנפתח לקהל במאי 2010, ומציע לקהל שמעריך עיצוב ואסתטיקה ומתעניין בהשראה ויזואלית 20 חדרים וסוויטות מפוארות. כל חדר/סוויטה נושא אופי ועיצוב ייחודי לו ומציג סטנדרטים כמותם לא נראו לפני כן בסביבה. 

 

שנה בלבד לאחר שנפתח, הפך DIAMOND HOTEL לפנינה אמיתית בלב ליבה של אתונה. המלון מציע מיקום יוצא דופן סמוך לאתרים הפופולאריים והאטרקטיביים ביותר של אתונה כגון האקרופוליס, אזור הפלאקה, מוזיאון האקרופוליס, המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה, כיכר סינטגמה, ושפע מסעדות, בתי קפה וחנויות.
עיצוב הפנים של המלון מאופיין במראה אקלקטי, חיבור מקורי בין סגנון קלאסי ומלכותי של יוון העתיקה לאלמנטים מוקצנים בסגנון רוקוקו באמצעות שילוב חומרים ואביזרים מודרניים. 

מלון DIAMOND PLUS ATHENS לובש שמלת כלה

 

היה לי את הצורך והרצון להקנות לאורחי המלון תחושה של יוקרה מלכותיות עם רמיזות והקשרים לסביבה האותנטית של האתרים ההיסטוריים בסביבתו תוך שימוש ואבזור במערכות מתקדמות וטכנולוגיות חדישות. 
במלון DIAMOND PLUS ATHENS השכן, 13 חדרים וסוויטות יוקרתיות בעלות חללים גדולים, מרפסות שמש, חדרי רחצה מודרניים ומאובזרים.

החדרים מרווחים ובעלי תקרות גבוהות המודגשות באמצעות עמודים מחורצים. היציאה למרפסות השמש נעשית דרך דלתות כנף בגובה מלא המאפשרות כניסה מרובה של אור טבעי ים תיכוני.

 

הצבע הלבן מאפיין את המלון ומקנה לו מראה קליל ואוורירי אך אצילי. הסכימה האקונוגרפית של הסדר הדורי מקבל ביטוי בטרגליפים ובכותרות פשוטות לעמודים דקורטיביים מחורצים הממוקמים במקצבים קבועים וסימטריים. 

 

שילוב של אלמנטים דקורטיביים בסגנון רוקוקו מתבטא בדקורציה, פנלים, רהיטים, מראות, נברשות ושימוש בדמוי ברונזה מוזהבת. הרהיטים מעוצבים בהתאמה אישית ובעלי אופי נשי מעודן המאופיין ע"י קווים מעוקלים באופן מתמשך, צורות וקווי זרימה בדמות האותיות S ו C , ומעוטרים בעושר בדמוי ברונזה מוזהבת ומוקצנים באמצעות ריפוד וניל מודרני וצבע אפוקסי מבריק. 

 

בחלל מבואה גרם מדרגות שמסתלסל ועולה אל קומות החדרים ותורם למשחק מעניין בחלל הקטן בעל הפתעות מרחביות בדומה ללבירינת. כמו כן נבנו בו נישות ויטרינות תצוגה מפוארות ומוארות, עם קירות שמשנים את צורתן ומעצימים את התחושה.

 

נוסטלגיה לצד מודרניזציה.


עיצוב פנים והום סטיילינג: רומי רולבין
            054-5347492

      

המאמר באדיבות

  • designdivas
  • קליק לחיוג: 054-5347492
  • טלפון:
    054-5347492
  • כתובת:
    תל אביב
  • אתר:

תגובות