צמחים כמטהר אוויר טבעי

צמחים מטהרים את האוויר על ידי קליטת הרעלים שבאוויר בסביבה בה אנו חיים, הרעלים באים מאיתנו, מדבקים, דאודורנטים, בשמים, צבעים, פלסטיקים ועוד מוצרים רבים שאנו משתמשים ביום יום.

 

חשוב! בכדי לשמור על בריאותינו ולשפר את איכות החיים עלינו למצוא דרכים טבעיות לטהר את האוויר.

 

המצאות צמחים בסביבה בה אנו חיים בבית ובמשרד, תורמים לשמירת בריאותינו על ידי טיהור האוויר מרעלים וגם ליצירת אווירה נוחה ורגועה.

 

השאלה אלו צמחים יתנו תוצאות הטובות ביותר ?

הצמח צריך להיות יעיל בטיהור האוויר מרעלים.

לחיות היטב בתנאי האור בבית או במשרד.

להסתפק במועט, קל לטיפול והחזקה, אינו מלכלך.

שורד הרבה שנים, גם כאשר הצמח "מוזנח" והטיפול לקוי.

 

לצמח הסנסיווריה, צמח הבריאות, יש את כל התכונות הנדרשות לקבלת תוצאות טובות ואפשר להגיד בביטחון, כי צמח הסנסיווריה, הוא היעיל ביותר כמטהר אוויר טבעי,  שומר על הבריאות  ואיכות החיים בבית ובמשרד.

 

לצמח הבריאות, הסנסיווריה, יש עלים עבים בשרניים אוגרי מימטהר אוויר טבעים, מרקם פני העלה נעשה קשוח יותר כאשר התנאים נעשים קשים, לכן יש לסנסיווריה את היכולת לשרוד בתנאי יובש קיצוני ובתנאי קשים. בתנאי צל בבית או במשרד, צמח הבריאות, הסנסיווריה, משנה את מרקם פני העלה לעדינים יותר ויכולת קליטת הרעלים נעשית יעילה יותר, אך גם בתנאים אלה העלה חזק ועמיד הרבה יותר מצמחים אחרים. מרבית הצמחים שיכולים לגדול בתנאי אור בבית ובמשרד הם צמחים שדורשים הרבה טיפול ותשומת לב רבה, לעומת צמח הסנסיווריה, צמח הבריאות, קל מאוד לטיפול, מסתפק במועט, גם אם יהיה "מוזנח" ישרוד שנים רבות.

 

צמח הסנסיווריה, צמח הבריאות, מעולה למשרד, למבני ציבור, בכניסות לבתים ובמקומות ציבוריים, או בכל מקום אחר שם לא תמיד יש את האפשרות והתנאים לטיפול נכון וצמחים רגילים לא תמיד שורדים. צמח הסנסיווריה תמיד יראה יפה, ייטהר את האוויר, יצור אווירה רגועה וישרוד שנים רבות.

 

בזכות עמידותו הגבוהה של צמח הסנסיווריה ניתן לגדל אותו בעציץ קטן יחסית במשך שנים רבות ללא צורך להחליף את כלי הגידול, במידה ונעביר לעציץ גדול יותר יגדל הצמח ויתפתח. צמח הסנסיווריה מצוין בעציץ הידרופוני או בכלי זכוכית ללא חור. 

 

לסנסיווריה מגוון גדול של עשרות רבות של זנים עם עלים בצורות ובגוונים שונים, צמחים נמוכים, או גבוהים כך שניתן בקלות לעשות שילובים של כמה זנים וליצור עציץ מעוצב יפה בגדלים שונים. שתילת צמח הבריאות, סנסיווריה, בכלי קרמיקה או זכוכית מעוצבים ישתלבו יפה בכל עיצוב במשרד ובבית.

 

מחפשים מה לתת מתנות ?  עציצים של צמח הבריאות ליופי ולשמירת הבריאות בבית ובמשרד.

 

למעוניינים בייעוץ והדרכה צרו קשר נשמח לעזור.

 

ישראל רף

מחקר פיתוח וגידול צמחיה חסכונית במים.

בונסאי,עצים ננסיים, צמח הבריאות סנסיווריה, סוקולנטים וקקטוסים.

 

מייסד קבוצת רף משתלות

ייצור ושיווק סיטונאי של צמחיה חסכונית במים ו עציצים מעוצבים למתנות

 

המאמר באדיבות

תגובות