איך הופכים את החצר למקום בילוי לכל המשפחה ?

תמיד רצית לצאת מהעיר, לגור בסביבה כפרית. כמה עצים, מדשאה, גינת תבלין, גריל אוסטרלי, נדנדת ילדים, ככה בשביל הנפש... היא לעומת זאת פחות התלהבה. רצתה לגור ליד "מרכז העניינים". הרבה זמן ניסית לשכנע אותה, להסביר להורים שלה שיהיו בריאים למה נכון להתרחק, בסוף הצלחת. 

 

עברה עוד איזה שנה של כיתות רגליים אחר היישוב הנכון, הבית הנכון, השכן הנכון. איכשהו מצאתם משהו ששניכם אוהבים. ממש תכף נכנסים רק צריך לחכות שעורכי הדין יגמרו להתמסר עם ההסכם… יש איזו בעיה שקשורה למס רכוש או אולי מס רכישה… לא חשוב. אמרו צריך להוסיף כסף, הוספתם, העיקר שיתקדמו כבר. עכשיו מחכים עוד קצת שהדיירים הקודמים יצאו ואז שיפוצון קטן שהפך כמעט מיד לשיפוץ בינוני, וזהו.  תתחדשו, יש לכם בית קרקע.

 

הכי כיף בבית פרטי זו הקרקע, האדמה, הירוק, המרחבים, אפשרויות האירוח המגוונות את כל זה אתה כמובן כבר יודע שנים, על זה בדיוק חלמת  !!

חבר המליץ לך על "נבות אדריכל הגינות" אמר שהוא עושה פלאות. אין ספק האיש כשרוני רק חבל שבמקום איזו הדמיה מרשימה של גינתך העתידית, זו עם המסלעות, המפלים וה מגלשה לחצר הוא הגיע עם חרמש מוטורי. לא נורא.

 

עשיתם סיבוב יחד החלטתם על אופי הגינה. מתקן משחקים לחצר

אתה רצית הרבה דשא שהילדים יוכלו להתרוצץ, לשחק בכדור.. כן ברור שצריך לחסוך במים אפילו המשרד פרסום שבו אתה עובד היה מעורב בפרסומת עם ההיא, היפה שהפנים שלה תוך כדי סלוגן "ישראל מתייבשת" הופכים לחרבים ומחורצים. אז כן - הכנרת חשובה, אבל החלום שלך לא פחות. לדנה, אשתך לעומת זאת היה חשוב כמה דקלים אמרה שזה מזכיר לה את תאילנד אחרי הצבא, שיהיה.

הגינה מוכנה. במילה אחת – חלום. בשתי מילים - חלום שהתגשם.

עכשיו ממש הגעתם אל המנוחה והנחלה. יש רק את העניין הקטן הזה, הלא ברור, אפילו קצת מוזר... איכשהו אחרי כמה ימים של התלהבות כולם חזרו להתכנס בבית. שוב הטלוויזיה הזו תופסת את מירב שעות הפנאי של הילדים. הגדול אפילו פתח לעצמו פרופיל בפייסבוק. רק הצרה הזו הייתה חסרה, פסק דין מוות לחיי חברה תקינים. איפה הוא ואיפה אתה כאשר היית בכיתה ג' ? אם זה ימשיך ככה כוכבי כדורגל יהיו לך בבית רק בפיפ"א של הפלייסטישן.

והקטנה, מה איתה ? מסכנה, בקושי עומדת. נכון בת 7 חודשים אבל אמרו שבמושב מתפתחים הרבה יותר מהר.

אכן יש מצוקה.

ת'שמע רעיון. מה דעתך להציב בגינה מתקן משחקים לילדים ? מה פתאום מפלסטיק ? מעץ, מעוצב. שיתאים  לריהוט הבורמזי שדנה התעקשה לקנות. מתקן משחקים הכולל 2 נדנדות ילדים. ככה לא נוסיף לגדול והסנדוויץ' עוד סיבה לריב. מגלשת גינה מהירה היוצאת מתוך ביתן עץ. מתחת ל בית עץ יש ארגז חול שהקטנה תוכל לשחק מיד אחרי שתלמד לשבת. אחרי שראית בדיוק מה עושים הכלבים בארגז החול בגינה הציבורית אין סיכוי שהבת שלך תשב שם, אולי אחרי הבת מצווה.

 

רוצה מתקן משחקים אצלך בחצר ?       

המאמר באדיבות

 • Backyard Stories
 • קליק לחיוג: 052-6882641
 • טלפון:
  052-6882641הצג
 • כתובת:
  רח' הברוש, מושב נוה ירק
 • אתר:
  הצג

תגובות