פינה שקטה בבית- פתרונות עיצוביים

רגוע בבית...

הצורך בפינה שקטה בבית הולך וגדל.  לשלם חשבונות, לסיים פרויקט בעבודה או ללמוד למבחן. קיימים פתרונות יצירתיים וקומפקטיים שאינם משבשים את ייעוד חדרי הבית. קראו והשכילו.

 

הצורך למצוא פינה שקטה בבית הולך וגדל. לעבור על החשבונות בנק, ללמוד למבחן, לסיים את הפרוייקט שלא הספקנו בעבודה, והדוגמאות עוד רבות ולעתים אף גולשות לתוך הלילה. היום קצר והמלאכה מרובה. לעתים קרובות למדי החלל הביתי מצריך פתרונות יצירתיים על מנת לספק לנו אותה פינה רגועה, בלי לשבש או לשנות את ייעוד החדרים בבית.

 

קיימים היום מגוון פתרונות עיצוביים שמסייעים לנו לסיים את המטלות השוטפות בנוחות ופשטות. אלו אותם רהיטים ניידים, כאלו שמשנים את צורתם כדי לא להפריע, לרוב הם מתקפלים, אינם גדולים במיוחד, לעתים בעלי שימושים רבים, והעיקר מספקים אותם פתרונות חשובים ביום יום.

 

לדברי אורה פיטרו-בלכמן, מנכ"ל ומבעלי פיטרו ריהוט משרדי "לרוב אלו רהיטים מודרניים, המאופיפינה שקטה בבית- פתרונות עיצובייםינים בקווים דקים וזורמים. רהיטים נטולי ריפוד או דקורציות מיותרות, נותר בהם רק ההכרחי, פרקטי וכל מה שדורש עמידות ונוחות יומיומית, יכולת קיפול, ניוד ושימוש בחומרים קלי משקל שעמידים בלחות. הסגנון הקליל שלהם הולם את השאיפה למראה קומפקטי וקצבי".

 

כדוגמא נותנת פיטרו, את שולחן ה- ENVELOP של המותג HERMAN MILLER שכל הקונספט שלו זה ניידות/ מזעריות. היכולת של שולחן ENVELOP להתנייד לכל מקום ומקום בבית, להתחבר עם חשמל בכל מקום  והגדולה הגדולה שלו היא יכולת התאמת גובהו לכל משתמש מילד למבוגר כאחד. זהו שולחן קטן, קומפקטי, ועם זאת מאוד ארגונומי. השולחן מתנייד קדימה ואחורה ביחד עם גוף המשתמש. מדובר במשטח ארגונומי גמיש המתכוונן בהתאם לגוף העובד. לכן גם קוראים לפתרון שהוא מציג  ENVELOP, סוג של מעטפת הלוקחת בחשבון מכלול היבטים, ותנוחות עבודה של המשתמש.

עוד מציגה פיטרו שולחן רב-שימושי המשלב פרקטיות ופתרונות גמישים, בהתאם לצרכים הדינמיים במרחב העבודה המודרני והביתי. מתוקף כך, השולחן מסתגל בקלות לכל סביבת עבודה – במשרד פרטי וסגור, במרחב עבודה משותף או בחדר ישיבות, בבית או בחדר העבודה, בזכות עיצוב תמציתי המבוסס על פשטות. לשולחן מראה קליל, רגלי אלומיניום, משטח עליון מזכוכית או לביד, ויכולת קיפול למצב כמעט דו-מימדי. השולחן של המותג ACTIU   הספרדי.

אותו מותג מציג שידות שבהיותן סגורות הן נראות כשידות לכל דבר, אולם בעת פתיחתן השידות הופכות להיות עמדות עבודה לכל דבר, עם שולחן נשלף למחשב, פתרונות אחסון וכל מה שצריך כדי לעבוד בסלון הבית.

המאמר באדיבות

 • פיטרו
 • קליק לחיוג: 03-5503607
 • טלפון:
  03-5503607הצג
 • כתובת:
  רחוב הסדנא 13, חולון.
 • אתר:
  הצג

תגובות