מדוע חשוב לעבוד עם מעצבת פנים?

שיפוץ או רכישת ביתבית עסק הם אירוע משמעותי ומכונן בחייו של אדם ומשפחתו.

על פי רוב, התקציב הוא המרכיב המשמעותי ביותר המכתיב את התנהלות פרויקט עיצוב הפנים בדרך זו או אחרת. חשוב מאוד לדעת ולתכנן כיצד להשקיע את סכום הכסף שהוקצב לצורך פרויקט עיצוב הפנים, על מנת שבסיומו של תהליך השיפוץ ועיצוב הפנים תוכלו ליהנות מהתוצאה לאורך שנים, ללא תחושת אכזבה או החמצה.

 

הטעות הנפוצה ביותר שאנשים נוטים לעשות היא לוותר על שירותיה של מעצבת פנים מתוך מחשבה מוטעית מיסודה כי מדובר במותרות שתקציב נמוך אינו יכול להכיל או שעדיף לחסוך את שכרה של מעצבת הפנים בכדי לממן מרכיב נוסף בשיפוץ.

 

הניסיון מלמד באופןמדוע חשוב לעבוד עם מעצבת פנים? גורף כי שיקול זה הינו מוטעה מיסודו בשל הסיבות הבאות:

שיפוץ ועיצוב פנים טומנים בחובם פרטים ודקויות רבים שרק מעצבת פנים מנוסה יכולה להעלות על הדעת ולהתייחס אליהם בזמן התכנון ובכך למנוע טעויות פונקציונאליות ואסתטיות כאחד.

אנשים נוטים להיכנס לתהליך השיפוץ ועיצוב הפנים מבלי לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך סיזיפי ומורכב הטומן בחובו החלטות רבות, תכנון, בחירות ורכישות שונות ועבודה אינטנסיבית מול מספר בעלי מקצוע בו זמנית. כל זאת ועוד עלולים להפוך את התהליך לקשה מאוד לביצוע עבור אנשים ששגרת יומם מלאה.

עבודה עם מעצבת פנים חוסכת זמן, כסף רב, עגמת נפש וחשוב מכל – שגיאות בתחום עיצוב הפנים איתן תאלצו להתמודד ולחיות למשך שנים רבות.

 

מעצבת הפנים חושבת על פרטים רבים שאינם עולים על דעתכם והם פרי שנות התמקצעות רבות בתחום עיצוב הפנים, ידע רב, דמיון וחשיפה יומיומית לכל החומרים, האביזרים ובעלי המקצוע הקיימים והמתחדשים בתחום עיצוב הפנים.


פנייה למעצבת פנים בתחילתו של תהליך השיפוץ מבטיחה תהליך חלק ויעיל ותוצאה מרהיבה. ועל כך ייאמר: "סוף מעשה במחשבה תחילה".

המאמר באדיבות

תגובות