כיצד מתחולל קסם עיצוב הפנים?

כמעצבת פנים אני מתייחסת לעיצוב בכלל ולתחום עיצוב הפנים בפרט כאל שפה לכל דבר ועניין. כמו לכל שפה, יש לשפת עיצוב הפנים חוקים, דיאלקטים שונים ואפילו סלנג ייחודי משלה. כמעצבת פנים יש לי את הידע והיכולת להשתמש בכלים ששפה זו מקנה כך ש ה "טקסט" הוויזואלי אותו אני מיישמת יהיה מרהיב ומעורר השראה.
ה "טקסט" לצורך העניין הוא הבית, החדר, בית העסק או כל חלל אחר אותו אני מעצבת.

 

כאשר אתם מחליטים לעצב את ביתכם או את בית העסק שלכם, עליכם לשאול את עצמכם האם אתם שולטים ברזי שפת עיצוב הפנים והאם אתם יודעים לגלות את הפוטנציאל הגלום במבנה החלל הפנימי של ביתכם או בית העסק שלכם.

 

בעיצוב פנים קיימים מספר פרמטרים הצרכיצד מתחולל קסם עיצוב הפנים?יכים להשתלב יחד על מנת ליצור עבורכם מרחב נוח ומעורר השראה כאחד:

חלוקה נכונה של מבנה החלל הפנימי אותו רוצים לעצב (תכניות עיצוב מקצועיות ומפורטות ושרטוטים רלוונטים). התייחסות לצרכים הפונקציונאליים של בעלי הבית, בית העסק.

יצירת אלמנטים בגבס / נגרות המשתלבים בחלל בטבעיות ולא מכבידים או מעמיסים עליו.

מיקום רהיטים אופטימאלי ונכון ביחס למבנה החלל הפנימי.

התייחסות לגדלים, פרופורציות וסגנון של פריטי הריהוט הנבחר.

תמהיל מדויק ומושלם של צבעים, טקסטורות, גופי תאורה, טפטים ואביזרים היוצרים זרימה ורצף עיצובי ברחבי הבית / בית עסק ומהלכים קסם על השוהים בו.

 

כמעצבת פנים "שחיה ונושמת" עיצוב פנים אני מזהה את הפוטנציאל הגלום בכל חלל מיד עם כניסתי אליו ומשם קצרה הדרך ליצירת הקסם... קסם עיצוב הפנים.

המאמר באדיבות

תגובות