טרנדים ואופנות בהלבשת הבית

רובנו אוהבים אופנה ונהנים מהמגוון ומהאפשרות ליפות את הבית ו"להלביש" אותו מחדש.  מספר טיפים יעזרו לכם לשמור על בית טרנדי ולהימנע משעטנז של אופנות, צבעים ורהיטים.


אם אינכם יכולים להחליף את הריהוט לעיתים תכופות, כמו רובנו. אני ממליצה לבחור ברהוט קלאסי עם קווים נקיים. על הבסיס הזה אפשר להלביש אקססוריז שונים בצבעים וסגנונות שונים.


לימדו להיפרד מחפצים. זה כואב רק לרגע אחד, אך ברגע שהם בחוץ תשכחו מקיומם. זה בדוק! כדאי לבדוק את השימושיות והכדאיות של כל אחד מהם, אולי מחלק מהם אפשר  "להיפרד כידידים". בנוסף כדאי לצמצם לרהיט אחד גדול, מספר רהיטים קטנים. למשל במקום מספר כונניות קטנות ברחבי הבית, לרכז את כולן לספריה אחת גדולה.

כדי למנוע עומס- הנהיגו חוק: פריט נכנס- פריט יוצא. כך תישארו אופנתיים ולא תעמיסו את החלל.
לא כל סגנון אופנתי מתאים לכם! בדיוק כפי שאתם מתאימים את האופנה בבגדים למבנה גופכם, כך יש להתאים את הטראנד בעיצוב לבסיס הבית. למשל: סגנון הייטקי מינימליסטי המאופיין בנירוסטה וזכוכית, לא ישתלב עם ריהוט כפרי וכריות פרחוניות! בחרו- רק את מה שמתאים.

אל תתפשרו על פיסת אומנות קטנה. ציור אחד יעשה את ההבדל בין הבית שלכם לבין הבית של השכן. בחרו את מה טרנדים ואופנות בהלבשת הביתשאתם אוהבים, מה שצבט לכם בבטן כשראיתם אותו לראשונה. אל תחשבו שאומנות מקורית נועדה רק לעשירים. ניתן למצוא פרטי אומנות מקוריים כמו ציורים ופסלים גם במחירים סבירים. האומנות היא זו שמגדירה את השוני, הנשמה והייחודיות של כל בית.

אם אתם משתמשים בפרחי משי מלאכותיים, התאימו אותם לעונה. כלניות ורקפות בחודש אוגוסט לא ממש משכנעים...אל תתפתו למבצעים. הם באים והולכים אבל משאירים לנו את הבית עמוסים ומבולגנים.

לצבעים יש משקל משמעותי בעיצוב הבית וביצירת אווירה. העיזו. צבע קיר שונה, זו לא החלטה הרת גורל. הצבע מפיץ חיים ומשנה את החלל לגמרי.

לא חייבים להציג את כל המתנות. לפני אירוע שאתם מארחים- בקשו מהאורחים להביא רק מתנות מתכלות: יין, שוקולד או עציץ. כך לא תצטרכו לתלות על הקיר תמונה או שעון ירוק שלא הייתם בוחרים לעצמכם.

עדיין צפוף לכם? החליפו את שולחן הקפה לזכוכית שקופה, הוסיפו מראה אופקית מעל מזנון או פינת אוכל. המראה היא אלמנט דקורטיבי שבזכות ההשתקפות שלה היא מכפילה את חלל החדר.

המאמר באדיבות

תגובות