מטבחים כפריים

מטבחים כפריים :חמש סיבות להשקעה בטוחה

עיצוב הבית ועיצוב המטבח הם תחומים שצברו תאוצה בשנים האחרונות, הן מבחינת המבחר המוצע בשוק והן מבחינת העניין וההתעסקות שלנו בתחום זה. אחת הסיבות לכך הן שהיום אנשים מבינים שאפשר לעצב בתוך הבית גם בצורה שתהיה פרקטית וגם בצורה שתהיה יפה ותתאים לטעם האישי שלנו.


מכל חדרי הבית, דווקא במטבח אנשים נהנים להשקיע במיוחד. כנראה משום שהמטבח הוא הגרעין של הבית, המקום אליו אנו נכנסים פעמים רבות ביום, המקום שמעורר בנו אסוציאציות של חום, הזנה ואהבה של אם. מתוך שלל המטבחים הקיימים היום בשוק, מטבחים כפריים הם אחת הבחירות הכדאיות יותר והמשתלמות המוצעות היום. להלן חמש סיבות שהופכות את הבחירה במטבחים כפריים להשקעה משתלמת:


1. העץ. מטבחים כפריים העשויים עץ מלא הם מטבחים שאין שניים להם. השימוש בעץ, העבודה הקפדנית והגימור האיכותי מקנים למטבח מראה נפלא וטבעי שאפשר להשיג רק אם משתמשים בחומרי גלם טבעיים כמו העץ. העץ לאורך ההיסטוריה הוכיח את עצמו פעם אחר פעם כחומר גלם שלא מאכזב אותנו אף פעם. העץ עצמו בתחום של מטבחים כפריים מגיע במגוון רחב מאוד. לאוהבי המראה הבהיר והקליל, יש את עץ הלבנה או עץ האלון או עץ המייפל. לאוהבי המרמטבחים כפריים-אליה מטבחיםאה החורפי, המעט כבד, ישנו עץ האגוז המשובח. כמו כן ניתן להשתמש גם בעץ האורן שהוא איכותי אך לא יקר ובכך מוזיל עלויות, וניתן גם לשלב בחלקים הפנימיים MDF גם כדי להוזיל עלויות.


2. עמידות. מטבחים כפריים הם מטבחים עמידים מאוד שיישארו עמכם לאורך שנים רבות, מבלי לאבד מאיכותם או מראם. הגימור האיכותי וחומר הגלם הטבעי והחזק הם שמבטיחים את עמידותם הגבוהה של מטבח הבנוי בסגנון מטבחים כפריים, והם כתעודת אחריות לכל הקונה מטבחים אלו.

לאורך השנים, יתכן והעץ ישנה מעט את גוונו, היות וזהו חומר אורגני, אך השינוי הוא רק לטובה, שכן הגוון המתקבל הוא גוון עשיר יותר בו ניתן לראות את הצורות הטבעיות של העץ.


3. פונקציונאליות. מטבחים כפריים מעוצבים בצורה כזו המעניקה לכם מקסימום נוחות. המטבחים בנויים בצורה כזו שיש בהם הרבה ארונות, תאי אחסון ומשטחים רחבי ידיים. כל אלו מקלים עליכם מאוד ביום יום וחוסכים מכם את החוסר נוחות שנוצרת כתוצאה ממעט מדי מקום במטבח לבישול או אחסון.


4. טעם אישי. את מה שהזכרנו בקצרה בסעיף אחד, נרחיב עתה ונוסיף כי פרט לשימוש הנרחב בעץ כחומר הגלם העיקרי ממנו בנויים מטבחים כפריים, ניתן להשתמש גם בחומרים מיוחדים ונדירים ולשלב אותם בתוך העץ שממנו עשוי המטבח. אפשר להכניס אריחים צבעוניים לאורך המסילה שמעל הכיור או כפס עיצובי בחזית הארונות. אפשר גם לשלב ברזל וחומרים מבריקים אחרים בתוך הארונות או על השיש. תוספות אלו יאפשרו לכם לבנות את מטבח החלומות שלכם לפי הטעם האישי שלכם ולפי האופנות העכשוויות.


5. משפחה. פרט לתאי אחסון רבים, מטבחים כפריים בדרך כלל מעוצבים בצורה כזו שמאפשרת לכם להשתמש במטבח כפינת הארחה חמימה, שבה ניתן לשתות קפה עם חברים או לאכול ארוחות ערב משפחתיות. מה יותר מהנה מאשר לשבת בחדר שכולו בנוי עץ, להריח את הניחוחות והריחות שבוקעים מהתנור ומרחפים מעל הכיריים , ולאכול בפינה קטנה ונחמדה את הארוחה של ערב שישי יחד עם המשפחה?


מטבחים כפריים יוצרים לכם בתוך הבית, בתוך החיים, פינה של שקט ושלווה של טבע ויופי, פינה שבה תשיבו לעצמכם את החום, המשפחתיות, והמרגוע שביום יום נעדרים מחיינו מפאת העומס והלחץ הסובבים אותנו.


נגריית אליה מטבחים בסגנון כפרי אנגלי מזמינה אתכם ליצור איתנו קשר ולהתייעץ לפני קניה טלפון - 03-5179484, נייד - 052-4669807, [email protected] , נשמח לעזור.

אתר הבית http://www.country-kitchen.co.il/

המאמר באדיבות

 • אליה מטבחים
 • קליק לחיוג: 035179484
 • טלפון:
  035179484הצג
 • כתובת:
  הבנאי 21 חולון
 • אתר:
  הצג

תגובות