ליטוש פרקט ורצפות עץ

רצפות פרקט גושני, ובהרבה מקרים גם רצפות פרקט שכבתי, ניתנות לחידוש וליטוש. זהו יתרון נוסף בבחירת ריצוף פרקט או עץ. מדובר בתהליך נקי "המנצל" את תכונותיו הטביעות של העץ, תכונות פיזיקליות המאפשרות את הליטוש והמחזור של העץ מבלי לפגוע בחוזקו וגמישותו.

יתרון ליטוש הפרקט ורצפות העץ מקנה לכם את האפשרות לחדש את רצפת עץ היפיפייה שלכם, לחדש את הגוון שלה וכך להחזיר לביתכם או בית העסק שלכם את המראה היוקרתי והמזמין הכל כך חשובים לנו.

כיום ניתן לבצע את התהליך ללא אבק (!!) תוך שימוש בחמורים על בסיס מים ללא ריח (!!)

איך זה מתבצע? 

שלבי התהליך -

בדיקת הרצפה - זיהוי סוג העץ ועובי שכבת העץ המיועדת לליטוש. בנוסף, אנו בודקים את גיל הרצפה, מצבה הכללי, הימצאות לוחות רופפים, רטיבות, פגמים וכו'.

תיקון פגמים-  במידת הצורך, דואגים לחזק ולהדביק לוחות פרקט רופפים ולהחליף לוחות פרקט שניזוקו מרטיבות.

הליטושליטוש פרקט ורצפות עץ
ong>- בשלב זה מורידים את שכבת הלכה או השמן המצפה את העץ ושכבה דקיקה מהעץ עצמו, באמצעות מכונות מיוחדות ושואבי אבק המלווים את התהליך. לאחר מכן, מלטשים שוב את רצפת העץ ומביאים אותה למצב חלק ונקי לחלוטין. לבסוף, מכינים את הרצפה לגימור ע"י ליטוש עדין וניקוי המשטח.

גמר-  בתהליך הגמר מורחים את החומרים המגנים על רצפת העץ ומעניקים לה מראה וברק ייחודי לפי בחירתכם. בשלב זה לא ניתן עדיין לדרוך על הרצפה. לוח הזמנים עד לייבוש הסופי משתנה בהתאם לסוג החומר, סוג העץ, מספר השכבות והוראות היצרן.


עלות חידוש הרצפה הקיימת בדרך כלל נמוכה מהתקנת רצפה חדשה  (במרבית המקרים, כ-20% ממחיר החלפה). תהליך החידוש פחות מורכב מתהליך ההרכבה מחדש ועלות הפירוק של הרצפה הישנה, לפני התקנת החדשה, מייקר את השירות. תהליך החידוש נקי יותר ומתבצע ללא אבק, בניגוד לפירוק, התקנה וניסור העץ בביתכם בתהליך התקנה של רצפה חדשה.


והתוצאה?
מראה אחיד ומושלם לכל הרצפה, ללא הפרשי גובה בין לוחות הפרקט
רצפה מגוונת או טבעית, בגימור שמן או לכה, בדרגות ברק שונות. 
הליטוש מאפשר להגיע לרצפה חדשה ואחידה המותאמת לטעם האישי שלכם.

רצפה כחדשה ללא שריטות או סימני שחיקה! לפרטים נוספים - 


איך תשמור על רצפת העץ שלך לאורך שנים? - המדריך החינמי לטיפול ברצפות עץ

 

בקרו באתר שלנו -  www.bodhi.co.il

 

רוצים להתרשם ממגוון פרויקטים שלנו? בקרו בדף הפייסבוק שלנו - www.facebook.com/bodhiparket

המאמר באדיבות

 • בודהי לדעת את העץ
 • קליק לחיוג: 054-6149010
 • טלפון:
  054-6149010הצג
 • כתובת:
  כלנית 7, כפר סבא
 • אתר:
  הצג

תגובות