שימושים בדק סינטטי

היום יותר מתמיד רבים משקיעים בעיצוב הגינה והמרפסת.
רבים נוהגים להתקין דק כמדרך עץ, ולא רבים יודעים על מגוון השימושים אשר להיעזר בהם בחומר גלם זה.קורות דק סינטטי יכולות לשמש למגוון רחב של פתרנות בעיצוב הגינה או המרפסת.

שימושים בדק סינטטי

ניתן להשתמש בו כחיפוי קיר לכל דבר, גם בגבהים אשר דורשים פיגום על מנת להתקינם, כמובן שניתן לשלב עם אבן או או אריחי קרמיקה שונים, וטקסטורות שונות לפשימושים בדק סינטטיי הטעם האישי
כמובן שהעובדה שאין צורך בתחזוקה שנתית מקלה על כך.
שימוש לחיפוי אלמנטים שונים - ניתן לחפות עם קורות דק אדניות ועציצים, ארונות ועמדות בר, את מסתור הכביסה הקיים, לחיפוי בריכות חיצוניות הפופולריות היום, וגם לג'קוזי כולל במת הגבהה.
גדרות ומאחזי יד, ופרגולות.
את כל האלמנטים הללו ניתן לחפות בדק סינטטי, באותו הגוון או שילוב של גוונים נוספים ולא דווקא בגווני עץ למיניהם, אלא בגוונים נוספים כגון לבן, ואפור.
גוונים אלו לא ניתן למצוא בעץ מלא.

יתרונות

כל היתרונות הגלומים בחומרים פולימרים כגון:* לא דורש תחזוקה כלל, לא שימון ולא צביעה.* עמידות בתנאי אקלים של מדינתנו החמה.* קל לניקוי - סמרטוט לח וסיימנו.* מקדם החלקה גבוה במיוחד, מומלץ באיזור הבריכה והג'קוזי.* אינו מפריש שרף, ושבבי עץ. כך שניתן ללכת עליו יחפים ללא חשש.* ירוק יותר - שומר על איכות הסביבה, מיוצר מחומרים ממוחזרים ופסולת בניין, לא צריך לפגוע ביערות הגשם.* ניתן להתקנה עצמית, כולל מחברים נסתרים.* מחזיק מעמד לאורך עשרות שנים, בתנאי שההתקנה בוצעה כראוי, ועל פי הוראות יצרן.

המאמר באדיבות

  • פלא דק
  • קליק לחיוג: 03-5478585
  • טלפון:
    03-5478585
  • כתובת:
    אפעל 33 פתח תקווה
  • אתר:

תגובות