שילוט חסכוני

היום שבכל מקום שאליו אנו מסובבים את הראש אנו רואים שלטים מסוגים שונים, ולמטרות שונות. אנו נמצא שלטי חוצות, שלטי הכוונה בדרכים, במרכזי קניות ובנייני משרדים, שלטים מוארים ועוד.  כמעט לכל השלטים יש מכנה משותף צריכת חשמל, ותחזוקה שוטפת.

פתרונות שילוט חסכוניים

הקדמה הביאה עמה לא מעט פתרונות אשר יושמו גם בתחום השילוט, פתרונות אשר יחסכו לכם כסף גם בהוצאות החשמל, וכמובן גם בתחזוקה השוטפת וזאת מבלי שהתייחסנשילוט חסכוני

ו ליכולות העיצוב והמראה.

בעולם התאורה נחשפו כבר מזמן לגופי תאורת לד, אשר באפשרותם לספק תאורה צבעונית ודינמית, והיום ניתן לראות שלטים המוארים בעזרתם. צריכת החשמל בגופי לד יכולה להיות חסכונית יותר בכ 70% ואף יותר, נוסיף על כך את אורך החיים של מנורה שמגיעה לכ 60,000 שעות עבודה מול נורה פלואורסצנטית אשר תוחלת החיים שלה היא בסביבות ה 8000 שעות עבודה.


שילוט סולארי מתאים לשלטים חיצוניים, לשלטים זמניים כגון שלטי אזהרה של עבודות בכביש וכד'. היתרון הנוסף הוא שלא נדרש לסלול תשתיות חשמל לכיוון השלט מה שלעתים יכול להוזיל עלויות באופן משמעותי

גופי לד מספקים תאורה בהתאם לעוצמה הנדרשת והן בעלי תוחלת חיים ארוכה ביותר, וכמובן צריכת חשמל נמוכה ביותר. בנוסף ניתן למצוא היום מערכות שילוט סולארי אשר כמובן נעזרות בקרניה של השמש, אשר בארצנו אנו נהנים ממנה במהלך רוב ימות השנה.

 

המאמר באדיבות

 • פולקובסקי שלטים
 • קליק לחיוג: 08-9427525
 • טלפון:
  08-9427525הצג
 • כתובת:
  חבצלת החוף יבנה
 • אתר:
  הצג

תגובות