פרגולה למרפסת לגינה מטופחת

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לחשיבות ההשקעה בשטחי החוץ של הבית. לאחר שנים בהן עיצוב הפנים קיבל את מרב תשומת הלב, בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי דירות בוחרים להתייחס דווקא אל החלק החיצוני של הבית, בידיעה שיש לו חשיבות לא פחות גבוהה מאשר לעיצוב הפנים בבית. 
מזג האוויר הים תיכוני אינו מהקלים ביותר. השמש הקופחת יכולה לחרב ולהרוס לא מעט צמחים ורהיטים הממוקמים מחוץ לבית. על מנת להעניק את ההגנה הדרושה לציוד בבית וכן לדיירים עצמם – רבים מציבים במרפסת או בגינה פרגולה איכותית העשויה עץ ברוב המקרים.  הפרגולות מהוות סוכך בגינה ושומרות מפני הרס של צמחים, רהיטים וכן בלאי הנגרם בשל החום הרב שהיא מפיקה. ישנו מגוון רחב של סוגי פרגולות המתאימות לצרכים ייחודיים ומשתנים.
מגוון עיצובי פרגולות של באופן טבעי: http://www.b-t.co.il/


פרקט עץ גושני


העץ הגושני הינו עץ עבה ומורגש בעל נוכחות משמעותית. ברוב סוגי העצים הגושניים ניתן למצוא סדקים המעניקים לפרגולה כולה מראה מחוספס משהו. כמו כן מעניקות הפרגולות העשויות עץ גושני חוזק, יציבות ובטחון בגינה בה הן ממוקמות. לא בכל בית ניתן להציב פרגולה גושנית משום שהעיצוב שלה אינו הולם כל בית. הפרגולה הגושנית תגיע בתור קורה אחת גדולה ובה חתכים ואורכים גדולים המיועדים להקמת פרגולות ענק.ישנם שלושה סוגים עיקריים של פרגולות גושניות: פרגולת העץ הלבן, פרגולת הדאגלאס פייר ופרגולת עץ אלון. הפרגולות מעניקות מגוון רחב של יתרונות שונים ליושבי הפרגולה למרפסת לגינה מטופחתחצר, הגינה והמרפסת:


הצללה


בימי השמש החמה קשה מאוד לשבת ממושכות מחוץ לבית. הפרגולות מעניקות ליושבים תחושת הגנה וקירור מפני השמש החמה. תודות לפרגולות האיכותיות ניתן ליהנות מחוויית מנוחה במרפסת, ללא חשש מקרינת שמש או מתחושה כבדה של חום. אין ספק כי באמצעות הפרגולה ניתן לשבת ממושכות מחוץ לבית וליהנות מהקירור אותו הפרגולה מעניקה.

הגנה מפני גשם

גם בימי הגשם מהווה הפרגולה הגנה משמעותית. גשם קל או אפילו מזג אוויר לא נעים עלול לפגוע בצמחיה ולחרב את ההנאה מישיבה בגינה. באמצעות הפרגולות האיכותיות ניתן ליצור פינת חמד אמיתית ולשמור על הרהיטים מפני הרס בגשם. אין ספק כי תודות להגנה שמעניקה הפרגולה ניתן לשמור על מראה גינה מטופחת.


שמירה על הצמחים


גם הצמחים זקוקים להגנה ומתוך שכך חשוב ביותר לסוכך עליהם באמצעות הפרגולות. אלו ימנעו הרס של הצמחים בגשם ויאפשרו שמירה על גינה מטופחת ואיכותית למשך שנים רבות.

המאמר באדיבות

 • באופן טבעי
 • קליק לחיוג: 054-7497011
 • טלפון:
  054-7497011הצג
 • כתובת:
  ת.ד. 410, שער אפרים
 • אתר:
  הצג

תגובות