מעצבי הפנים בוחרים אל סורג – ראיון עם דולי דויטשר

נעים להכיר, שמי דולי דויטשר, מעצבת פנים, הום סטיילינג וביולוגית לשעבר המתמחה בעיצוב פנים והלבשת הבית. לצד עיסוקיי אני גם אשתו של עדי ואימא גאה לשלוש בנות מקסימות. אני אוהבת עיצוב, צבע, טקסטיל, יצירות, אסתטיקה ודברים יפים בכלל. לאחר תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני במנהל עסקים וקריירה בת חמש שנים בתעשיית התרופות, נפלה בידנו הזכות לעשות רילוקיישן לקליפורניה, שם זכיתי ללמוד את מה שאני אוהבת יותר מכל, עיצוב פנים.

היום אני מעצבת דירות ובתים בישראל מתוך אהבה לעיצוב וצבע תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, לתפקוד של בעלי הבית בחלל ולרצונות והצרכים שלהם. אני מתרגשת עם בני המשפחה בכל פעם מחדש כשאני רואה את השינוי שחל בבית ואני מאמינה שעיצוב פנים זו הדרך הטובה ביותר "להרגיש בבית" גם בלי לשבור קירות או חסכונות. בחירה נכונה של רהיטים, שדרוג רהיטים קיימים, שימוש נבון בצבע, טפטים, תאורה נכונה, טקסטיל ומעט עיצוב בגבס הופכים את הדירה לבית ייחודי שאין שני לו.

תהליך העיצוב מתחיל בפגישת היכרות אישית במהלכה אני שואלת את כל השאלות הרלוונטיות על בני הבית, החלום שלהם בעיצוב הבית, הצרכים, הרצונות והתפקוד בחלל של כל אחד מבני הבית. באותה הפגישה אני עוברת עם בני הזוג על תמונות השראה של סגנונות שונים כדי לדעת מהו הסגנון שהם אוהבים ומה לא. כך אני יודעת כיצד לקלוע בעיצוב הסופי לטעמם של הלקוחות שלי.

בהמשך אני בונה את התוכנית העיצובית לבית הכוללת תכנון, שרטוטים, הדמיות ממוחשבות, תמונות השראה, בחירת גוונים וטקסטיל עד הפרטים הקטנים ביותר. משם אנו ממשיכים יחד לימי קניות ממוקדים ברחבי החנויות המתאימות ולאחר מכן מתחילים בשיפוץ בו אני מפקחת על הפרויקט ודואגת שהוא יותאם באופן מלא לתוכנית העיצובית שבחרנו. אני הולכת יד ביד עם הלקוחמעצבי הפנים בוחרים אל סורג – ראיון עם דולי דויטשרות עד סוף התהליך ממש ומוודאת לאורך כל הדרך שהחלום העיצובי אתו יצאנו לדרך גם קורם עור וגידים במציאות.

הערך המוסף המייחד אותי הוא היצירתיות. היכולת להפיק חלל מעוצב בכל תקציב עם הרבה רעיונות יצירתיים ובלי להשאיר קירות ריקים. כל פינה בבית מקבלת אצלי התייחסות באהבה גדולה.

אני תמיד ממליצה סורגים שקופים כאשר אני מעצבת בית למשפחה עם ילדים קטנים או נכדים, ובעיקר כדי לא להרוס את העיצוב היפה של הבית עם סורגים רגילים. גם בבתי קרקע בהם אנו רוצים להגן על הבית מפני פריצות אני ממליצה בחום על אל-סורג לשם שמירה על העיצוב והנוף הנשקף מהחלון.

כשעברתי לדירה שלי היה לי ברור שאני חייבת סורגים שקופים להגנה על הילדות. לאחר שהתקנתי את הסורג השקוף, כל מי שנכנס לחדר הילדות שלי מיד אמר "את גרה בקומה ה 13 והנחת שולחן מתחת לחלון? השתגעת, את לא מפחדת שהילדים יקפצו למטה??" מיד עניתי שיש סורגים, סורגים שקופים ! כיוון שהם שקופים, כולם תמיד מתקרבים לגעת ונדהמים מהחידוש המרענן הזה.


המאמר באדיבות

  • אל סורג - הסורג השקוף
  • קליק לחיוג: 1-700-501-70
  • טלפון:
    1-700-501-70
  • כתובת:
    רחוב הרימון 72, אמונים, ישראל 79265
  • אתר:

תגובות