ח.ג.סחר מציגה: מבחר משטחי עבודה

בוצ'רים ומשטחי עבודה מבית LAMEL LEGNO - כל בוצ'ר טוב מתחיל בעץ טוב!

העיצוב המודרני וה"הייטקי" ששולט כיום במטבחים יכול לקבל טוויסט מעניין בעזרת שימוש בחומרים טבעיים וחמים כגון עצים אשר שוברים את הקרירות. בנוסף משטחי העץ משתלבים באופן אורגני גם בסגנונות נוספים כגון קלאסי ופרובנס.

משטחי העבודה של חברת LAMEL  LEGNO האיטלקית מיוצרים מהעצים האיכותיים והמשובחים ביותר בעולם, ברמת מיון גבוהה.  החברה פועלת מתוך תשוקה גדולה וכבוד מוחלט לסביבה, העצים המשמשים להכנת הלוחות מגיעים מיערות של ארגון FSC יערות שנשתלו במיוחד למטרה זו תוך התחשבות מקסימלית בסביבה. 

לאותו עץ מוסיפה  LAMEL  LEGNO את הדמיון והמומחיות של מעצביה בכדי ליצור עוד פתרונות עיצוב לעולם הריהוט. בעזרת טכנולוגיית הדבקה חדשנית הנכם יכולים להיות בטוחים כי כל המוצרים הינם עמידים, אמינים ובטוחים לשימוש. 

בין מוצרי החברה ניתן למצוא בוצ'רים במידות ועוביים שונים, לוחות תלת שכבתיים, למלות ועץ גושני.


לוחות בוק SLIM LINE ותלת שכבתי מבית POLLMEIER

לוחות עשויים עץ בוק רב/תלת שכבתי המאפשרים ייצור משטחי עבודה וריהוט עץ במראה ייחודי ומודרני. ניתן בעזרת הלוחות לייצר ריהוט מושלם וחדשני מבלי לחשוב על קנטים.

מוצרי החברה איכותיים ויוקרתיים מצד אחד אך גם בעלי מחיר נוח מצד שני. בזכות שיטת ייצור מיוחדת החומר חזק באופן יוצא דופן ולכן אינו מקבל עיוותים לאורך זמן. הלוחות מתאימים לכל סוג של בנייה וייצור מעץ כגון: ריהוט, מדרגות, קונסטרוקציהח.ג.סחר מציגה: מבחר משטחי עבודה וכדו'. קיימת גם סדרת פרקטים מגוונים ליצירת המראה המושלם. ניתן להשיג פרקט תואם ללוחות בשמונה גוונים שונים ובהזמנות מתואמות.

המאמר באדיבות

 • ח.ג.סחר
 • קליק לחיוג: 03-5136100
 • טלפון:
  03-5136100הצג
 • כתובת:
  דרך בן צבי 84 תל אביב בניין פנורמה אולם 139
 • אתר:
  הצג

תגובות