החלפת אמבטיה וטיפול ברטיבות

כאשר חדר האמבטיה נשאר רטוב גם אחרי המקלחת

חדר האמבטיה הינו החדר שבו קיימת חשיבות גדולה ביותר לאיטום ואוורור החדר. במידה ודברים אלו לא קיימים בחדר ברחצה עלולות להיווצר בעיות של רטיבות ועובש.

בזמן בניית הבית חשוב לוודא שנעשה שימוש בחומרי בניין איכותיים אשר נקנו בטמבוריה טובה או בחנות אמינה. ההבדל בין חומרי בניין איכותיים או לא הוא ההבדל אשר יגרום לבנייה להיות טובה ועמידה או שתהיה זו בניה שתצטרך שיפוץ ותחזוקה לעיתים תכופות. לכן אם יש אפשרות כבר בשלב הבניה להקפיד על כך הדבר יכול לחסוך הרבה עוגמת נפש בעתיד.

מה עושים במקרים שבהם באנו לבית מוכן, איך נוודא את איכות הבניה

במצב שבו אנחנו נכנסים את תוך בית אשר כבר היה בנוי וגרו בו לפנינו, אכן יש לנו פחות שליטה על איכות חומרי הבניין שבהם השתמשו בעת בניית הבית. לעיתים ניתן לשאול את הדיירים הקודמים לגבי מצבים שונים והאם הם נתקלו בבעיות מסוגים שונים של עובד או רטיבות. כמו כן חשוב להיות ערניים ובמידה וכן מתגלה בעיה כלשהי בתחום זה, אם מגלים ומטפלים בה בשלב מוקדם ניתן להסתפק בקניית החומר הרצוי בטמבוריה הקרובה לבית ולטפל בעובש או לקנות בטמבוריה חומר האוטם את מקום הרטיבות. במידה ונזניח את הבעיה ולא נטפל בה באופן מהיר, ייתכן והנזק כבר יחמיר בצורה כזאת שנאלץ להזמין איש מקצוע לטיפול מקיף יותר, דבר אשר כמובן יעלה לנו יותר כסף.

האופציות הקיימות במקרים של רטיבות בחדר האמבטיה, כמובן אחרי שאנחנו מכניסים לשגרה אוורור של החדר. היא בדיקה מקיפה לגילוי מקום הנזילה וטיפול בו בהתאם. הקירות צריכים לקבל טיפול המנקה מעובש, יש לאטום את כל החיבורים בין הכיור, האמבטיה והניאגרה על מנת לוודא שאין שום מקור מים אשר גורם לרטיבות זאת .

במקרים שבה האמבטיה כבר ניזוקה ניתן להחליף את האמבטיה אחרי שווידאנו שהבעיה נפתרה.  ניתן לבצע הלבשת אמבטיה ובכך לשוות מראה חדש ונקי של האמבטיה. אופציה זו היא נוחה וזולה יותר מאשר החלפת האמבטיה ממש.

המאמר באדיבות

  • מ.א חומרי בניין
  • קליק לחיוג: 03-6911014
  • טלפון:
    03-6911014
  • כתובת:
    עליית הנוער 42 - תל אביב
  • אתר:

תגובות