עיצוב לובי כניסה - בעיצוב משרד חדש או קיים

חלפה לה תקופה, המשרד ניראה קצת עייף, הזדמנות פז להסתכל במבט חדש ורענן על חלל המשרד, ולעשות בו כמה שינויים, כדי שהמשרד "יעבוד", יותר טוב בשבילכם

 חשוב להפיח חיים בקבלה – זה הדבר הראשון אליו נחשפים המבקרים במשרד. איזו הקבלה הוא אחד המוקדים החשובים ביותר במשרד. זה המקום בו קורים הרבה מפגשים עסקיים, ונרקמים להם יחסי עבודה.

שאלו את עצמכם האם האזור של קבלת הפנים באמת משקף את מי שאתם, את ערכי הארגון, תדמית העסק ומי שאתם שואפים להיות, והאופן בו אתם רוצים להיתפש בעיני המבקר, כבר בשנייה הראשונה שניכנס לחלל שלכם.

דלפק קבלה מרשים, שילוט בולט בתלת ממד עם לוגו ברור ומכובד, מסך טלוויזיה שמשדר את החדשות ברצף, רהוט מזמין ורך למבקרים ולצוות העובדים, כל אלו הם דברים שיוצרים רושם ראשוני חזק וטוב, שנחקק בזיכרונו של המבקר. בחוויית קבלת הפנים במשרדים שלכם יש לאזור הקבלה אמירה חזקה חשובה ונחרצת לגבי מי שאתם.

המנעו מעומס – לבטח ביקרתם בחלל משרדי עמוס בניירת,  קלסעיצוב לובי כניסה - בעיצוב משרד חדש או קייםרים ודפים בכל עבר, תיקיות ארגזים וחפצים מיותרים על השולחן לעתים גם על הרצפה. עומס של כבלים חשמליים "בחוץ" וארכיונים או ארונות גבוהות ועמוסות קלסרים. מומלץ להימנע מלתת למבקרים שלך את התחושה, שאם יש עומס ואי סדר, במשרד כך מתנהלת גם העבודה שאתם מבצעים. יש להשקיע בתכנון ועיצוב אמצעי האחסון הנכונים, וסידור נכון של חיווט וכבלים חשמליים. 

ארגון סביבת העבודה מחדש באופן שמקרין סדר יתרום לתדמית הארגון שלכם, יעיד על מקצועיות וניהול בריא של העסק שלכם, ובנוסף גם יאפשר לנצל טוב ונכון יותר את שטח העבודה, וייעול השימוש בחלל במשרדים.

תרבות ארגונית  - כשמתכננים  חלל ועיצוב משרדי הייטק באופן נכון יש לכך השפעה חיובית על העובדים וזה מגביר את המוטיבציה שלהם בסביבות עבודה. החלל תומך במגוון הפעילויות וסגנון העבודה של האנשים בצוות. חשוב לבצע את מהלך התכנון והחשיבה על סביבת המשרד באופן מעמיק כדי להעניק השראה חיובית לעובדים, גם כדי לשקף את אופי וערכי הארגון, את התדמית שלו פנימה והחוצה.

 לתמונות מפרויקטים TRstudio

 

המאמר באדיבות

 • T+R Studio
 • קליק לחיוג: 050-7797904
 • טלפון:
  050-7797904הצג
 • כתובת:
  אלוף דוד 177, רמת חן
 • אתר:
  הצג

תגובות