הובלות גדולות ואין דאגות

הובלות גדולות ואין דאגות

 

הובלות זה עניין מורכב, על כמה וכמה, כאשר מדובר בהובלות גדולות. יש לברר לגבי הפרטי הגדולים והקטנים כאחד, מה הציוד שעומד לרשות המובילים, מי הצוות, כמה שנים החברה עוסקת בהובלות, מה האזור הגיאוגרפי שלה, המחירים, ביטוח התכולה , שירותי אריזה ופירוק בתשלום, בעלי מקצוע בתחום פירוק והרכבת רהיטים וכן הלאה. מומלץ להזמין חברת הובלות לפחיות חודשיים מראש, כאשר כבר יש לכם תאריך מעבר, אם למשל מכרתם נכס ויש תאריך פינוי או שהסתיים חוזה השכירות, אינכם מחדשים ואתם עוברים לבית או דירה אחרת בשכירות.

אמינות של חברת הובלות חייבת להיות במעלה  הראשונה. יש לבחון כמה חברות, למצוא המלצות של מכרים או בני משפחה ולברר בנוסף  על פי המוניטין של החברות, הביטוח של התכולה, למשל אם סכום ערך התכולה, יהיה שווה לערך של הביטוח בהעברתה. כאשר יגיע נציג מחברת ההובלות לאמוד את התכולה, כבר זה יעשה עליכם רושם טוב של רצינות החברה, היות וההובלה נמדדת על פי כמות התכולה וסוג ההובלה, אם תצטרכו מנוף, אהובלות גדולות ואין דאגותם יש בעיה בהעברה של ריהוט כבד ועוד.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חברת הובלות שמבצעת הובלות גדולות?

אם למשל דירתכם ממוקמת בקומה הגבוהה, ייתכן וזה יהיה בעייתי אם למשל יש לכם רהיט כבד, פסנתר כנף או ריהוט אחר שאינו עובר לא במעלית הבניין או במדרגות, חברת הובלות גדולות מחזיקה במנוף זרוע אשר יעביר את החפץ הכבד מהחלון של המרפסת בדירה. שירות זה הינו באחריות ותחת ביטוח כך שתוכלו להיות בטוחים כי לא יאונה לחפץ הכבד כל נזק. יש לבחור חברת הובלות שעומדת בזמנים, שמציעה שירותי אריזה כך שתוכלו לעשות הכול שהמעבר יהיה הרבה יותר קל.

ככל שיהיו יותר אנשי צוות שהם מסונכרנים והלוגיסטיקה יעילה ונכונה כך המעבר יהיה קל, יעיל, מקצועי ומדויק. מצד שני כדאי כי תקלו גם אתם ותכינו את הקרטונים כאשר החפצים כבר רשומים עליהם במקום מרוחק כך שלא יפריעו למובילים בהעברת הריהוט ומוצרי החשמל הגדולים, כגון מקרר, טלוויזיה או תנור בישול.

עריכת חוזה מראש עם חברת ההובלות

לאחר שבחרתם חברת הובלות אמינה על סמך שם ומוניטין,  הדבר הראשון שיש לבצע הינו חוזה, אשר מסכם על כל פרטיו את סכום ההובלה, תאריך ושעה, סכום ביטוח התכולה מהיכן להיכן תועבר התכולה , כמה אנשי צוות יהיו, אם המחיר כולל בנוסף את האריזה והפריקה, כך שלא תהיינה לא לכם ולא לחברת ההובלות הפתעות לא נעימות. כדאי תמיד שיומיים לפני תאריך ההובלה, תתקשרו לתת תזכורת לחברת ההובלות לגבי יום המעבר.

 

 

 

   .

 

המאמר באדיבות

  • הובלות 24
  • קליק לחיוג: 0507545339
  • טלפון:
    0507545339הצג
  • אתר:
    הצג

תגובות