הובלות עם מנוף- באילו מקרים?

הובלות עם מנוף- באילו מקרים?

 

לבטח שמעתם על סוגי הובלות כמו: משרדים, הובלות בתים ודירות, הובלות למפעלים וחנויות אבל האם על הובלות עם מנוף כבר שמעתם? ובכן, מדובר בהובלות שלא ניתן לטפל בהם בשום דרך אחרת, כי אם רק בעזרת מנוף זרוע אשר יכול לשאת משקל כבד של רהיט או פסנתר או כל חפץ כבד אחר שלא ניתן להעביר אותו במדרגות הבניין או במעלית. לחברות הובלות גדולות שעובדות כבר שנים, יש את כל הציוד המשוכלל והן מעבירות את החפצים באמצעות מנוף יחד עם מפעיל מנוף מורשה וסבלים שנזהרים מאוד על החפץ.

 

משאית מנוף יכולה  להגיע לכל מקום. אם פעם זה היה מסורבל יותר, היום ניתן בקלות להעביר חפץ כבד מקומה גבוהה הישר למשאית ההובלות.. בהובלה כזאת, המחיר יהיה גבוה יותר או בתוספת תשלום על ההובלה הרגילה אך גם בהובלה זו קיים ביטוח על החפץ במסגרת ביטוח התכולה. לפעמים אנשים מזמינים הובלת מנוף בלבד עבור חפץ מסוים שהם מעוניינים להעביר כמו למשל פסנתר גדול הובלות עם מנוף- באילו מקרים?וכדומה.

 

הובלה מקצועית באמצעות מנוף

 

ישנם מקררים גדולים וכפולים אשר ניתן להעביר אותם גם רק באמצעות מנוף, היות והם בלתי ניתנים להובלה. חברות הובלה גדולות וותיקות, העוסקות בכל סוגי ההובלות, מחזיקות גם במנוף להובלה במקרים אלה. כאשר לחברת הובלות יש את כל סוגי הציוד לביצוע כל סוגי ההובלות ויש לה שם ומוניטין , יהיו לה הרבה לקוחות שידעו כי יש מענה בחברה לכל סוגי ההובלות. כאשר ברצונכם לבחור חברת הובלות שיש לה גם ציוד כגון מנוף המיועד להובלות מורכבות יותר, אתם עשויים להתבלבל מרוב כל כך הרבה חברות המחזיקות בציוד זה וזו הסיבה, שיש למצוא חברת הובלות באמצעות המלצות של אנשים שאתם מכירים והם ביצעו בעבר הובלות מסוג זה.

 

יש להיות בטוחים כי ההובלה שלכם מצריכה מנוף. כדאי כי מוביל מקצועי, יגיע למקום ויבחן, אם אכן יש צורך בהובלה של מנוף. לפעמים גם משרדים עושים שימוש בהובלה זו, כאשר יש להוביל כספת כבדה מהמשרד למשרד החדש, או ציוד כבד אחר. מי שעושה שימוש רב עם הובלות באמצעות מנוף, הם מפעלים שמעבירים ציוד או מזמינים ציוד כבד כגון מכונות כבדות למפעל שהדרך היחידה להעבירם הינה באמצעות מנוף.

 

הובלות מיוחדות בקומות הגבוהות

 

הובלה באמצעות מנוף, נחשבת להובלה מיוחדת והיא מיועדת במקרים של הובלות דירות לבנייני מגורים, כאשר הפתח הרחב ביותר שניתן להעביר בו ריהוט כבד, יהיה החלון של המרפסת בסלון.

 

 

 

 

 

המאמר באדיבות

  • הובלות 24
  • קליק לחיוג: 0507545339
  • טלפון:
    0507545339הצג
  • אתר:
    הצג

תגובות