עיצוב מעדנייה "THE DELI" מודיעין

מעדנייה ממודיעין שהקימו שף גיא הראל ושף רונן מזרחי, שפים בעלי שם שעבדו במסעדות נחשבות ברחבי העולם. המעדנייה מבוססת על העיקרון של מכירת מזון מוכן שהוכן באותו היום על ידי השפים. המחירים שפויים והתפריט מורכב ממנות שהן גם חמות וגם קרות, פשוטות וגם לא פשוטות למשל, קציצות עוף בחלב קוקוס וקארי.

ניתן לשים לב שלמעצבת הפנים דנה שקד  היה חשוב להביא לידי ביטוי ויזואלי את כל זה. אוכל משובח, חומרי גלם טובים, אוכל מוכן ומהיר ומחירים הגיוניים. מדובר היה מדובר במשחק של חום וקור שצריכים לאזן אחד את השני. לכן, את העיצוב המעדנייה ממודיעין "THE DELI"קירות היא בחרה לצבוע בכחול, צבע "קר" שיאזן את ה"חום" של המנות. בנוסף, הונח פרקט עץ פיש-בון שגם הגדיל את החלל וגם יצר אווירה חמה ומזמינה. על הקירות נתלו גופי תאורה מפליז ונחושת שמזכירים את סירי הנחושת של פעם. זה יוצר קונוטציה של אוכל ביתי מחומרי גלם שנקטפו מהגינה בניגוד למזון תעשייתי שלרוב מקושר אוטומטית עם מזון מהיר. את גופי התאורה פיזרה מעצבת הפנים בחלל כך שיצרו שלוליות אור שיכוונו את תשומת הלב אל מקרר המזון הגדול והמרשים שמונח במרכז, ואל המדפים שמציגים את חומרי הגלם, כל מיני סוגי פסטות מובחרות מחו"ל וכדומה.

במהלך פרויקט העיצוב הוחלט להשתמש במקרר גדול שסגור בזכוכית לכל האורך לאחסון של האוכל, כי זכוכית מצוחצחת משדרת טריות. בנוסף, נוצר  אזור בר מזמין למי שרוצה ליהנות מאכילה במקום עצמו

ניכר שמעצבת הפנים דנה שקד הכירה את הסיפור שמאחורי העסק ואת המותג ולכן יכלה לתת לסיפור המותג ביטוי נכון. עיצוב המקום הוא משמעותי מאוד בחוויית הלקוח ובהצלחת המעדנייה או המסעדה, וכאשר מכירים את כל הפרטים יודעים כיצד להשתמש במאפייני המותג להעצמת חוויית הלקוח ומקסום הצלחתו העסקית של המקום.

המאמר באדיבות

תגובות