איך מעצבים חדרי רחצה?

אחד מהחדרים הכי חשובים שיש לכל אחד מאיתנו בבית זה כמובן חדר רחצה. לשם אנחנו נכנסים כדי להתארגן לקראת יום חדש ושם אנחנו גם נרגעים פעמים רבות אחרי יום ארוך שעבר עלינו בעבודה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, הייתם רוצים לעשות הכול כדי שהחדר הזה יהיה נעים במיוחד ומעוצב יפה, אך מה אתם באמת יודעים על עיצוב חדרי רחצה? הדבר הכי חשוב שכדאי לדעת על הנושא הזה, זה שלא שווה להתמודד עם משימת עיצוב לבד. מעצבת פנים מקצועית תוכל לשפוך אור בדיוק על הדברים שנעלמים מעיניו של אדם שלא מגיע עם ניסיון בתחום, אז למה לוותר על כך?

עיצוב חדרי רחצה בגודל סטנדרטיאם חשבתם לרגע שכדאי להשקיע רק בעיצוב פנים של חדר רחצה גדול, כדאי שתדעו שזו טעות. למעשה דווקא בחדרי רחצה קטנים יותר או בחדרי רחצה שגודלם סטנדרטי, יש משמעות רבה יותר לעיצוב. בחללים כאלה צריך לבחור בקפידה את המיקום של כל פרט, בין אם זה כולל רהיטים שונים, תאורה, צבעים לבנים שנותנים תחושה של מרחב גדול יותר ועוד. שימו לב שכאן יש משמעות גם לבחירת המיקום המואיך מעצבים חדרי רחצה?שלם עבור האסלה וגם לבחירת המיקום עבור המקלחון כי כל אלה ישפיעו על העיצוב הכללי של חדר הרחצה.

האם כדאי לשבור קיר ולהגדיל את השטח?עבור אנשים רבים חדר הרחצה הוא החדר הכי חשוב בבית ולכן בהחלט עולמה השאלה האם לא כדאי יהיה להגדיל את החדר הזה. חשוב לדעת שבמקרים רבים אכן ניתן, על ידי שבירת קירות מסוימים, להגדיל את שטח חדר הרחצה ובהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון. מצד שני, יש לבדוק כמובן את העלויות של עבודה כזאת וכמובן שצריך להבין מה יבוא על חשבון הגדל חדר הרחצה ואיזה חדר יהפוך לקטן יותר בשל השיפוץ. אלמנט נוסף שכדאי לחשוב עליו כאשר מדברים על עיצוב חדרי רחצה בגודל סטנדרטי הוא שילוב של מראות. מראות תמיד יוצרות תחושה של חללים גדולים יותר ולכן כדאי לבחור אותן בקפידה וגם לתלות אותן במקום הנכון.

כמה כדאי להשקיע?

  עיצוב חדרי רחצה, כמו עיצוב של חללים אחרים בבית, זו תמיד הוצאה כלכלית לא קטנה. מצד שני, אם תתחילו לחסוך על כל הפרטים עלול להיות שבסופו של דבר לא תצאו מרוצים כי הרהיטים שתקנו לא יחזיקו מעמד לשנים. לכן, בסיכומו של דבר, בין אם מדובר על עיצוב חדר רחצה בדירה או בבית פרטי, יש מקום להשקיע ולא לחסוך על איכות ירודה. אם אתם מסתכלים על חדר הרחצה שלכם ואין לכם מושג מאיפה להתחיל את העיצוב שלו, כדאי יהיה לפנות לאשת מקצוע שתוכל לסייע לכם. מעצבת פנים כמו יפעת ירושלמי היא הכתובת הנכונה שלכם אם אתם רוצים שאחת ולתמיד חדר הרחצה שלכם במציאות ייראה כמו שתמיד חלמתם עליו, אז למה אתם מחכים?

המאמר באדיבות

תגובות