ריהוט גינה מעץ למרפסת - זולה פלוס

ריהוט גינה מעץ למרפסת

ריהוט גינה מעץ למרפסת היא ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שניתן לבצע. ריהוט גינה מעץ יכול לעורר כל מרפסת לחיים, להעניק לה אווירה קסומה ומיוחדת ולגרום לכל אחד לבלות שעות על גבי שעות באוויר הפתוח. הרי מה יכול להיות יותר נעים מאשר לסיים יום עבודה ארוך ומייגע על נדנדת העץ החדשה שלכם עם בקבוק בירה ביד וכוכבים בשמיים? אין ספק כי ריהוט עץ במרפסת יאפשר לכם תחושת שקט ושלווה פנימיים, שיכולים להיות כל כך נחוצים בחיי היום יום הלחוצים שלנו. לכן כאשר מדובר במקלט הקטן שלכם מכל הלחצים והשגרה השוחקת, כדאי להשקיע ברהיטי גינה איכותיים העשויים מעץ מלא. ניתן לבחור בין סוגי רהיטים שונים, בהתאם לטעם האישי שלכם ולצרכים השונים. אנשים הנוטים יותר לארח ונהנים לשבת עם החברים או המשפחה במרפסת, יצטרכו ריהוט שיספק את צורכי הישיבה של האורחים השונים. מומלץ להצטייד במערכות ישיבה מפנקות שמתאימות לגודל המרפסת ומאפשרות אירוח נעים ושליו. לעומת זאת, אנשים הנוהגים לשבת במרפסת בעיקר לבדם או עם בני זוגם, יכולים להתפנק בנדנדת עץ מפוארת ומפנקת שאומנם תתפוס הרבה מקום, אך תעניק לכם את הפינוק שמגיע לכם.

מדוע לבחור ריהוט גינה מעץ למרפסת?

היום ניתן לבחור רהיטי גינה שונים העשויים מחומרי גלם מגוונים. ניתן למצוא כסאות וכשולחנות העשויים מפלסטיק, או ספסלי זולה  העשויים מעץ, ממתכת ואלומיניום. ניתן אף לארגן מערכת ישיבה או פינת זולה העשויה עץ מלא על טהרת הקש ואף חומרים ממוחזרים. אומנם לכל חומרי הגלם האלו יש יתרונות רבים, אך לא ניתן בשום אופן להשוות אותם לרהיטי גינה העשויים מעץ מלא ואיכותי. ברגע שתציבו את רהיטי העץ במרפסת שלכם, ישר תחושו בארומת העץ הנפלאה שתשתחרר במקום. רהיטי גינה מעץ היו מאז ומתמיד האופציה הקלאסית והיוקרתית ביותר שתאפשר לכם את היתרונות המשמעותיים ביותר. העץ הוא חומר טבעי, הוא משתלב נפלא בכל סביבה ומאפשר ליצור אווירה ייחודית ודקורטיבית בכל מרפסת. מדובר בחומר גלם איכותי, שבעזרת תחזוקה מתאימה יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. ישנם ריהוט גינה מעץ למרפסת - זולה פלוסמספר סוגי עצים המתאימים במיוחד לרהיטי גינה, היות והם נחשבים לעמידים יותר ואינם מושפעים בקלות מקרינת השמש ומפגעי מזג האוויר.

אילו סוגי עצים הם המומלצים במיוחד עבור רהיטי גינה מעץ למרפסת?

ישנם סוגי עץ רבים ושונים, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו, אך ישנם סוגי עצים הנחשבים לעמידים ביותר בפני תנאי מזג האוויר השונים ומפני חרקים שונים המתעופפים באוויר. יש לקחת בחשבון שאם מדובר במרפסת שאינה מקורה, הרהיטים יסבלו מקרינת שמש ישירה ואף מגשמים וברד בעונת החורף. לכן חשוב להקפיד על כיסוי מתאים במידה והריהוט אינו נמצא בשימוש שוטף. כמובן שחשוב גם להקפיד על תחזוקה שוטפת, משיכת הרהיטים אחת לתקופה בלכה או בצבע מיוחד הדוחה חרקים וחדירת מים. עץ הטיק הבורמזי נחשב לאחד מסוגי העץ האיכותיים והיוקרתיים ביותר המשמשים ליצירת רהיטי גינה. העץ ייחודי בעמידות הגבוהה שלו לחדירת מי גשמים ולפיתוח עובש ופטריות שונות. הסיבה לכך היא הריכוז הגבוה של השמן שמצוי בתוכו, דבר שמאפשר לו מצד אחד לדחות חרקים ומצוד שני לשמור על שלמותו גם בשמש הקופחת. השמן הטבעי שלו מונע כמעט לחלוטין היווצרות של סדקים, התרחבויות והתכווצויות שונות כתוצאה משינויי טמפרטורה, ריקבון ועוד. עץ נוסף המומלץ ביותר לרהיטי גינה הוא עץ הג'ארה האוסטרלי. עץ זה מותאם בצורה מושלמת לאקלים הישראלי וכמעט שאינו דורש שום תחזוקה שוטפת. כל אחד צריך לבחור את סוג העץ שיתאים לו מבחינת איכות ותקציב.

המאמר באדיבות

תגובות