הדומי ישיבה מעוצבים

הדומי ישיבה מעוצבים

יצירת מקומות ישיבה מהווים חלום של אנשים רבים. פעמים רבות ניתן לקחת שטח שהיה מוזנח וכלל לא אסתטי ולהפוך אותו  למקור לאינספור שעות הנאה עם חברים, משפחה או אפילו לבד בשעות צהריים נעימות. כמו כן, פעמים רבות ניתן לרכש פרטי ריהוט פרקטיים, נוחים, איכותיים וקלים לאחסון ולנצל אותו במסגרות שונות, בבית ובחוץ, לשימוש יומיומי או לכבוד אורחים. אחד הדוגמאות לפרטי ריהוט אלה הינם הדומי ישיבה. מדובר למעשה בקוביות הבנויות בצורה מחושבת המתאימה לכל אדם. הוא מעוצב בצורה שבה מרכז כובד של כל אחד מתמקמת באופן מושלם במרכז ההדום ונוצר מקום ישיבה נוח במיוחד, המתאים לבילויים חברתיים וגם לנוחות כללית. הגובה של ההדום הינו יחסית נמוך, לכן הוא מתאים לזולות, סלונים וחדרי שינה באותה מידה. ניתן לעשן עליו נרגילה, לראות טלוויזיה בסלון, לעשות את שגרת הטיפוח הנשית בחדר השינה מול המראה ועוד. פיתרון זול ויצירתי שמתאים לכל מצב בחיים.

עיצוב – זה שם המשחק!

כידוע, כל הדברים הגאוניים הינם פשוטים ביותר. הדבר נכון גם לגבי פיתרון ריהוט זה, המהווה את שיא הפשטות, בסך הכול קובייה, שאפילו יכולה להיראות כאלמנט דקורטיבי בלבד בחדרי הילדים, אך מדובר במקום ישיבה נוח ביותר שגם תורם ליציבה (בעיקר של ילדים) וחיזוק מערכת השלד. לעיתים בריא מאוד לשבת בגב זקוף, בניגוד לתנוחות ה"זרוקות" שאנו תוספים בספות, כורסאות וכיסאות נוח. רכישה של מספר הדומים מאפשרת אפילו לאחסן כמה מהם במחסן סגור כלשהו, אחד כלפי השני (כך שהם גם תופסים מעט מאוד מקום!) ולהוציא בערבי קיץ נעימים לבילוי בחצר, או לכבוד בואם של אורחים לראות את המשחק על הפלאזמה הגדולה אצלכם בסלון. עיצוב יפה ואסתטי של ההדהדומי ישיבה מעוצביםומים הופך אותם למוצר משלים מושלם לכל חדר.

מחירים של הדומי ישיבה מעוצבים

חברת זולה פלוס מציעה מגוון רחב של כריות לפינת זולה שתוכלו לרכוש באתר והדומי ישיבה מעוצבים המתאימים לכל טעם ולכל סגנון עיצוב בבית. בזכות הבד האיכותי שממנו עשויים הכיסויים, ניתן ליהנות ממראה משובב עין, ותחושה נעימה. בנוסף, ניתן להסיר את הכיסוי ולכבס אותו במסגרת תוכניות עדינות. הדבר היחיד שחשוב לשים לב אליו – הינו למנוע חשיפה ישירה לשמש, משום שהיא גורמת לצבעיו היפים של ההדום לדהות מהר יותר. מחירים של מוצרים שונים יכולים להיות גבוהים מאוד, אך האמת הפשוטה הינה שכאשר מסתכלים על מוצרים מסוג זה, צריך לשים לה קודם כל לחומרים שמהם הם עשויים והערך שהם מעניקים לכם. כך, ההדומים המעוצבים של זולה פלוס מאופיינים בחומרים איכותיים – בדי קורדורה ומילוי של פוליסטירן מוקצף. בנוסף, חברת זולה פלוס מספקת ללקוחות שלה הצעות שאי אפשר לסרה להם – מחירים מצחיקים עבור רכישת הדומים מעוצבים מקסימים התורמים לאווירה בכל חדר, מחיר מבצע מיוחדים – 149 ₪ בלבד (במקום 330 ₪). פנו עוד היום!

המאמר באדיבות

תגובות