מדבקות קיר וטפטים: לשדרג בלי למשכן

מדבקות קיר וטפטים: לשדרג בלי למשכןנמאס לכם מקירות לבנים וחסרי חיים, אך אין לכם תקציב בשמיים? תשכחו מכל מה שחשבתם שידעתם על טפטים ומדבקות קיר, כי כיום הם מהווים פתרון עיצובי מהיר, חסכוני וקל ליישום.

המבחר האדיר של מדבקות קיר וטפטים, מאפשר לשדרג כמעט מיידית כל חדר שומם וכל חלל ריקני – בלי לשבור קופת חיסכון. במקום להשקיע בצבעים יקרים, במברשות ובזמן עבודה יקר של אנשי מקצוע, פשוט קונים מדבקות קיר מוכנות, בשלל עיצובים מרהיבים.

הם משמשים על תקן של חיפוי קיר איכותי, מחליפים את הטפטים הישנים והארכאיים משנות ה-70 וה-80 (שכולנו אוהבים לשנוא) ומגיעים בשלל דוגמאות צבעוניות, תוססות ואפילו יוקרתיות. הבית שלכם יכול להיראות כמו ארמון נוצץ או כמו חדר ילדים גדול; הכול תלוי ביד הדמיון הטובה השורה עליכם.

מדבקות קיר לחדרי ילדים
הילדים שלכם חובבי פנטזיה ומדע בדיוני? אולי הם דווקא מעדיפים מכוניות, בעלי חיים או דמויות מצוירות? מדבקות קיר יאפשרו לכם להפוך את החדר לעולם קסום עבור הילד, והכול בהוצאה לא גבוהה יחסית.

איזה הורה לא היה רוצה לעצב לילדיו חדר בסגנון ייחודי, בלי להשקיע הרבה מאמץ וכסף? כיום ניתן לרכוש מדבקות שלמות ליישום מהיר על גבי הקיר, או שבלונות שבתוכן ניתן לצבוע באופן עצמאי כאוות נפשכם. האפשרות השנייה מאפשרת לכם לעבוד יחד עם הילדים, לצבור חוויות מהנות ולאפשר להם לעצב את חדרם בדיוק כפי שהיו רוצים, בלי לצאת מהקווים.

מדבקות קיר לחדר השינה והסלון
איזו אווירה אתם רוצים בחדר השינה או בסלון? רומנטית ושקטה או סוערת במיוחד? מטפטים נוצצים בגוני זהב וכסף או דמויי-מט בסגנון שנות ה70 וה-80, ועד תמונות צבע מורכבות ומרהיבות – קירות חדר השינה שלכם יכולים להפוך לאולם מרשים של הפתעות.

אחד מהטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא החיבה למדבקות קיר בגוני זהב לבן, באינספור דוגמאות – עצים, שיחים, ציפורים, ערבסקות ומה לא. כמובן שגם טפטים אדומים ושחורים יעשו את העבודה, במיוחד אם ברצונכם להדגיש עד כמה חדר השינה שלכם הוא מקדש תשוקתכם. כל דבר ששובר את המראה החד-גוני של קיר בצבע אחיד, מתקבל בברכה בחדרי השינה ובסלונים של רבים.

מדבקות וטפטים למטבח
מטבע הדברים, המטבח דורש טווח נושאים מצומצם יותר – אם כי ממש אין חובה לדבוק בכך. מה דעתכם על מדבקת קיר אופקית ומרהיבה, בה רואים דמות מכינה מאכלים בדיוק על השיש שלכם? בהחלט מראה מרענן. הצבעים המתאימים למטבח יהיו בדרך כלל בהירים וקלילים, ובהם תכלת, ירוק בהיר, צהובים וכתומים.

כדאי מאוד להתאים את המדבקות והטפטים לעיצוב הקיים במטבח. אם מדובר במטבח כפרי קלאסי, הגוונים החומים לסוגיהם בהחלט יעשו את העבודה. במטבחים מודרניים, לעומת זאת, ישלטו הצבעים הלבנים, השחורים והאפורים למיניהם. כאשר אתם בוחרים מדבקה או טפט, דמיינו כיצד הם ישתלבו בכל אחד מחדרי הבית השונים – עד שתמצאו להם את הנישה המתאימה.

מדבקות לרהיטים
ארון הבגדים נראה זוועה? השידה מתקלפת? במקום לבזבז הון תועפות – אפשר פשוט להדביק מדבקות. פשוט קונים מדבקה גדולה בצבע אחיד או משתנה, ומצפים בעדינות את הארון הישן, באמצעות דבק. פשוט, מהיר, גאוני וחסכוני.

תגובות