עיצוב מספרה באזורי חן

עיצוב מספרה באזורי חן
ממספרה קטנה וצפופה בעלת מראה סטנדרטי, התבקשתי לתכנן ללקוח מספרה גדולה ונוצצת, סוג של "ארמון מרשים" ללקוחות. במשך השנים הפך הלקוח ממעצב שיער שכונתי למומחה תוספות שיער מוכר וידוע אליו מגיעים לקוחות מכל רחבי הארץ.

בתכנון הקונספט ובחירת הריהוט למספרה לקחתי בחשבון 2 דברים מרכזיים:
1. חשיבה מעשית
2. חשיבה על האווירה והמסר שאותה אני מעוניינת להעביר.
בעזרת 2 הדברים העיקריים האלו קיבלתי את כל ההחלטות בהמשך.

עיצוב הפנים מתחיל כבר מבחוץ, חזית המספרה פתוחה ומזמינה אליה על ידי ויטרינת זכוכית שקופה שחושפת החוצה את החלל, בכניסה למספרה תכננתי שער מצופה בפורמייקה יוקרתית עם טקסטורה מוזהבת, דרכו נכנסים הלקוחות, ומיד מולם נמצא אזור הקבלה המרשים - דלפק באורך של 3 מטר עשוי עץ אפריקאי, המטביע את הרושם החזק מהמקום. את הדיספליי שמאחורי הקבלה חיפיתי בזכוכית לקובל שחורה היוצרת רקע מרשים למסך הפלזמה הנמצא תחתיה, וכמו כן יוצרת הילה למדפי המכירה עם מוצרי השיער היוקרתיים.
מאחורי הדיספליי נמצא האזור האינטימי יותר של המספרה - המטבחון, אזור החפיפה וחדר השירותים.

על התקרה מצוי האלמנט המרכזי והמפואר ביותר בחלל - תקרת בריסול שחורה משקפת בצורה מעוינת, התקרה השחורה יוצרת אשליה של גובה ועומק כפול לחלל, ובמרכזה הצבתי שנדליר מלכותי ומוזהב מבית קמחי תאורה.

תשע עמדות ספר תוכננו ועוצבו במיוחד על ידי נגר מומחה. כל יחידה מכילה מראה גבוהה ומרשימה, 3 מגרות לשימוש הספר, מדפים למוצרים ,ואפסון חפצי הלקוח/ה. בעמדה האחרונה הצבתי מחיצה מיוחדת מחופה גם היא מראה על מנת ליצור אינטימיות ללקוחות שאינן מעוניינות להיחשף כלפי חוץ.

המספרה ממוקמת בתוך קניון מסחרי, על מנת לנצל טוב את כל שטח העבודה, מיקמתי את פינות ההמתנה מחוץ למספרה -צמוד לויטרינה.

מציגי הפרויקט

  • ליאורה פרידמן
  • קליק לחיוג: 054-3091812
  • טלפון:
    054-3091812
  • כתובת:
    תל-אביב
  • אתר:

תגובות