פורום Saf

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

הורחבו תגיות פרטי בנין ובלוקים להורדה

יובל 16.01 (12:46)
בספריה, ב"פרטי בנין" וב"בלוקים".

הדפים האלה גם יעברו עריכה מחדש ומנוע החיפוש שלהם יודגש.

בוקר טוב.
הוסף תגובה קישור ישיר

ארבע דקות בגן עדן

או במנוע חיפוש.

הוספתי למנוע החיפוש אפשרות להציג חיפושים אחרונים.

תמיד הבנתי שיש פה הרבה אנשים וכולם עובדים בשקט אבל לא תיארתי לעצמי שזו כמות החיפושים שרצה בארבע דקות... ואנחנו אפילו לא בשעות השיא.

וכל מה שיש לי להגיד על זה זה, נבלות כולכם! לוקחים חומרים כמו משוגעים ובקושי מכניסים משהו בחזרה?ארבע דקות בגן עדן
הוסף תגובה

אבל מה עשיתי???? (עם ת' במקום הש)

פולי 15.06 (15:02)
היי יובל

אני בהחלט יכול להבין את התרעומת הסמויה הנשמעת,

אבל הבעיה היא שאת החיפוש עושים חברה שאין להם... כי אם היה להם הם לא היו באים לפה

ולהכנים מחדש פרט שהוצאתי ושיניתי כמה דברים קלים זה לא ממש רלוונטי,

מה שכן אני שמח כשיש לי את האופציה להעלות בלוקים שאנשים מחפשים, כי מזה יש לי הרבה, גם של סקטשאפ- אז אם אתה יודע על חוסר בסוג מסוים של בלוקים או קומפוננטים, אני אשמח לעזור לכולנו

יום טוב
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

אתה דווקא אחלה

(-:

אם כולם היו מעלים קבצים כמוך בכלל היינו בשמים. המון תודה על העזרה הזו (אם לא אמרתי עד עכשיו).
הוסף תגובה

קטלוגיה

במסגרת המאמץ הכולל להוריד חומרים מהמדפים במשרד ולהעביר אותם לאתר הזה, נפתח אגף חדש בספריה הוירטואלית שלנו.

ספרית הקטלוגים

כרגע יש שם מעט מאד חומר אבל אני מקווה שחברות מסחריות ינצלו את ההזדמנות ויעלו חומרים משלהם לאתר. בהתחשב במחיר הנדיר (חינם), זאת הזדמנות.

כרגיל, אין בלעדיות וכרגיל חומרים שלא שייכים יושלכו לפח.

אתם יותר ממוזמנים לשלוח לינק לקטלוגיה לספקים שאתם עובדים איתם ולהציע להם להזין חומרים פנימה.
הוסף תגובה קישור ישיר

מעולה !

yov 6.07 (21:02)
גם אני מנסה להעביר את המשרד ל- PDF המחליפים את יערות הגשם. עכשיו אתה חוסך לי גם את הגיגה-בייטים האלה. יופי.

זה שגם שכשאין לו טענה קונקרטית שומר לעצמו את הזכות העתידית
הוסף תגובה

והנה הקירצוץ המובטח:

לדעתי שינוי בסדר גודל כזה - פתיחת אגף חדש, הקטלוגיה - דורש מופע ארוך בדף הפותח. במקום זוג הרנדומלים מתחת ללוגו, צריכה להופיע "הודעה מיוחדת" שתדבק לשם לשבוע שבועיים.

זה שמקטבג אותך בהפוכה
הוסף תגובה

אבל...אבל...

כבר אמרת שצריך לרענן את כל דף הבית.

אני זומם הרחבה והוספת תכנים לדף הבית. אולי באמת ריענון למראה של האתר כולו, זה רק הזמן לבצע את כל זה שחסר לי.
הוסף תגובה

מאמרים על אדריכלות ועיצוב

ועכשיו אנחנו גם מרכזים מאמרים מבלוגים מעניינים. זה כאן:
www.saf.co...hblogs.php

אם יש לכם בלוג מומלץ, כתבו אלי ונצרף גם אותו.

יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

סוף שנה

רק בשביל הסטטיסטיקות, זה הגרף של האתר הזה. הרבה אנשים, הרבה תנועה והמון דפים.

(-:

כיף.סוף שנה
הוסף תגובה קישור ישיר

והתחלת שנה חדשה

כנראה שיש פה פלישה של סטודנטים. שום דבר אחר לא מסביר יותר מ 850 הורדות קבצים בכל יום.

מברוק, תיהנו.

רק אל תשכחו גם להעלות חזרה חומרים כשיהיו לכם.
הוסף תגובה

שינויים במערכת - נא לדווח תקלות

התאמות נוספות לדפדפני Firefox , Chrome

התאמות חוזרות ל IE6 ו IE7

שינוי דף פרופיל אישי והכנסת טופס ליצירת קשר לכל פרופיל.

שבת שלום, שבוע טוב, תעשו כיף.
הוסף תגובה קישור ישיר

הוספת תיק עבודות לפרופיל האישי

בשקט בשקט, שאף אחד לא ישמע...

הוספתי אפשרות לכל משתמש להוסיף לפרופיל האישי שלו גם תיק עבודות, פרויקטים.

כרגע זה פתוח בצורה מוגבלת לאדריכלים, מעצבי פנים וסטודנטים. זאת עדיין גרסת beta לא סופית.

אתם מוזמנים להעלות את החומרים שלכם ולשחק קצת עם המערכת. אם תתקלו בבאגים או אם יש לכם בקשות והצעות שיפור, נא כתבו אלי כאן.

(וזה מה שעשיתי בשבועיים האחרונים בתור תחביב... עלוב מה?)
הוסף תגובה קישור ישיר

כרגיל מעולה, ניסיתי לשגע אותו קצת,

הוא עמד בגבורה עד כה.

תודה רבה
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

איפה אפשר לראות עבודות שלך?

כמה פעמים שאלו אותך את השאלה הזו?

כמה פעמים רצית שיהיה מקום סביר בו תוכל לשמור את תיק העבודות שלך, לעדכן בקלות... מקום שיהיה באכסניה מכובדת ובלי פרסומות.

אדריכלים, מעצבי פנים, סטודנטים
מעכשיו אתם יכולים לפרסם את תיק העבודות שלכם במערכת Saf.

איך עושים את זה?

נכנסים לפרופיל שלכם באתר (מ"הגדרות" בפינה העליונה של המסך), חפשו את התפריט "הפרויקטים שלי" והמשיכו משם.

לא רואים את "הפרויקטים שלי"?

בדקו שאתם מוגדרים במערכת כאדריכלים / מעצבי פנים / סטודנטים.

לא רשומים כלל באתר?

הכנסו לאינדקס והרשמו, זה לוקח שנייה.

כמה זה עולה?

אממממ... כרגיל. כמו ששילמתם עד היום. כלום.
(-:

אם יש לכם שאלות או בעיות אתם מוזמנים לכתוב כאן כתגובה להודעה זו.
הוסף תגובה קישור ישיר

פרויקטים לדוגמה

הנה לדוגמה מישהו שכבר הכניס שני פרויקטים למערכת:

פוליטרון
הוסף תגובה

דוגמה לפרויקט בפרופיל לקוח

הנה עוד דוגמה לפרוייקט במערכת:

www.saf.co.il/noa/prj_2614

.
הוסף תגובה

פרסום באתר

דודי4444 16.03 (18:47)
הי רציתי לדעת איך לפרסם ולשלח תמונות או הפניה לאתר
הוסף תגובה

תרשם לאתר

מלא את הפרטים בכרטיס שלך ותמשיך משם.

זה כמובן מיועד רק לאדריכלים, מעצבים וסטודנטים למקצועות האלה. כל השאר פשוט ימחקו.
הוסף תגובה

האם אתם מבחינים בקיטועים באתר?

יש לי הרגשה לא חלקה בזמן האחרון בגלישה באתר ואני רוצה להבין אם גם אנשים נוספים חשים בכך.

האם קרה לאחרונה שלחצתם על קישור באתר ונשארתם עם דף ריק?
האם דפים עלו אצלכם באופן חלקי?

אני אשמח לשמוע גם שהכל בסדר...
(-:
הוסף תגובה קישור ישיר

אני פה פעמיים -שלוש ביום, לא נתקלתי בשום דבר (ל"ת)

יום טוב ונעים
הוסף תגובה

אמממ... הדף הראשי, כן.

חלק מהצפת התכנים שמתוכננת.
הוסף תגובה קישור ישיר

ועכשיו חודש של הגשות...

ניתוח תנועה על האתר הזה מראה שבחודש יולי כמות המבקרים עולה בין 5 ל 10 אחוז מעל לממוצע ובחודש אוגוסט צונחת בערך 15 אחוז מתחת לממוצע.

יש רק הסבר אחד שעולה על דעתי ויכול להסביר את תופעת הטבע הזו - סטודנטים.
(-:

עכשיו חודש של הגשות וכולם נלחצים ומורידים קבצים בערימות, בעוד חודש כולם וצאים לחופשה והולכים לים.

זה אומר גם שבערך 15 - 20 אחוז מהמשתמשים באתר הם סטודנטים לארכיטקטורה... בערך 300 מתוך ה 1600 שמבקרים באתר כל יום.

יאללה תבלו, קחו מה שבא לכם, שתצליחו בהגשות ולהתראות בשנה הבאה או כשתתחילו לעבוד במשרד.
הוסף תגובה קישור ישיר

תגיד אין לך קייטנה באתר הזה? (ל"ת)

הוסף תגובה

אין מנוחה לרשעים

ככה זה.

לא קייטנה ולא שוקו-לחמניה.

דרך אגב, לא אמרתי לך אבל החלפתי מקום עבודה. אני כבר לא בקומה מעליך. אתה יכול לחזור להרעיש, לירות בלקוחות בנשק חם ולצעוק על קבלנים בטלפון... או להיפך.

(-:
הוסף תגובה

סליחה, תקלה

שרת האתר היה תחת התקפה ולכן האתר לא היה זמין במשך מספר שעות מאתמול בלילה ועד הבוקר.

אם אתם נתקלים בבעיות באתר כעת, נא דווחו כאן.
הוסף תגובה קישור ישיר

בקשה לעזרה בבדיקת אתר SAF

הי,

אני צריך את עזרתכם.

נסו להוריד את קובץ האוטוקאד מדף זה:
www.saf.co.il/noa/blc_1755
(בכוונה קובץ כבד ודחוס)

האם הצלחתם? האם הוא נפתח כמו שצריך?
נא ציינו באיזה דפדפן אתם משתמשים.

יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

תוקן!!! יש סופשבוע פרוע!

חמש שעות של קללות על מיקרוסופט וכל מה שבאזור ובסופו של דבר הבעיה נפתרה (טפו, טפו!).

אם מישהו נתקל בבעיות הורדה או קבצים פגומים, נא לדווח כאן.

ואני יוצא לטייל בשבת, הרווחתי את זה.
הוסף תגובה

תכלס נבלות, עכשיו עובד יופי (ל"ת)

יום טוב ונעים
הוסף תגובה

הייתי בטוח שלי זה יצליח...

אני גולש באקספלורר 7 עם XP PRO
ביום יום והתמונה המצורפת זה מה שהוא נתן לי

אבל בדקתי בכרום, שבו אני רק לעיתים רחוקות, והוא הוריד בקלות את הקובץ, אומנם רק את 3 המכוניות התחתונות, אבל רינדור קל הביא לי את התמונה של 3 המכוניות העליונות

אני מקווה שזה מקדם במשהו את המחקר, כי עד היום לא נתקלתי בשום בעיה בהורדות והעלאות לאתר

סוף חגים שמחיםהייתי בטוח שלי זה יצליח...
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

תודה פולי

זה אימת לי איזה חשש...

שינו לי משהו בקונפיגורציות של השרת ועכשיו יש איזו בעיה מול אקספלורר.

ואני חשבתי שבשבת הזאת אני הולך לטייל.
הוסף תגובה

תחזוקת אתר בין יום רביעי לחמישי

הי,

בגלל שהאתר הזה גדל וגדל כל הזמן, אנחנו נאלצים שוב לשדרג את השרת. איזה כיף! צרפתי את הגרף של התנועה מגוגל כדי שגם אתם תהנו.
(-:

ביום רביעי וחמישי תבוצע ההעברה ויתכנו שעות בהן האתר לא יהיה זמין כלל. לאחר השדרוג אני מקווה להציג כמה חידושים באתר במהלך ינואר.

אני אנסה לצמצם את הנזק ואם אתם רואים תקלות באתר נא כתבו עליהן כאן, בפורום זה.

יובלתחזוקת אתר בין יום רביעי לחמישי
הוסף תגובה קישור ישיר

המעבר בוצע, דווח תקלות לכאן בבקשה

אם נתקלתם בתקלות כלומר.
הוסף תגובה

היי יובל, נעלמה התמונה של הכרטיס ביקור שלי

וחוץ מזה אני לא מוצא בעיות, לא בIE7 ולא ב8

תודה

לא בטוח שזה קשור לשדרוג שעשית, סתם בדקתי מה קורה שם כשבחנתי את שדרוג השרת
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

בדיקה

חת,חת.... אה, אה,... עובד?
הוסף תגובה

בדיקה עם תמונה

בדיקהבדיקה עם תמונה
הוסף תגובה

אדריכל, רוצה אתר חינם?

הי,

אנחנו מתחילים עכשיו להרים מערכת שתיתן לאדריכלים ומעצבי פנים אפשרות לבנות אתר פרטי משלהם. מדובר באתר שיהווה כרטיס ביקור, בלי יותר מדי התחכמויות.

כן, חינם, כן בלי פרסומות.

האתרים ישוכנו כאן:
www.saf.org.il
תוכלו לראות שם כמה דוגמאות.

כרגע הגישה מוגבלת ואנחנו מחלקים רק 10 הזמנות לעשרה אתרים. מי שרוצה אתר, נא לכתוב מייל אל [email protected].
עדיפות כמובן למשתמשי האתר הקיימים.
הוסף תגובה קישור ישיר

שכחתי להשוויץ... אתר Saf בשנת 2009

גידול של חמישים אחוז לעומת שנה שעברה.

האמת, בכל פעם שנראה לי שהאתר מיצה את פוטנציאל השוק שלו אני מגלה שהוא ממשיך לגדול הלאה. זה הרי אתר מקצועי, כמה אדריכלים ומעצבי פנים בכלל יש במדינה הזאת?

כשפתחתי את האתר אמרתי ש 600 משתמשים כל יום יהיה הגבול העליון. עכשיו אנחנו עם מעל ל 1800 בכל יום עבודה ומתקרבים ל 50 אלף דפים נצפים בחודש.

טוב, בכיף... יאללה מסיבה.

(-:שכחתי להשוויץ... אתר Saf בשנת 2009
הוסף תגובה קישור ישיר

ואז, בדיוק כשאתה חושב שאתה בשיא

מגיע חודש ינואר ושובר את התקרה עם יותר מ 50 אלף כניסות ומעל לחצי מליון דפים נצפים.

קולולולולו !!!
(מרוקאי, מה לעשות. זה מתגלה כששמחים או מעוצבנים)ואז, בדיוק כשאתה חושב שאתה בשיא
הוסף תגובה

נ י פ ל א ! ! ! (ל"ת)

Studio L 8.02 (19:51)
הוסף תגובה

מזל טוב

effie 10.10 (08:41)
אפשר כבר לפתוח את בקבוק השמפניה........
אפרת מאירי - אדריכלות ישראלית
www.efratmeiri.co.il/
077-7020014
הוסף תגובה

כל הכבוד. ושאלה-

שלומי 27.01 (16:05)
סתם מסקרנות, כמה בערך הכנסות יש'ך מהפרסומות?
הוסף תגובה

אתה רוצה את האמת?

מעט מאד.

(-:

יש לזה כמה סיבות:
1. האתר לא מפוצץ בפרסומות. ישנם הרבה מאד דפים ללא פרסומות בכלל, למשל כל דפי המשתמשים, דפי פרויקטים וכדומה. בדפים אחרים מופיע רק בלוק פרסומת אחד וכדומה.
2. הפרסומות לא מוצבות במרכז אלא בצד ולמטה.
3. זה אתר קהילתי, כלומר אתר שמרבית האנשים בו הם משתמשים חוזרים. באתרים כאלה המשתמשים מפסיקים לראות את הפרסומות אחרי כמה זמן ומתמקדים בתוכן העיקרי. הממוצע באתרים כאלה וגם כאן הוא בערך 0.2% (כן, 2 פרומיל) לחיצות על כל עמוד שמוצג.

אז כמה?
בערך 1000 שקל לחודש.

והוצאות...
ישירות - 400 שקל לחודש על אירוח האתר והדומיינים שלו.
עקיפות בשעות עבודה ותחזוקה - אתה בטח צוחק.

אז למה בכלל לטרוח?
כי זה פאן. כי זה תחביב. כי לא בא לי אתר מלא פרסומות, לא מתאים לי באנרים. כי אני מאמין באמת באתרים שיתופיים ובשיתוף מידע. ראית פעם אתר שמפרסם את נתוני האמת לגבי הגולשים שלו? צילומי מסך של אנליטיקס?

אני מניח שיכולתי להרוויח הרבה אם הייתי גובה כסף על הורדת קבצים - אנחנו לא מחייבים אפילו רישום.

יכולתי להרוויח יותר אם הייתי ממלא את האתר בפרסומות ובאנרים - לא מתאים לי למה שאני מאמין בו.
היו גם הצעות לחסות מלאה אבל אין סיכוי שאני אסכים לתת בלעדיות לחברה מסחרית על התכנים בתחום שלה.

אני חושב שהאתר צריך להיות מוחזק כלכלית על ידי החברות שמציגות בו. בסוף יפול להן האסימון והן יבינו כמה הן מרוויחות ממנו. כמה שווה להן שכל סטודנט לאדריכלות וכל אדריכל רואה את הפרטים שלהן והקטלוגים שלהן כשהוא משרטט וממלא את המפרט.
כשזה יקרה אנחנו נוכל להשקיע את הכסף בשיפורים וצ'ופרים (כמו למשל האתרים הקטנים שהתחלנו לחלק חינם לאדריכלים).

ועד אז? עד אז יש לי עבודה, גם לאחרים שתורמים פה. אני משקיע כאן כמה שאני יכול אבל ברור שלפעמים אין לי יותר מחצי שעה ביום לנקות הודעות זבל מהפורומים ולרוץ הלאה.
וגם עכשיו, כי כבר שמונה ועשרים בבוקר.

ביי
הוסף תגובה

שינוי בתנאי השימוש בפורומים

לאור ריבוי מודעות הפרסום בפורומים אנחנו משנים גישה - מעכשיו אסורות מודעות בפורומים מלבד בפורום "לוח המודעות".

תנאי השימוש מופיעים כאן:
www.saf.co.il/noa/saf_2925

לעומת זאת, מי שעונה על שאלות של גולשים, מוזמן להוסיף בתחתית השאלה גם פרסום למה שהוא עושה (למשל שיעורים פרטיים).

יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

תקלות שרת

בימים האחרונים האתר מעט איטי עקב עומס ותקלות בשרת. הנושא בטיפול ואני מקווה שיפתר במהירות.

יובל
הוסף תגובה קישור ישיר

התקלה באתר תוקנה

אם אתם נתקלים בבעיות או איטיות של חלקים מהאתר נא דווחו כאן.

תודה, יובל.
הוסף תגובה

שדרוג האתר - מה תרצו שיהיה בו?

הי,

שדרוגים ותיקוני תחזוקה קטנים נעשים באתר הזה באופן שוטף אבל הגיע כנראה הזמן לבצע כמה שדרוגים גדולים יותר.

מה הייתם רוצים לשנות באתר? מה הייתם רוצים למצוא בו שאין?
תתפרעו בהצעות. אם זה אפשרי מבחינת פיתוח ומשתלב במטרות של האתר אני אנסה לבצע את זה.

אני לא מבטיח למלא את כל הבקשות אבל לפני שאני מתחיל לצלול עם הדברים שחשובים לדעתי, רציתי לשמוע מה חסר לכם.

יובל
הוסף תגובה קישור ישיר

לוח המודעות תחרותי מדי

לדעתי לוח המודעות הפך לתחרותי מדי כשאותם אנשים מזינים שוב ושוב את אותן מודעות.

כעת, לאחר שיש חתימה אישית לכל משתמש, אני שוקל לסגור את הלוח לגמרי או להחליף אותו בלוח שבו ניתן להזין רק מודעה אחת לכל משתמש.

מה אתם אומרים? טוב? רע? חלופה אחרת?
הוסף תגובה

לדעתי לוח המודעות תורם לאתר, בתנועה ובכניסות

מעניין אותי, אם בא לך לספר, למה הנושא עלה לך למחשבה? קשור לאתר או לזמן פנוי שיש לך...

בטח אתה יודע דרך איזה דף אנשים נכנסים לאתר, ואיזה דף הוא הכי "מתוייר". אבל בתחושה שלי, דווקא העובדה שאנשים נכנסים כדי לרשום את ההודעה שלהם שוב ושוב גורמת להם גם לטייל למקומות אחרים ולענות על שאלות ובעיות, או סתם לכתוב משהו בפורום כלשהו. ואני דווקא לא מפרסם את עצמי דרך הלוח, בעיני זאת לא דרך פרסומת ודרך להביא לקוחות, והעובדה היא שרבים מהם מפרסמים כל הזמן...

ואחרי החפירה, לשאלתך: בעיני אחת הבעיות של האתר, ושל פורומי יעוץ בכלל היא השאלות שחוזרות על עצמן שוב ושוב, אפילו באותו עמוד, או שאנשים עצלנים או שהם בטוחים שהמקרה שלהם הוא מיוחד ואין סיכוי שלעוד מישהו בעולם, אי פעם נעלמה שורת הפקודה באוטוקאד. הפתרון לזה לא ברור לי עד הסוף כי אם מיד בסוף כתיבת השאלה יצוצו מהחיפוש באתר נושאים שדנו עליהם שקרובים לנושא הנשאל, זה יאמלל את המשתמש ההדיוט והוא לא יחזור לאתר.
ולכן לא ברור לי מה הפתרון, אבל ברור לי שצריך לעשות חושבים בנושא.

עניין החתימה האישית הוא בהחלט נחמד מאוד, מעין פרסומת ניידת שאתה לא מתאמץ לסחוב, אלא שמה ההבדל בינה לכניסה לכרטיס האישי של אותו משתמש, היא רק יוצרת עוד עומס על העין של המשתמש. ולכן אולי לפתוח את פורום המודעות לרשומים בלבד, יכול למנוע ריבוי של הודעות פרסומת שחוזרות על עצמן.

אני אנסה לחשוב על עוד כמה דברים, אולי שילוב של כמה אתרים, כמו שילוב כלשהו עם פייסבוק ודומיו, אולי להחזיר את יואב להגיב פה באתר, ובכלל להרגיש תנועה של גולשים קבועים.

נראה לי שדי להפעם, סליחה על האורך, הרבה זמן לא כתבתי לך מיילים או הודעות.

וחוץ מזה אתה תותח, אז אל תפסיק
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

למה וכמה

הי,

תודה על המחמאה.

כן, זה בא בשילוב של אפשרות לפנות זמן יחד עם באמת רצון קצת להתחדש. שוב, יש המון דברים שאנשים לא רואים והאתר כל הזמן מתעדכן אבל הגיע הזמן לצרף גם איזו מתיחת פנים.

רוב האנשים באתר הם "שקטים וסמויים". באים, לוקחים קבצים, הולכים. הפורומים מהווים נקודת משיכה קטנה יחסית לספריה. לוח המודעות אמנם פופולרי אבל לדעתי לא כמו שהוא יכול להיות אם הוא יהיה איכותי יותר.

השיקולים שלי הם בדרך כלל של איכות. אני מנסה להביא את האתר לרמה שהיתי רוצה לראות. בגלל זה למשל לא כל פרט שמעלים אליו באמת הופך לפומבי. אני מוחק גם קטלוגים וגם פרופילים של משתמשים כמעט כל יום.
לוח המודעות אינו מספיק איכותי לטעמי כי המודעות חוזרות על עצמן.

לילה טוב,

יובל.
הוסף תגובה

היי! היות ולדעתי חלק גדול מאד...

שר 20.02 (16:36)
היי!
היות ולדעתי חלק גדול מאד מהמבקרים באתר הם סטודנטים, אולי תוסיפו ספריית פרויקטים של סטודנטים, זה יכול לעזור ברעיונות, בלימוד איך לבצע פרויקט נכון והערות והארות.
הוסף תגובה

רעיון מצוין בהחלט

אני לא יודע כמה זה ילמד אחרים אבל בכל מקרה תיקי עבודות של סטודנטים ופרויקטים שלמים הם חומר שבהחלט יכול להיות באתר.
הוסף תגובה

לגבי השאלות החוזרות

אולי שווה לבנות "מדריכים". ספרוני הדרכה של כמה דפים על פי נושאים. בצורה הזו אם יש שאלה שחוזרת על עצמה אפשר להכניס אותה למדריך שבו היא מוצגת בצורה ברורה יותר מאשר סתם בפורום.

במדריך ניתן לאפשר למשתמש לצרף תמונות גדולות יותר וברורות יותר מאשר בפורומים.

מה אתם אומרים?

.
הוסף תגובה

נשמע טוב!

שר 20.02 (16:36)
זה באמת מעצבן הקטע של השאלות החוזרות. מדריך בצד עם שאלות שחוזרות על עצמן יכול להיות פתרון מצוין (אלא אם כן השואל עצלן מידי אפילו בשביל לבדוק שם...)
למה לא נראה לך שפרויקטים של סטודנטים יכולים לעזור?? אתה יודע כמה פעמים נעזרתי בפרויקטים של עצמי אפילו!! כדי לבדוק איך בדיוק נכון לסמן דברים שונים ועוד...
בהצלחה!
הוסף תגובה

קצת עצוב שאפילו כשמנסים לשפר, יש 3 אנשים...

כמה נק':

לגבי מדריך, לדעתי זה לא ילך, הטיפוס של השואל התורן, בניתוח פסיכולוגי, קר ועלוב, הוא די לחוץ, לא מוכן/ מסוגל לחשוב על פתרון, בטוח שכולם חיים איתו בתוך המחשב ויודעים מה הוא רואה, איך הוא פעל, איזה פקודה הרסה הכל, איזה גרסה הוא עובד, ולפעמים אפילו איזה תוכנה...
ולכן דעתי היא שלא יעזור שום מדריך, רק אנשים רגועים וטובי לב שיסבירו פעם אחר את הפתרונות לבעיות השכיחות, גם אני שואל שאלות אבל לרוב אני מבצע חיפוש דרך כמה מילות מפתח אחר הפתרון ורק אז שואל.
וזה מוביל אותי לנושא הבא והוא עניין הפרויקטים של סטודנטים, דעתי היא שזה יצור עומס על האתר בקטע של תוספת בלאגן, עוד פורום שיהיה בתקופת לחץ פעמיים בשנה, בסופי סמסטרים ושאר הזמן יהיה נטוש ועזוב

ןלכן אתה צריך לשאול את עצמך מה אופי ומראה האתר אותו אתה רוצה, האם רצונך בעיקר בסטודנטים שמטיילים פה ומורידים קבצים, או רק אנשים ששואילים ונענים בפורומים או גם באנשי מקצוע שישמחו להגיע ולתרום מזמנם,

ולדעתי גם ריבוי הפורומים, שלא ממש מתרוממים, כמו וקטור, דטאקד ורוויט, שאולי צריך לחכות ולראות, יוצרים עומס בעיניים, בתחילה המראה הנקי של האתר היה לטובה ואילו עכשיו עם ריבוי והכפלת, או אפילו שילוש הנושאים והרעיונות שהאתר התחדש בהם, אולי צריך לחשוב על מראה אחר, באנרים, חלוקה של הדף לכמה כיוונים, בעבר הייתי נכנס לראות איזה פרטים חדשים הוספו, היום אני לא מגיע לזה כי עייפתי מהטיול בפורומים,

עוד משהו שקצת מוזר לי, למעט 1-2 לא ראיתי משתמשים, אפילו קבועים ומעורים בפורום, שהוסיפו חתימה, למרות הקלות והמיוחדות של הרעיון הזה בפורומים

עוד משהו להתמודד איתו זה ה"נקיון" של האתר, יש פער תהומי בין תצוגת האתר לתצוגת הקבצים להורדה, חיפוש פרט הפך להיות "פרויקט", כל מילה מביאה מליון תוצאות, ולא תמיד אתה יודע ספציפית מה אתה מחפש, והתמונה המקדימה קטנה מדי, אולי עדיך תמונה גדולה יותר, או אפילו ממש צורת גלריית תמונות מתחלפות, ולחיצה על התמונה תביא אותי אל הפרט באתר.

אולי פתרון יעיל, יהיה אפשרות לבניית דף פרטי לכל משתמש רשום, כלומר, אני אישית, דף הכניסה לאתר הוא מערכת הפורומים שאני מאמין בה מאוד, ושם אני רואה מה התחדש, ולכן אני כמעט לא ידע מה נכנס לבלוגיה, או למשהו אחר באתר- יתרון של זה הוא ה"אח הגדול"- אתה תדע בממוקד מה מעדיפים לראות רוב המשתמשים ולהיפך, איזה חלק מהאתר מיותר.

וואו איזה בלאגן, אני מקווה שתבין, אם לא אני מוכן להרחיב על חלק מהנושאים

לילה טוב
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

ביקורת קטלנית

הגנבת את הביקרות הכי קשה בפסקה באמצע - קשה למצוא את מה שרוצים.

לצערי אני מסכים עם הביקורת. מנוע החיפוש עוזר אבל לא מספיק. אני מתחבט כבר כמה זמן איך לסדר את התוצאות. אחד הדברים שאני מתכנן הוא שליפה על פי רלוונטיות. זה קל להגיד אבל קשה לבנות.

נראה לי שאולי מנגנון של ניקוד איכות על ידי גולשים (כמו כוכבים), או מנגנון שאומר איזה קבצים הכי פופולאריים להורדה... משהו כזה.

יאללה, עבודה.
(-:
הוסף תגובה

טוב נו, זה הנודניק

ברור שאתה יודע מה שאני הולך לכתוב אבל הפעם אני נתלה באילנות שהם גם גבוהים וגם במקרה עברו פה בסביבה. במילה אחת - הפוסט של פולי.
הפורומים של האתר מתאימים לשנת 2001. נכון ששום שיטה לא תחסל את החזרתיות, אבל נכון להיום זה מזכיר לי את ה- BBS של שנות ה- 90. בעצם, סליחה, גם שם זה עבד בצורה יותר טובה.
בקיצר, כמו שאמרתי כבר חמש מאות פעם, צריך לסדר את זה באשכולות מסודרים. תגובה גוררת הקפצה לראש הטור. ניתן לנעוץ נושאים. ניתן לחפש היטב. תאריך הפרסום לא משחק (למעט הקפצטות כאמור). אם אני לא טועה יש גם מספר מערכות חינמיות לסיפור הזה.
ואם זה בטעות לא ברור סתכלו פה:
www.iphone...rum53.html

ככה צריך לעבוד פורום.
הוסף תגובה

לדעתי אפשר למחוק

Omri Ron 28.10 (14:08)
מסכים איתך יובל
לפרטים נוספים > omriron.com/
הוסף תגובה

עמרי, מה אפשר למחוק?

דווקא מעניינת אותי דעתך לגבי הפורומים.

ויובל, לא התכוונתי, זה מאהבה
קראתי רק עכשיו מה שכתבתי, יאללה, באיזה בלאגן הייתי
הכי הצחיק אותי השילוב של לילה טוב לכולם עם החתימה הקבועה שלי

סופ"ש נעים לכולם
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

התכוונתי ללוח מודעות

Omri Ron 28.10 (14:08)
אבל במחשבה שנייה, חבל למחוק אותו.
לפרטים נוספים > omriron.com/
הוסף תגובה

גרסה חדשה לאתר Saf

הי,

בחודשיים האחרונים הוחלפו מספר מנגנונים העובדים ברקע אתר Saf. הדבר נעשה כדי לאפשר שדרוג של האתר ומתיחת פנים מתבקשת לאחר שנתיים של תחזוקה בלבד.

מאחר ואין רצון להשבית את האתר או להרוס דברים שעובדים יפה, השדרוג אינו מבוצע במכה אחת אלא יוטמע בחלקים במהלך החודשים הקרובים. אתם צפויים אם כן לגלות מדי פעם דברים חדשים ומצד שני לסבול מדי פעם מתקלות. כמו כן יהיו גם שינויים עיצוביים וכן שינויי תכולה. דברים עלולים להראות מוזרים לפעמים, למשל תראו מקומות ריקים בדף שלא יהיו ברורים עיצובית עד שלא יכנסו בהם לפעולה המודולים הנדרשים.

אני מקווה שהסבב יסתיים בתוך שלושה חודשים ושלא נסבול יותר מדי.

אם נתקלתם בתקלה - נא דווחו בפורום זה.

להתראות, יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

האתר תחת התקפה, יתכנו שיבושים

ביומיים האחרונים אתר Saf מותקף על ידי רובוטים שמנסים לשלוח הודעות לפורומים ולמשתמשים.

על פי מה שנראה עד כה, ללא הצלחה.

אם מישהו קיבל הודעות זבל מהאתר אשמח לדעת ולקבל עותק שלהן.

יתכנו שיבושים באתר עד לסיום ההתקפה. בדרך כלל מדובר במשהו שנגרר לאורך שבוע.

יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

הוחלף מודול פרופיל משתמש

הכנסו דרך "הפרופיל שלי" בפינה השמאלית העליונה של המסך.

אני מקווה למינימום נזקים. אם אתם רואים תקלות - נא דווחו כאן.

הצעות לשיפור או שינויים יתקבלו בברכה.
הוסף תגובה קישור ישיר

ובניתיים... מאחורי הקלעים של אתר Saf...

הוסף תגובה קישור ישיר

משהו מוזר אצלי באקספלורר 7

ככה אני רואה את זה לעומת בכרום, שם אני רואה את זה טוב

שמח שאתה ממשיך לשדרג, לייעל ולעדכןמשהו מוזר אצלי באקספלורר 7
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

טפו!

(-:

תודה, אני אבדוק.
הוסף תגובה

טוב, תיקנתי...

ועכשיו אני אוכל את עצמי איזה אידיוט הייתי כשלא בדקתי על IE7 אלא רק על 8 ועל כרום.
הוסף תגובה

עובד יופי, אולי הגיע הזמן שלי לשדרג (ל"ת)

יום טוב ונעים
הוסף תגובה

מאחורי הקלעים של אתר Saf

והפעם - היררכיה חדשה לאתר. זו ההצעה הנוכחית ואני אשמח לשמוע מה דעתכם:

www.saf.co...w/saf2.php
הוסף תגובה קישור ישיר

בדיקה

המממ... עובד?
הוסף תגובה קישור ישיר

הערות לגבי מנגנון החיפוש החדש

הי,

מנגנון החיפוש החדש אמור להראות בכיוון הזה:
www.saf.co...7%99%D7%A1

זה כמעט סופי.
המנגנון יעיל יותר במיקוד תוצאות על פי רלוונטיות ובהצעת מיקוד החיפוש.

מה אתם אומרים? איך זה נראה?
הוסף תגובה קישור ישיר

הוחלף מנגנון החיפוש לפרטי בנין וסימבולים

הערות לכאן בבקשה.
הוסף תגובה