פורום מזגנים ומיזוג אוויר מומחים מייעצים

בפורום מזגנים ומיזוג אוויר תוכלו לבדוק כל מה שקשור למיזוג אוויר, להתייעץ עם בעלי מקצוע, לבחון כדאיות, ולהשוות סוגי מערכות מיזוג ולהתייעצות בין בעלי מקצוע בתחום.
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

מזגן טורנדו sq30 x

שרון 19.03 (17:14)
המזגן במצב חימום, כאשר הוא מגיע לטמפרטורה הרצויה, המדחס מפסיק לעבוד , אך היחידה הפנימית פולטת אויר (מהפן). האם זה תקין? האם ברגע שמגיע לחימום היחידה הפנימית לא צריכה להפסיק לעבוד?
תודה מראש
הוסף תגובה קישור ישיר

חיישן טמפרטורה מדחס אלקו

שי 18.03 (21:46)
שלום
מזגן מולטי של חברת אלקו(אלקטרה) כשמדליקים את כל אחת מארבע היחידות על פעולת חימום, נורית פתית השלג נדלקת כ 5 דקות ונכבת וכעבור כ 5 דקות נוספות המזגן מתחיל לחמם כרגיל.
לפי הבנתי חיישן טמפ במדחס לא תקין, בנוסף על פי טבלת התקלות של אלקטרה חיישן הטמפרטורה במזגן מראה כ 50k אום בטמפרטורה של 25 מעולות, כשבדקתי את החיישן שלי בטמפרטורה של כ 15 מעלות הראה כ 12k אום.
אשמח לקבל כאן עזרה האם האבחון שלי סביר ואיכן ניתן לקנות חיישן כזה באזור ירושלים.חיישן טמפרטורה מדחס אלקו
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן VRF אלקטרה חדש מאוד מרעיש

עדי 6.03 (20:23)
המזגן הותקן עכשיו וכמובן באחריות מלאה. באיזור הסלון/מטבח יש 2 יחידות נסתרות על הקיר שעושות המון רעש. הרעש דומה למפזר חום חזק. מכיוון שאלקטרה מתגאים בפעולה השקטה, הדבר נראה מוזר ביותר (זה המצב גם כשהמאוורר מכוון למינימום). כבר קראתי למתקין ולטכנאי של אלקטרה שטוענים שככה זה אבל קשה לי להאמין שזה המצב.
2 היחידות יושבות מאחורי דלת ארון עם פתחים תחתונים לאוויר חוזר. אשמח לשמוע את דעתכם כי אני מרגישה שמוכרים לי חתול בשק
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן VRF אלקטרה חדש מאוד מרעיש

אלקטרה 9.03 (08:41)
עדי בוקר טוב, נשמח לקבל פרטי התקשרות עימך במייל [email protected] על מנת לבדוק את פנייתך, בברכה שירות אלקטרה
הוסף תגובה

אלקטרה - הבטחתם שתחזרו אלי עד ...

עדי 13.03 (13:57)
אלקטרה - הבטחתם שתחזרו אלי עד ליום רביעי והיום שישי ולא שמעתי מכם. שלחתי לכם גם אי מייל אתמול. אבקש שתחזרו אלי. תודה
הוסף תגובה

ייעוץ מיקום התקנת מנוע מיני מרכזי בדירה חדשה

מתן 1.03 (16:51)
שלום רב, אשמח לקבל דעות מקצועיות היכן ניתן להתקין את מנוע היחידה הפנימית, הייתי שמח להתקין את היחידה הפנימית במסדרון אולם אמרו לי שהמנוע לא יכנס כי המסדרון צר מידי ולכן יש להתקינו במקלחת, האם התקנה במקלחת שבה אין חלון אוורור לא מקצר את חיי המנוע?
מצרף תוכנית של הדירה ותוכנית מיזוג אוויר ייעוץ מיקום התקנת מנוע מיני מרכזי בדירה חדשה
הוסף תגובה קישור ישיר

רוחב המסדרון הינו 110 ס"מ. ר...

מתן 1.03 (16:55)
רוחב המסדרון הינו 110 ס"מ.
רוחב המקלחת הינו 194 על אורך של 219- (מידות אלו כולל אמבטיה)
הוסף תגובה

מזגן תדיראן wave 40 / 3P מרעיש

אפי 20.02 (00:01)
שלום רכשתי לא מזמן wave 40 / 3P של תדיראן והיחידה הפנימית מרעישה מאוד, גם על העוצמה הנמוכה ביותר (רעש של יניקת אוויר) מה יכולה להיות הסיבה? קראתי איפשהו שיכול להיות שקשור לחיבור של הפאזות לחשמל, יכול להיות?

והאם יש תקן כלשהו לעוצמת הרעש?
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן מרעיש

מיזוג רענן - ירושלים 20.02 (13:44)
סדר פאזות לא קשור לרעש מהמאייד,
יכול להיות :פילטר סתום, פתח תאויר חוזר קטן מידי, או שזה הרעש הסביר למזגן הזה. בכל מצב אם קנית לא מזמן ויש אחריות - תזמין את השירות, שיחוו דעה.
מיזוג רענן, ירושלים. טל' 0522639222
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

בחירת מזגן בדירה חדשה

רן 19.02 (13:10)
היי חברים,
רכשו דירה חדשה מקבלן בת 5 חדרים ואנחנו רוצים להתקין בה מזגן.
יש לנו הכנה של הצנרת מהמסדרון לבחוץ, כך שניתן לשים מדחס אחד ולא ריבוי מדחים.
אז עשינו שיעורי בית, וראינו שמזגן VRF אמור לענות לנו על הצרכים, אנחנו רוצים שכל יחידה שמופעלת תהיה נפרדת כך שאם רק חדר שינה אחד מופעל, המזגן ינצל רק 1 או 1.5 כ"ס בהתאם לחדר.
כך גם תהיה לנו צריכת חשמל נמוכה יותר.
השאלנו שלנו היא כזאת, בהנחה ואכן מזגן VRF יתאים לנו לדירה, איזו חברה מומלצת?
ראינו שיש את תדיראן VRF 70 אך מגיע עם שנה אחת אחריות (3 בתשלום) ויש את טורנדו שמגיעים עם 5 שנות אחריות, ההיגיון הבריא אומר לי ללכת עם זה שהאחריות שלו הארוכה ביותר.
שאלה נוספת, אני מצרף את תכנית הדירה שלנו, כפי שניתן לראות סימנתי בצבע כחול את האזור שבו אנחנו רוצים שיהיו פתחי המיזוג, כך שייוצר קו אחד אחיד של הנמכת תקרה של המטבח עם הסלון.
השטח של המטבח והסלון הוא כ-50 מ"ר ופתחי המיזוג באורך כ-430 ס"מ - מה שאומר שמהפתח לסלון יש כ-5-6 מטר מרחק.
האם התקנה בצורה כזאת תקרר לי ברמה טובה (או תחמם) את שטח הסלון והמטבח?
האם יש צורך בפתחי מיזוג שהם לא תריסים אלא מפזר סילון (ג'ט) ?בחירת מזגן בדירה חדשה
הוסף תגובה קישור ישיר

ייעוץ בבחירת מזגן

שחר 15.02 (00:44)
אני גר בבית של 2 קומות ומעוניין בפתרון מיזוג של הקומה התחתונה הכוללת 2 חדרים:
סלון + ופינת-אוכלמטבח.
גודל הקומה כ 65 מ"ר .- חישוב ב BTU יוצא לי 37000 (אין לו קירות משותפים , והבית הוא בשפלה)
הסלון כ 38 מטר
מטבח כ 20 מר
השאר חלל משותף .

לאחר בדיקות אני מעוניין במיני מרכזי של תדיראן - "מיני מרכזי Silent Wind 47/3P"

דעתכם

הוסף תגובה קישור ישיר

להחליף מגען(קונטקטור) על כרטיס פיקוד

ירון.ד 12.02 (10:08)
שני המגעים של הסליל דריכה במגען(קונטקטור) חיצוני הוא 220v AC
ואם אני זוכר נכון על הכרטיס פיקוד נותן מתח נמוך DC
השאלה האים אני יכול להלחים על הכרטיס פיקוד מגען חיצוני ואך בדיוק ?
השמח לתרשים או תמונה
הוסף תגובה קישור ישיר

מגען

מיזוג רענן - ירושלים 12.02 (17:25)
כדאי שתצלם את הכרטיס ותסמן את המגענים, יהיה יותר קל לענות.
הוסף תגובה

החלפת מגען (ל"ת)

ירון.ד 12.02 (19:50)
החלפת מגען (ל"ת)
הוסף תגובה

תיקון כרטיס אלקטרוני

נועם שרותי מיזוג אוו 12.02 (22:10)
שים לב שרק לבעל מקצוע מותר לגעת בכרטיס ואם הוא נדפק יש לכך סיבה , ותיקון הכרטיס עלול להוביל לשריפה !
הוסף תגובה

מגען

מיזוג רענן - ירושלים 12.02 (23:35)
לפי הכרטיס זה מזגן טורנדו גולד 38-35 , אם אתה לא טכנאי מיזוג, אני לא מציע לך לנסות לתקן לבד, ישנם תיקונים קלים שבשמחה אעזור ללקוח לעשות לבד, דברים כאלה נועדו לאיש מקצוע.
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

מגען

ירון.ד 13.02 (06:03)
מדובר במזגן סאגה 1 כ"ס
ואני כן טכנאי מזגנים וחשמלאי !
פשוט אף פעם לא החלפתי מגען(הכי קל לזרוק ולהחליף כרטיס) ...לא מחפש קל !
שאלתי אם זה ניתן ואיזה סוג מגען ?
אם לא החלפתם...נשאל במקום אחר
הוסף תגובה

מגען

מיזוג רענן - ירושלים 1.03 (09:36)
לא רוצה לבעס אותך, אבל אם אתה באמת חשמלאי לא היית קורה לחלק הזה מגען, כי זה לא מגען.
הוסף תגובה

מגען

ירון.ד 1.03 (22:35)
תסתכל טוב בחץ תראה שהוא על הקונטקטור(מגען) שעל הכרטיס...
במקום לנסות לעקוץ תנסה להסביר
קבלתי הסבר בפורם אחר אז לא צריך...תודה
הוסף תגובה

תדיראן מולטי אלפא 1/5N לא עובד נכון בחימום

חיים 6.02 (17:57)
מזגן הזה עובד עם 3 יחידות פנימיות בסלון בשני חדרים. בלילה עובדת רק יחידה אחת בחדר אבל שני יחידות שהם לא עובדות רדיאטור מתחמם ושומעים קליק של הפלסטיק לא נעים. חוץ מזה אמרו לי יחידות שונות יכולות לעבוד במצבים שונים כגון אחד לחימום שני לאיוורור או ייבוש מזגן שלי לא יכול לעבוד חדר אחד בחימום חדר שני והעברות למשל נותן לי תקלה. אני רוצה לדעת איך עובד מזגן מולטי אינוורטרתדיראן מולטי אלפא 1/5N לא עובד נכון בחימום
הוסף תגובה קישור ישיר

יועץ טכני

מוטי פרו נדב 5.02 (09:13)
תבדוק מסננים כשהמסננים סתומים הלחץ ראש עולה ,תבדוק עודף גז
הוסף תגובה קישור ישיר

יחידה חיצונית מרעישה רק במצב חימום

שי 4.02 (10:58)
מזגן חדש אלקטרה 2.5 כוח סוס משמיע רעש מהיחידה החיצונית רק במצב חימום גם לאחר עבודת "פחחות" של תכנאי מספר פעמים , יש פתרון אחר לבעיה ?
הוסף תגובה קישור ישיר

מנוע מאייד

אריאל 3.02 (11:21)
החלפתי מנוע מאייד במיני מרכזי. וברגע שאני מרים את המפסק בארון חשמל הוא נכנס מיד לפעולה בעוצמה גבוהה גם אם המזגן מכובה.
הוסף תגובה קישור ישיר

מנוע עובד קבוע

נועם שרותי מיזוג אוו 3.02 (17:09)
או שלא חיברת נכון
או שהבקר תקול.
הוסף תגובה

מזגן אלקטרה יחידה פנימית משמיע צליל כל כמה דקות

שי דרורי 2.02 (13:11)
מזגן אלקטרה cool 28+ חדש משמיעה צליל טיק כל כמה דקות ביחידה הפנימית בזמן מצב חימום (לא יצא לי להשתמש בו עדיין במצב קירור) הצליל נשמע כל כמה דקות של פעולה רצופה וגם לפני שהוא נכנס למצב השהייה ,לפי בדיקה קצרה של טכנאי אלקטרה המזגן תקין , מישהו מכיר את התופעה הזאת? (לא מדובר בקליקים של התרחבות החומר)
הוסף תגובה קישור ישיר

מאייד משמיע קליקים

מיזוג רענן - ירושלים 3.02 (06:46)
נסה לשים אותו על פאן חלש, אולי בפאן אוטומט משמיעי קליק ממגען בפיקוד כשמשנה מהירויות.
מיזוג רענן 0522639222
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

מזגן מפסיק לחמם ולא חוזר עד שמכבים ומדליקים

שגיב 1.02 (13:51)
מזגן די ישן LG ES-H250. מתחיל לחמם, מגיע לטמפרטורה הרצוייה, מפסיק, ואז לא מתחיל מחדש (לא המעבה ולא המאייד) עד לכיבוי והדלקה מחדש. כשהוא כבה נדלק הלד המסומן בתמונה המצורפת (לא דולק כשהוא פועל). דירה שכורה, אין לי חוברת של המזגן. רעיונות?מזגן מפסיק לחמם ולא חוזר עד שמכבים ומדליקים
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן לא חוזר לעבודה

מיזוג רענן - ירושלים 3.02 (06:44)
תנסה לשים על 30 מעלות, אם עדיין לא חוזר - יש מצב שהרגשים תקולים
מיזוג רענן ירושלים, טל' 0522639222
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

מזגן מפסיק לחמם ולא חוזר עד שמכבים ומדליקים

שגיב 3.02 (10:28)
כאשר אני שם על 26 מעלות או יותר - המזגן פשוט לא מפסיק לחמם ולכן הבעייה אינה קיימת (אבל זו טמפרטורה גבוהה מדי, גם בגלל החום וגם בגלל צריכת החשמל).
הוסף תגובה

בקר תקול

נועם שרותי מיזוג אוו 3.02 (17:05)
עושה רושם שהבקר הראשי של המזגן תקול.
לבדיקת טכנאי.
הוסף תגובה

לא חוזר לעבודה

מיזוג רענן - ירושלים 3.02 (17:48)
ב- LG יד רגש כפול, כניראה שהרגש תקול.
אבל מצריך בדיקת טכנאי, יש מצב לחלקים אחרים שאינם תקינים.
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

מזגן מיני מרכזי מסוג פרג מעביר רעידות / רעשים

נתן 31.01 (14:32)
שלום ,
ברשותי מזגן מיני מרכזי מסוג פרג . המזגן מעביר רעידות לקיר של השכן מתחתיי . טכנאי שהגיע לתקן התקין לי גומיות ברגליות של המנוע המצוי במרפסת וריסס ספריי באזורי חלודה .
הרעש והרעידות נעלמו למשך שבוע . השכן קרא לי שוב והראה לי ששוב יש רעידות בקיר הסלון שלו מסוג שונה אומנם וברעש מופחת .
מבקש חוות דעת לתיקון .
תודה .
הוסף תגובה קישור ישיר

מעה מרעיש

מיזוג רענן - ירושלים 3.02 (17:52)
זה מזגן די ישן, כל סוג רעש לגופו, אם ויברציה אפשר לנסות לפתוח מעטפת חיצונית ולאתר ולבודד את הרעש ( לא תמיד מתאפשר ), אם פאן דופק - מחליפים פאן, לגבי מחירים - פאן 1000-1400 ש, ויברציה - תלוי בעבודה.
מיזוג רענן - ירושלים, 0522639222
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

פתח אוויר חוזר קטן מידי והתלבטות בין גריל או ג'ט

ישי 20.01 (14:00)
רקע - מיזוג לחלל של סלון ומטבח בגודל של בערך 8 על 8 מטר. תקרה משופעת עם שיא גובה של 6 מטר. אין אפשרות לעשות תעלות אז כל המיזוג צריך לצאת מקיר אחד. נבחר מזגן של 50,000 BTU. המזגן ישמש בייחוד לקרור. חימום באמצעות קמין.

שאלה ראשונה לגבי אוויר חוזר - לקחנו חברת מיזוג בשלב התכנון והם אמרו להשאיר פתח אוויר חוזר בתקרת הבטון (תקרת המסדרון שסמוך לחלל אותו יש למזג) בגודל 30 על 60 סמ למזגן של 50,000 BTU. הרעיון שלהם היה שבחלק התחתון של הקיר יהיה הפילטר של המזגן בגודל 60 על 60 סמ שיעלה דרך תעלת גבס אל תוך הפתח הנל בגג. כעת אני מבין שהפתח בגג קטן מידי למזגן כזה אך התקרה כבר יצוקה והמהנדס לא מאשר להגדיל את הפתח. יחידת המזגן תשב בתוך חלל גג הרעפים על גבי תקרת הבטון. האם לייצר פתח אוויר חוזר נוסף בקיר האנכי ממנו יצא האויר לחדר או להשאיר ככה ולקוות לטוב? אם יש עוד רעיונות אשמח לשמוע.

שאלה שניה לגבי יציאת האויר - מתקין אחד אמר לשים גריל לכל האורך ו 2 ג´טים שיזרקו רחוק. מתקין אחר אמר לשים רק ג´טים כי לכזה מרחק גריל לא מתאים. חלק מהג'טים מכוונים רחוק וחלקם מכוונים למעלה. מי צודק?

הוסף תגובה קישור ישיר

התקנת מזגן

שחר 17.01 (09:49)
אני צריך עזרה בייעוץ איזה סוג מזגן להתקין בבית
תיאור .-צרפתי תמונה
יש לי 2 הצעות
2 מזגנים עיליים
A סלון 3 כח סוס
B מטבח- פינת אוכל - 1 כח סוס

מיני מרכזי - מיקום X
3 שרוולים לסלון - 2 שרוולים למטבח

דעתכם
התקנת מזגן
הוסף תגובה קישור ישיר

התקנת מזגן

מיזוג רענן - ירושלים 22.01 (22:39)
א. מזגן 1 כ"ס למטבח 20 מ' לא מספיק.
ב. בגלל שזה חלל אחד הייתי שם מיני מרכזי , רק לשים לב שהנמכת הגבס לא תגביל את העליה והירידה במדרגות.
לטיפים ומאמרים מוזמנים לאתר
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

מזגן לדירה חדשה

אסף 15.01 (11:18)
הי, אודה להתייעצות.
דירה 100 מטר ברמת גן, קומה רביעית.
הקבלן נותן מזגן מיני מרכזי אלקטרה EMDV-50 SQ.
אני שוקל אם לשדרג לאינוורטר.
האם הדגם שהקבלן מציע מוצלח?
האם כדאי לשדרג לאינוורטר? אם כן לאיזה חברה/דגם מומלץ?
תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן לדירה חדשה

מיזוג רענן - ירושלים 22.01 (07:07)
מזגן אלקטרה הוא מזגן מעולה, עם שירות טוב וחלקים זמינים, לגבי אינוורטר או רגיל - כל אחד ושיקוליו, אופן החיים בבית, כמות השימוש ועוד..
מוזמן לקרוא מאמר באתר שלי בנושא -
mizug-raan...ורטר/
הוסף תגובה

מזגן אלקו מרעיש מהיחידה הפנימית

איתי 9.01 (16:02)
ברשותי מזגן אלקו עד כה עבד בצורה יעילה טובה ושקטה
כעת החל להרעיש חזק מאד
אני לא בטוח לגבי הדגם שלו

טרם פירקתי את הפלסטיק והאמבטיה לראות את המאיץ
מסיבוב של המאיץ ביד נראה שהוא במקום ומסתובב בצורה תקינה

שוקל פשוט להחליף את המאיץ או גומיות

אשמח לדעת איזה דגם מאיץ עלי לרכוש או גומיות
מצרף תמונה של המזגן אשמח לדעת באיזה דגם מדובר

תודהמזגן אלקו מרעיש מהיחידה הפנימית
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן מרעיש

מיזוג רענן - ירושלים 17.01 (06:38)
אלקו wmn -35 , בדגם זה יש 2 מאיצים ימין ושמאל.
מיזוג רענן בירושלים והסביבה
טל' 0522639222
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

תודה על המענה הגיע טכנאי ,פורק...

איתי 17.01 (09:48)
תודה על המענה הגיע טכנאי ,פורק והוחלף גומיה אחת קרועה
והשניה הייתה יבשה
הוחלפו שני מאיצים
אשמח לדעת מה המחיר המומלץ לעבודה כזאת
כולל החלקים
הוסף תגובה

מחיר למאיצים

מיזוג רענן - ירושלים 22.01 (06:59)
לגבי מחיר, כל טכנאי מתמחר את עבודתו את הנסיון וכו' במחיר אחר, אם הוא כבר החליף - לא כדאי לך לדוש בזה, העיקר שהמזגן עובד והכל תקין.
הוסף תגובה

השפעת גובה חריג של חדר על צריכת האנרגיה

אברהם 8.01 (23:28)
שלום רב,
בחדר ששטחו כ 11 מ"ר יש גובה של 5 מ'
האם תהיה לכך השפעה משמעותית של צריכת אנרגיה לעומת חדר בגובה מקובל מבחינת חימום וקירור. האם ניתן להעריך שתהיה צריכת אנרגיה כפולה מהרגיל בקירוב ?
בתודה מראש
אברהם
הוסף תגובה קישור ישיר

גובה חריג

מיזוג רענן - ירושלים 9.01 (15:42)
מבחינת קרור - הגובה משנה אבל פחות,
מבחינת חימום - לוקחים את עניין הגובה בחשבון,
תלוי למה מיועד בעיקר המזגן, תלוי במיקום היחידה הפנימית,
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

השפעת גובה חריג של חדר על צריכת האנרגי

אברהם 9.01 (19:16)
תודה רבה על המענה.
מדובר בדירה חדשה שבה מותקן מזגן מיני מרכזי. האם אכן ניתן להעריך את תוספת העלויות של צריכת החשמל עקב הגובה החריג.
בברכה
אברהם
הוסף תגובה

בחימום תהיה בעיה - הגובה מאוד חריג!!!

ארז 12.01 (16:04)
לא הייתי חושב לשים שום מזגן עילי.
מומלץ לשים מזגן פוג'יטסו ריצפתי LVCA. לרוב בוחרים אותו לקומה אחרונה עם גג משופע. ככל הנראה הוא יהיה היחיד שמתאים למקרה שלך. לא זול אבל עושה את העבודה גם בחימום וגם בקירור, בלי שהגובה הזה יזיק מידי לביצועים או רעש. לא יודע אם יש ליצרנים אחרים, מקומיים, אותו סוג קטן בהספק שלו (בתדיראן הריצפתי הוא מסוג תעשייתי חזק מאוד שמיועד לחנויות מסחר ולא לדירות מגורים).
הוסף תגובה

השפעת גובה חריג של חדר (ממ"ד*) על צריכת החשמל

אברהם 13.01 (19:49)
תודה על המענה.
במקרה שלי מדובר על ממ"ד בשטח של כ 11 מ"ר והגובה הוא 5 מ'. זוהי דירה שאני עומד לקנות ומותקן בה מזגן מיני מרכזי. אני מעוניין לדעת בערך על ההשפעה על צריכת החשמל ומה הם הפתרונות האפשריים (הבנתי שבממ"ד מוכן לא ניתן לבצע הנמכת תקרה).
בתודה מראש
אברהם
הוסף תגובה

מזגן מחליף לבד מחום לקור אחרי זמן מסויים

טום 28.12 (20:53)
שלום לכולם, רציתי לברר אולי מישהו כאן יכול לדעת למה המזגן שלנו בסלון (לא מהסוגים החדשים, משהו ישן) מחמם בסביבות השעה/שעה ורבע ולאחר מכן עובר לפעולה של איורור/קירור.
בעת המעבר לפעולה אחרת מהחימום, יש ריח נוראי ורעש של הפצה כלשהי לא ממש יודע איך להסביר.
הוסף תגובה קישור ישיר

מזגן מפסיק לחמם

מיזוג רענן - ירושלים 28.12 (21:15)
2 דברים שונים זה אם עובר לאיוורור או לקרור, אם מזגן מפסיק לחמם ועובר לאיוורור- יש מצב שהתרמוסטט מפסיק אותו, אבל בד"כ אפשרי לשים במצב אוטו פאן ואז יפסיק גם הפאן הפנימי.
לגבי הרעשים- יש מצב שהמגען מרעיש, או משאבת חימום ביחידה החיצונית נכנסת ויוצאת - מצריך בדיקה.
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

מעבר מחימום לקירור

נועם שרותי מיזוג אוו 28.12 (21:15)
אני מניח שאתה מדבר על מזגן שיש לו כפתורים שמסובבים אותם.

אם זה נכון סיר שמדובר בטרמוסטט מכני לא תקין.

מקווה שיהיה למישהו במלאי..
הוסף תגובה

מזגן עילי אלקטרה 2 כ"ס עובד לסירוגין

אביב 26.12 (19:13)
מזגן אלקטרה עילי 2כ"ס נכנס ויוצא בחימום כל כמה דקות גם כשהשלט מכוון על טמפרטורה גבוהה של 30 מעלות ללא קשר למה שמופיע בשלט. העברתי ל I FEEL נשאר אותו דבר, נראה שמגיע ל 24 מעלות ומפסיק לעבוד ללא קשר למה שמופיע בשלט, כאמור 30 מעלות . פירקתי מכסה מאייד וכשהמזגן מפסיק קיררתי את הרגש, כלום לא משתנה, הרגש כאילו לא מגיב. גם כשהוא קר היחידה לא נכנסת לעבודה. פשוט נכנסת ויוצאת לפי רצונה. השאלה האם קירור הרגש במאייד משפיע באופן כזה שהיחידה צריכה להכנס לעבודה? לדעתכם הרגש תקול? האם יתכן שהבעיה ברגש מעבה על אף שהרגש במאייד לא מגיב כשאני מקרר אותו והיחידה לא נכנסת לעבודה כתוצאה מכך? תודה לעונים וחג שמח.מזגן עילי אלקטרה 2 כ\"ס עובד לסירוגין
הוסף תגובה קישור ישיר

תקלת מזגן

נועם שרותי מיזוג אוו 26.12 (20:20)
הרגש הוא נגד שמשנה את ההתנגדות שלו לפי טמפרטרה.

אם המזגן במצב חימום לא מוציא מתח ברגל 4 ואתה מקרר את הרגש ובכל זאת הכרטיס לא מוציא משמע שהרגש תקול.
הוסף תגובה

רגל 4 זה משעבת חום ?...

ירון.ד 12.02 (12:52)
רגל 4 זה משעבת חום ?
הוסף תגובה

עובד לסירוגין

מיזוג רענן - ירושלים 27.12 (00:01)
ברגע שהמעבה מתנתק, גם אם תקרר את הרגש המעבה לא יכנס לעבודה לפני גמר ההשהיה (כ-4 דקות),
ולבעיה שמפסיק גם על 30 מעלות - יכול להיות רגש תקול או תקלות נוספות.
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

עובד לסירוגין

אביב 27.12 (13:10)
תודה על המענה סוף שבוע נפלא
הוסף תגובה

מזגן מיני מרכזי - מקפיץ ממסר פחת כשהוא לא עובד

דודי בירן 24.12 (21:31)
שלום,
מזגן טורנדו מיני מרכזי - תופעה שהמזגן מקפיץ את הממסר פחת כשהוא לא עובד וגם זה לא תמידץ תופעה שמחברים את המזגן לחשמל, אחרי 20 דקות חצי שעה (מזגן לא עובד) הוא מקפיץ את הממסר פחת. למישהו יש ניסיון עם תופעה כזאת?

תודה
דודי
הוסף תגובה קישור ישיר

מקפיץ פחת -

נועם שרותי מיזוג אוו 25.12 (18:04)
קרה לא מעט פעמים..
פחת קופץ בדר"כ מזליגה.
תחילת הבדיקה - החלפת פחת.
המשך הבדיקה - בדיקת זליגה למנוע מעבה
ולאחר מכן בדיקת קונטקטור ומערכת פיקוד.
לרוב הבעיה נפתרת בפחת תקול.
בהצלחה
הוסף תגובה

מקפיץ פחת

מיזוג רענן - ירושלים 27.12 (00:04)
זה קורה בזמן גשמים, או ללא קשר ?
הוסף תגובה

מזגן מיני מרכזי תדיראן שהפסיק לחמם

גל 18.12 (22:44)
אז ככה. המזגן נכנס לפעולה. יש אויר קר שיוצא ממנו (במקום חימום), אני שומע שהקונטקטור נכנס לפעולה , המאוורר החיצוני עובד טוב. בדקתי את הקבל של המאוורר יצא בול 5 מיקרו פרד. המאוורר החיצוני פולט חום קליל שנראה סביר ביחס למזגן נוסף שברשותי.
אני לא מוצא את הקבל של המדחס. פשוט לא מוצא אותו. הייתכן שאינו קיים בכלל?
מצרף תמונה.
תודה למשיביםמזגן מיני מרכזי תדיראן שהפסיק לחמם
הוסף תגובה קישור ישיר

תקלת טכנאי...

נועם שרותי מיזוג אוו 19.12 (07:38)
למדחס 3 פאזות אין קבל !
תבדוק 380 וולט בן 3 פאזות
ותבדוק את הטרמינל של המדחס

שים לב !
תבדוק = כל זמן שאתה טכנאי !
אם אינך טכנאי אתה מסתכן סכנת נפשות ומסכן את הסביבה !
הוסף תגובה

עדכון - לא הבנתי מה זה הטרמינ...

גל 19.12 (21:34)
עדכון -
לא הבנתי מה זה הטרמינל של המדחס??

הקונטקטור נראה עובד טוב. יש 220 בין a1 ל a2.
יש 380 וולט בין כל שתי פאזות ביציאה לאחר הפעלה.

הייתכן שהלך המדחס?
שווה לתקן בכלל , זה מזגן 4-5 כ"ס ?
הוסף תגובה

המשך..

נועם שרותי מיזוג אוו 20.12 (07:08)
אם אתה לא יודע מה זה טרמינל
משמע שאינך טכנאי.
יש לכך אחריות בהדרכה
ומשכך סןף יעוץ.
ממליץ לך להזמין טכנאי מזגנים
בהצלחה
הוסף תגובה

תדיראן תלת

מיזוג רענן - ירושלים 27.12 (00:09)
אם מוציא 380 וולט בשלוש פאזות לכיוון המדחס ועדיין לא מחמם - כניראה בעיית מדחס או חוסר גז.
www.mizug-raanan.co.il
הוסף תגובה

בעייה נפתרה. המדחס תקין. מ...

גל 27.12 (19:50)
בעייה נפתרה. המדחס תקין.
מה שמנע מהמזגן לחמם זה הסליל של המשאבה שהיה תקול.
תודה למשיבים!
הוסף תגובה

תדיראן vrf box 50/70 או מיני vrf של סמסונג

אלכס 14.12 (11:17)
שלום!
רכשתי דירה מקבלן,הדירה בת 4 חדרים,134 מ'ר.
ההתלבטות בין שני הדגמים בכותרת,מבחינת המחיר אין הבדל משמעותי,השאלה איזה דגם יותר טוב והכי חשוב יותר אמין?
הוסף תגובה קישור ישיר

המלצת מזגנים

נועם שרותי מיזוג אוו 15.12 (16:55)
שנהם מזגנים טובים ושרות טוב.

בהצלחה
הוסף תגובה