מסך מחשב 16/9

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מסך מחשב 16/9

אלי 6.10 (19:11)
אני עומד לרכוש מסכי מחשב למשרד.
האם מסך מלבני ביחס 16/9 שונה ו/או טוב יותר לצפיה בשרטוט רחב מאשר 3/4 ?

האם במסך רחב יהיו פחות הקלקות לזום?
הוסף תגובה קישור ישיר

לך על זה

yov 6.07 (21:02)
מספר ההקלקות לזום יקבע על פי היחס בין שטח המסך לגודל השרטוט, ללא קשר לפרופורציה בין האורך לרוחב. האם מסך כזה "יעיל" יותר? לתוכניות אופקיות כן, לתוכניות אנכיות לא.
אבל בכל זאת הוא יהיה יעיל יותר בשימוש ב- VW. כיוון שמאז שינוי הממשק של גירסה 12 כמעט בכל נקודת זמן פתוח "אזור הכלים" בצד אחד ובצד השני ה- OIP כל שטח המסך המרכזי ישמש את השרטוט. כיוון שבמסך כזה השטח בין הצדדים גדול יותר תוצג יותר אינפורמציה על המסך.

לדעתי 16.9 ישמש אותך טוב יותר עם ווקטור.

יואב
הוסף תגובה

תודה רבה . אתה חבר לחיים. (ל"ת)

אלי 7.10 (07:13)
הוסף תגובה

גם אני משבח ומהלל

LEOR-2007 10.12 (17:34)
בהחלט תענוג גדול, כבר חצי שנה עם 22 אינצ' 16/9 - שווה כל פיקסל. במיוחד שהמחירים כל כך ירדו ואם השימוש במסך הוא בעיקרו שרטוט אז חבל להשקיע ב"פירמות" היקרות כי גם מסכים פחות יוקרתיים עומדים היום באיכויות טובות דיים לתצוגת שרטוט ומעלה מעלה. (אם אתה לא גרפיקאי מנתח תמונות בפינסטה)
רובם עם ניגודיות טובה ותדר רענון 5 ואפילו 2 מ"ס, מדהים.

משהו לגבי הגודל, לא של ההוא... של המסך:
שאלתי את עצמי איפהה נעצור כשכל שנתיים שדרגתי LCD, אז משום מה נראה לי שיותר מ22 זה כבר מטורף ויש גבול, כי להניע את הראש מימין לשמאל או מעלה מטה יותר מזה נראה לא נח. אבל חשבתי כך גם על ה17, 19, ועכשיו ה22.
הוסף תגובה

זה מעולה !

יובל 16.01 (12:46)
אני על מסך כזה וחוץ מלראות סרטי DVD באמצע היום זה אפילו טוב גם לעבודה. רגע, הנה. צרפתי תמונה של התוכנה פתוחה על המסך. יש מליון שטח לעבודה.זה מעולה !
הוסף תגובה