אין אפשרות ליבא אוטוקאד ב- 12.51

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

אין אפשרות ליבא אוטוקאד ב- 12.51

אסיף ברמן 4.12 (16:41)
שלום.
מאז שעברתי מה - 12.1 ל12.51 אני לא מצליח ליבא אוטוקאד. באמצע התהליך התכנה מודיע שאין לא מספיק זיכרון והיא לא מיבא את הקובץ המבוקש.
אשמח לפיתרון או לחילופין אם יש למישהו את הקובץ שממיר מ - 12 ל12.1 כדי שאוכל לחזור אחורה.
המון תודה
אסיף ברמן.
הוסף תגובה קישור ישיר

יבוא מאוטוקד

midbari 27.11 (12:07)
נתקלתי בעבר בבעיית יבוא קבצי אוטוקד לגרסה 12.5.
במקרה שלנו, החלפת כרטיס המסך, לדגם המומלץ ע"י יצרן הVectorworks (סדרת G-force) פתרה אצלנו בעיות שונות ובין היתר גם את עניין הייבוא.
היום אנחנו מייבאים חופשי. אולי שווה לבדוק גם בכיוון זה.

בהצלחה,
נורית
הוסף תגובה

אני ממש לא מציע להתעסק עם כרטיס המסך

yov 6.07 (21:02)
נכון שלא נכחתי ברגעי הנצחון בהם נורית החליפה את כרטיס המסך ובעיותיה מול מערכת המחשוב שקמה עליה נפתרו, אבל אני ממש לא הייתי חושב להחליף כרטיס מסך כדי לסדר את פעולת היבוא של התוכנה. כנראה שבמקרה של נורית היה מדובר בכרטיס (או כנראה, נכון יותר, בדרייבר שלו) שיצר קונפליקטים עם רכיבים במערכת ההפעלה, שהם בתורם יצרו בעיות לווקטור ולשחקנים נוספים בסביבה הלחה של חלונות. אבל מפה ועד להחלטה שלכרטיס מסך יש קשר לבעיות יבוא הדרך ארוכה.
כרטיס המסך מטפל בתחום פעולה מוגדר מאד - יצירת המרונדר על המסך. הרבה תוכנות שיעודן גרפיקה אף עומדות איתו בקשר ישיר, בנקודות מסוימות, כדי להאיץ תהליכים. ווקטורוורקס דווקא אינה חסידה של גישה זו ובדרך כלל פונה אל מערכת ההפעלה ומבקשת ממנה לטפל עבורה בקשר עם המסך. כמו כן במקרה הנ"ל מדובר בפעולה המתרחשת בלי שום נגיעה לרנדור על המסך, אלא בפעולת המרה של נתונים בפורמט א' לנתונים בפורמט ב'. הסכוי שהייתי נותן למעורבות של כרטיס המסך בפאשלה כזו הוא 1 ל-100.
וחוצמזה גם במקרה בו כרטיס המסך מעורב, לרוב עדכון דרייברים לגרסאות תואמות ועדכניות לסביבת העבודה, אמורה לפתור את הבעיות.
כל זה לא שולל את האפשרות שבמקרה של אסיף באמת מדובר בבלגן שמתחיל במערכת ההפעלה. דיאלוגבוקסים שמספרים על בעיות זכרון יכולים לרמוז על בעיית תוכנה או בעיית מערכת. דרך נוחה לנטרל, לפחות ברמת הבדיקה, הרבה מפגיעותה של חלונות ובעיקר קונפליקטים שלה עם תוכנות צד שלישי הרצות ברקע, היא להעלות את המערכת במצב Safe mode. ברוב המחשבים נדרשת לחיצה על F5 עם תחילת העליה, מעבר דרך תפריט דוס מרנין ומשם עליה מבוקרת של חלקים הכרחיים של המערכת. אז שווה להדליק את הווקטור ולנסות את הפעולה. אם זה עובד במצב כזה סימן שהבעיה מגיעה מרכיבי אקסטרה של מערכת ההפעלה או מתוכנות צד שלישי שיוצרות בלגן ועולות בגלוי או בשקוף עם המערכת.
אבל הספקולציה הכללית שלי, במקרה דנן, היא שהעניין מתרחש במגרש של ווקטור. אם ריסטרט וסייף מוד לא עוזרים אני הייתי מסיר ומתקין את הווקטור.

יואב
הוסף תגובה

רגע, תחזיק את הסוסים...

יובל 16.01 (12:46)
אני עובד על 12.5.1 ומעביר קבצים חופשי.

האם הבעיה היא בקובץ ספציפי? אם כן, אתה מוזמן לשלוח אותו אלי ואני אבדוק אצלי. שלח אל :[email protected] .

בכל מקרה אין תוכנה שמורידה את השידרוג. אתה צריך להסיר את VW לגמרי מהמחשב ולהתקין מחדש 12.1 . אני לא הייתי רץ לפתרון הזה לפני שהייתי בודק על הסוף.

בהצלחה.
הוסף תגובה

זה לא קובץ ספציפי

תודה על ההתיחסות המהירה.
זה לא קובץ ספציפי.בורסיות מוקדמות יותר אותם קבצים נפתחים ללא כל בעיה.
תודה - אסיף
הוסף תגובה

מה עם RESTART?

למחשב הכוונה

יואב
הוסף תגובה

אהלן יואב - לא עוזר"התחל מחדש" (ל"ת)

הוסף תגובה

אז עכשיו נסה Safe mode

הי אסיף

נסה ללכת על עליה ב- Safe mode. זה מצב בו המערכת עולה רק עם רכיבים הכרחיים. אתה מבצע כך: בוחר Restart מכין את האצבע על ה- F5 וברגע שהמחשב מתחיל לעלות אתה לוחץ. תגיע למן תפריט דוס חינני בו אתה יכול לבחור Safe mode ואתה כמובן בוחר. המחשב יעלה (סביר להניח שעם שינויים במבנה המסך המוכר לך). הדלק את ווקטור ונסה לייבא.
אם היבוא עובר בשלום, סימן שבעיית הזכרון עליה דיווחת קשורה בקונפליקטים עם תוכנות צד שלישי, או הרחבות למערכת ההפעלה. אם זה לא עובד יכולות להיות מליון סיבות, אבל הפתרון הפרקטי יהיה להסיר את ווקטור ולהתקין מחדש.

ביי
יואב
הוסף תגובה