שרטוט בצבעים

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

שרטוט בצבעים

אורח 27.08 (12:41)
האם נתן לשרטט בצבעים כמו באוטוקאד, ולהדפיס בשחור לבן, אך שיהיו גם גוונים של אפור (לא רק שחור לבן)?
הוסף תגובה קישור ישיר

אפשר אבל דורש כוונון

yov 6.07 (21:02)
כל דרייבר של מדפסת שמכבדת את עצמה מאפשר להדפיס כצבע או כגווני אפור. אפשר לכוון את הדרייבר לגווני אפור ולקבל את מה שביקשת.
אבל.. הצבעים שעל המסך יתורגמו לאפורים שונים, על פי רמת ה"כהות" של הצבע. זאת אומרת שתכלת זועק על המסך יכול לצאת כאפור דרדלה על הנייר.
אופציה שניה, ודומה מאד בתוצאה הסופית, היא לסגור בצבע כרגיל ולבקש במכון שישלחו לפלוטר ש"ל, או יורו לצבעוני להדפיס בגווני אפור. זה חוסך מעט טרדה למשתמש ומעביר אותה לכיוון המכון.

ברייברים של HP יש טאב המתעסק רק בכיוונוניי צבע למיניהם. אם אתה עומד להתשמש בטכניקה הזו כדאי לך לחקור אותו. הוא מאפשר שיטות שונות של סידור נקודות על הדף, המאפשרות בנייה נכונה יותר של גווני האפור.

יואב
הוסף תגובה

זו שאלה אופיינית למשתמש אוטוקד..

אמיר 26.09 (17:18)
ואני לא מתכוון ללגלג-גם אני עובד המון באוטוקד.וקטורוורקס פשוט עובדת אחרת.צריך לשנות את הגישה. הרי מה שאתה רוצה אם אני מבין נכון זה שיהיו לך מילויים אפורים ולא קוים אפורים,ואתה יכול לעשות את זה ע\"י קביעה של סקלה הדרגתית משלך של הרבה גווני אפור בטבלת הצבעים ולהדפיס את הקובץ שלך כאילו היה צבעוני תוך שמוש בגווני אפור בלבד. אם אתה רגיל לכך שצבע קו=עובי אז פשוט תתרגל לזה שבוקטור לא עובדים ככה.מה שרואים על המסך הוא מה שמודפס.תיצור קלאסס שהם בעצם זהים לlayers באוטוקד ותגדיר לקירות עובי 0.6 n\"n למידות ולריהוט עובי דק כלשהו-
0.1 n\"n או 0.2 n\"n ותקפיד על העבודה בקלאסס כמו שאתה מקפיד על ליירס באוטוקד ותהיה לך שליטה על עובי הקוים.
בתלת מימד השתמש ב
custom artistic render
lines and shadows
ותגדיר את הצללים כאפורים
בקיצור-קבע אתה את האפורים,ושלח פלוט רגיל בצבעי אפור כאילו היה צבעוני.את המכון תנחה שיחייב אותך על ש\"ל.
רצ\"ב דוגמא לחזית בשיטה הזוזו שאלה אופיינית למשתמש אוטוקד..
הוסף תגובה