האם וקטור 11.5 עובד על VISTA?

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

האם וקטור 11.5 עובד על VISTA?

LEOR-2007 30.07 (16:47)
ואם כן, האם ישנם בעיות עם עיברית.
הוסף תגובה קישור ישיר

לצערי כן

yov 6.07 (21:02)
קניתי לפטופ חדש, שעליו למרבה האימה מותקנת ויסטה. הכל עובד עם הווקטור 11.5, אין בעיות. גם 2008 נראה בסדר.
אז למה לצערי?
כי חייבים לפרמט את הדרעק הזה חמש פעמים + שלוש נגד עין הרע ולהתקין XP ולא לשכוח יותר אף פעם בחיים ששדרוג של מיקרוספט הוא סוג של כביש מהיר לגיהנום. כל מי שלא טעה עדיין שלא יתקרב למהפכת האייקונים המכונה גם מערכת הפעלה חדשה. איטית, טיפשית, זוללת משאבים ומעצבנת במיוחד. ברחו על נפשותיכם.

זה שהיה מוכן לרע מכל אבל הבין מיד שהכל יחסי
הוסף תגובה

לא הבנתי

זה בדיוק מה שקורה איתי, גם התקנה ללפטופ חדש, אבל לא הבנתי אם יש בעיות על הויסטה? להתקין XP בלבד?
הוסף תגובה

אין בעיות עם הווקטור יש בעיות עם ויסטה

yov 6.07 (21:02)
1. הווקטור עובד בסדר גמור על הויסטה. אין בעיות.
2. אם עדיין יש לך את חופש הבחירה אני ממש מציע לא להתקין ויזטה אלא אקספי. הויסטה היא פשוט טמטום צרוף. היא איטית, היא מגושמת, יש לה ממשק משתמש של מק דיזל והיא גורמת לך לגרד בראש תוך כדי חיפוש פטיש, שלוש פעמים ביום. לכל הקומפלימנטים הללו אין שום קשר לקומבינה ויסטה-ווקטור. ויסטה היא מערכת הפעלה גרועה מאד, אבל ווקטור עובדת עליה בצורה תקינה.

יואב
הוסף תגובה

לא הבנתי !! סססתם הבנתי, תודה! (ל"ת)

הוסף תגובה

מק מק מק

אמיר 26.09 (17:18)
יואב וליאור
אני יודע שאתם רוצים אותי...או כן...זה טוב...אז למה לא תיקחו אותי כבר...אני יותר יפה וחכמה...אני מדברת עברית בוקטור 2008 אפילו עם פיסי,לא ברוגז יותר...
הוסף תגובה

את מדהימה אבל:

אני דיי התרגלתי והתאהבתי באקספית פיסית שלי, ברור שהיא לא הכי יפה אבל היא נותנת לי את החופש לשדרג לה את המעבד וכל מני אברים אחרים... פעם בשנה, סתם יש לי סטייה כזו לפנק אותה ב1500-2000 ש"ח מדי פעם והיא נשארת הכי הכי אחי, לא בא לי אחת כל כך יפה כזאת שזה מלחיץ וגם עולה הרבה כסף בשביל להזדקן מהר בלי אפשרות לכמה שיפוצים פלסטים. זו הסיבה באמת וגם כמובן שהעיברית שלה היא שפת אם כמעט והיא לא מדברת עם מבטא אמרררריקאי. אבל כן היא תישאר אולי! תמיד אהבת נעורי עם טעם הנשיקה הראשונה וריח הבלסטיק הטוב מאז.

תמיד אבל תמיד אהבתי שטרודל תפוחים.את מדהימה אבל:
הוסף תגובה