מקרה תקלה מיוחדת- מישהו מכיר? :

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מקרה תקלה מיוחדת- מישהו מכיר? :

LEOR-2007 30.07 (16:47)
נכנס לוקטור, אין תגובה עם העכבר, המעבד עובד בקצב מטורף תמידית, מפסיק כשסוגרים את התוכנה דרך task manager
בלבד, לא קורה עם אף תוכנה אחרת. העיניין ממשיך גם אחרי ריסטרט והתקנה מחודשת של התוכנה עם כל העדכונים ועדכון ה"דאנגל", צורססס.

הערות: התוכנה לא מופיעה באשף ההסרות וההתקנות!
קיצד ניתן להסיר בכל זאת את התוכנה לחלוטין?

הוקטור מופיע ב start--all program רק כקיצור דרך להפעלה ללא הuninstall

התוכנה מותקנת על הרד דיסק אחד - 1 טרהבייט בשיטת RAID וגם קבצי העבודה (מסמכי וקטור)
לא במחיצה נפרדת.

תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

מסתמן פתרון:

כנראה נוכחות של וקטור נוסף שמותקן מקור הבעייה, לאחר העזרות בתוכנה חיצונית להסרת תוכנות הבעייה נעלמה,
Advanced Uninstaller מומלצת, חינמית ל20 יום.
גם הקבצים מופיעים עם האייקונים של התוכנה.

נשארתי עם הבעייה או שזו לא ממש בעייה: התוכנה לא מופיעה באשף ההתקנות וההסרה של מערכת ההפעלה.

נחמד אני מדבר עם עצמי, תלמדו תלמדו.
הוסף תגובה

לא מסתמן כלום -הוקטור מחורפן. (ל"ת)

הוסף תגובה

זה נשמע כמו קונפליקט

yov 6.07 (21:02)
הי ליאור

האם התקנת לאחרונה תוכנה/חומרה חדשות?
זה נשמע כאילו משהו מתנגש עם הווקטור.
וחוצמזה אתה מצליח להסיר את התוכנה לחלוטין? אם היא לא מוסרת טוטאלית אני חושב שכדאי לך להריץ תוכנת ניקוי/אופטימיזציה של הרדיסטרי. בדרך כלל השאריות נשארות שם

יואב
הוסף תגובה

היי יואב, קיבלתי סיוע מפורט לנסות: (ל"ת)

מהתמיכה של אריג'נט, טוב שיהיה לכולם: מקווה לטוב.

1. Quit all applications then use Add/Remove Programs to remove QuickTime.

2. Go to the Program Files directory and drag the whole VectorWorks folder to the Recycle Bin, then empty the bin. Make sure you temporarily remove any customized workspace or library files to the Desktop first.

3. Go to the Start menu, choose Run, type "regedit" (without the "") and click OK. This will launch the Registry Editor.

4. In the window that opens, there should be a left and right pane. In the left pane you should see My Computer. If necessary click the + button beside that to expand the contents. You should be seeing My Computer with five small folders below, each one with a name beginning with "HKEY_".

5. Expand the one called HKEY_CURRENT_USER, then within that expand the folder called SOFTWARE.

6. Click on the folder named "Apple Computer, Inc." (if it exists) and press the Delete key. Click OK to confirm the deletion.

7. Scroll down a bit further until you see the folder called "Nemetschek". Click on the folder name, press the Delete key, then click OK to confirm the deletion.

8. Scroll back up to the top of the window and unexpand/close HKEY_CURRENT_USER.

9. Expand the key called HKEY_LOCAL_MACHINE, then within that expand the folder called SOFTWARE.

10. Click on the folder named "Apple Computer, Inc." (if it exists) and press the Delete key. Click OK to confirm the deletion.

11. Scroll down a bit further until you see the folder called "Nemetschek". Click on the folder name, press the Delete key, then click OK to confirm the deletion.

12. Scroll back up to the top of the window, unexpand/close HKEY_LOCAL_MACHINE then close or exit the Registry Editor.

13. Restart the computer.
14. Install VectorWorks and QuickTime again from the VW CDs.

15. Reinstate any workspace or library files that were temporarily removed in step 2.

16. Launch VectorWorks to check it is working again.
הוסף תגובה

הבעייה עדיין בועטת!

שוב המעבד משתולל ואי אפשר לבצע כל פעולה בוקטור.
הפעם הדבר קורה כל כ5 דקות ומפסיק עד לתקיעה מוחלטת.

אחרי התהליך הקודם של מחיקה מהרגיסטרי והתקנת התוכנה, מה שנראה מוזר ואולי מעיד כי הוקטור לא הוסר לחלוטין:
כמובן שוב התוכנה לא מופיעה ב"הסר/התקן" תוכנות.
הוקטור נפתח כשהגדרות סביבת העבודה זהות להגדרה ישנה ללא התערבות.
גם כעת בהתחל--תוכנות--וקטורוורקס: מופיע רק איקון לפתיחת התוכנה.

אני מנסה עכשיו עם תוכנת הסרה יעודית אחרת.
הוסף תגובה

פעם היתה לי בעיה דומה

אורח 1.09 (17:15)
והסתבר שזה היה המחשב.

תבדוק מה קורה ל CPU שלך בתוכנות אחרות. למשל בדפי אינטרנט שעמוסים בפלאש.

אצלי הבעיה היתה שהמעבד התחמם ונתקע. הסתבר שהמאוורר שלו היה סתום. 60 שקל וניקוי אצל הטכנאי והכל כמו חדש.
הוסף תגובה

לא זו הבעייה,

המעבד לא עובד כך עם אף תוכנה והוא מקורר עם 3 מאוררים נוצצים
תודה.
הוסף תגובה

לא נראה לי כמו חומרה (ל"ת)

yov 6.07 (21:02)
אני שוב שואל: התקנות לאחרונה ? זה ממש. נשמע כמו התנגשות
הוסף תגובה

יש התקדמות - יש בועל נוקויון

אורח 1.09 (23:39)
לשאלתך היו כמה התקנות והסרתי (כמה תוכנות קטנות)

הסרתי את הוקטור.
התקנתי את ה CCleaner, ביצעתי ניקוי רציני וזהיר.
חזרתי על שרשרת ההנחיות למחיקה ספציפית ברגיסטרי.
מחקתי גם את האייטיון וכל זכר של אפל וקוויקטיים (הנעל של אבא שלו)

התקנתי את הוקטור 13 רק מהדיסק ללא עדכונים מהרשת כולל קוויקטיים

עכשיו התוכנה הותקנה שוב, המעבד רגוע, אני רגוע, מפחד לדבר שהוא לא ישמע, אז אם הכל ימשיך ככה ואסיים את מה שיש לי אנסה לעדכן לSP3 בלי שהוא ירגיש, בן זונה.יש התקדמות - יש בועל נוקויון
הוסף תגובה

זה אני התארחתי בגלל הנקיון. (ל"ת)

הוסף תגובה

נשארתי עם הבעייה. בעייה קשה. (ל"ת)

הוסף תגובה

וירוסססס!! או רגולה נוראית, זה מה שהיה:

ומה שעזר מייד! תוכנה בשם
SUPERAntiSpyware
תוכנה חינמית מעולה! מומלצת להתקנה קבועה.
הוסף תגובה