מדוע ה"קוויק טיים" שנחוץ לוקטור כל כך בעייתי?

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מדוע ה"קוויק טיים" שנחוץ לוקטור כל כך בעייתי?

ערן 7.09 (10:06)
מדוע כאשר מתקינים את האייטיון שמגיע יחד עם הקוויקטיים נוצרת גרסה מתקדמת ממה שהתוכנה יודעת ותמיד הכל מסתבך?

יש לכך פתרון? האם חייבים להשאר עם הגרסה המתאימה לוקטור ולהפרד לנצח מהאייטיון?

תודה למשיבים.
הוסף תגובה קישור ישיר

זה פחות בעייתי ממה שזה נשמע

yov 6.07 (21:02)
קודם כל אפשר להתקין קוויקטיים ללא אייטיונס. אם אתה לא משתמש בה אל תתקין אותה. אפשר להוריד install של QT בלבד מהאתר של אפל, או להשתמש בזה שמגיע עם ה- VW.
בכל מקרה, גם אם מותקנת גרסה מתקדמת יותר של QT מאשר זו שהווקטור מכיר לא אמורות להיות עם זה שום בעיות. אמנם הווקטור מתריעה כי "מדובר בגרסה חדשה ולא מוכרת" אבל היא תמשיך לעבוד גם מולה ללא בעיות.
QT היא תוכנה המתעדכנת בקצב תכוף מזה של עדכוני הווקטור ולא אמורה להיות בעיה להחזיק על המחשב גירסה מתקדמת של QT, "בוגרת" מזו שהגיעה יחד עם ה- VW. ההודעות של VW בנושא לעיתים לחוצות ללא סיבה. אם לא נתקלת בבעיה אמיתית - סע לשלום, המפתחות בפנים.
הוסף תגובה

דווקא.....

tamarindi 16.10 (16:52)
כן בעייתי.
הוקטור מתבסס על ה QT בעיקר בשני דברים:
1. תלת מימד - םקסטורות, שמירת רינדורים.
2. הכנסת תמונות בדו מימד

כאשר אין תאימות של הגירסאות זה פשוט לא עובד !!

כדאי להשיג גרסא ישנה של itune בלי QT.
בעסה.
תמי מלמד
סטודיו תמרינדי - עיצוב רב תחומי
הוסף תגובה

ובכל זאת...

yov 6.07 (21:02)
זה נכון שהווקטור משתמש ב- QT כמנוע ביטמאפ יבוא/יצוא אבל זה לא אומר ששדרוג גירסת QT פגע בתאימות בין השניים. במקרים רבים שידרוג ה- QT מעניק לו תכונות חדשות - כמו תמיכה בעוד פורמטים, או יעול אלגוריתמי הדחיסה - מה שאינו משפיע כלל על הווקטור. הוא הרי משתמש בחלק קטן מאד מיכולותיה של התוכנה של אפל.
לאורך כל הגירסאות עליהן עבדתי - 8,10,11,2008 - נהגתי לשדרג את QT במקביל ומעולם לא נתקלתי בבעיה. ה- QT מתעדכן בקצב מהיר יותר מה- VW ובדרך כלל עם הפעלה ראשונה של ה- VW לאחר עדכון ה- QT התוכנה מתריעה כי מדובר בגירסת QT חדשה מזו המוכרת לה, אבל משם והלאה לא נתקלתי בשום בעיה.

זה שמתעקש (אבל מוכן להתקפל)
הוסף תגובה

הממממ....

tamarindi 16.10 (16:52)
לי דווקא קרו פאלטות כאלו.... ואין דבר מעצבן יותר מלגלות פתאום שמשהו לא עובד ולשבור תראש מה קרה...ואז להסיר, להתקין, לחבר, לסדר, לכוון ולהתעצבן.....
אולי בגלל שאני עובדת הרבה עם תלת.....
ואולי מי שעובד בעיקר בדו פחות יסבול מזה....
אבל אני את שלי אמרתי.

(זאת שגם מתעקשת....)
תמי מלמד
סטודיו תמרינדי - עיצוב רב תחומי
הוסף תגובה