שוב בנושא מפרט למחשב

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

שוב בנושא מפרט למחשב

אורח 8.12 (08:04)
מבקש המלצות לכרטיס גרפי ל-VW עימו יש לכם נסיון טוב
ההמלצות המופיעות באתר NAA מתייחסות לכרטיסים שאינם בנמצא
הוסף תגובה קישור ישיר

שוב בנושא כרטיס גרפי

yov 6.07 (21:02)
ווקטור מרנדרת בעזרת הכרטיס הגרפי רק במצב אופן גי אל. כל שאר פעולותיה מחושבות אך ורק בעזרת המעבד המרכזי. כיוון שאופן מרנדר מהר מאד וכל האחרים הרבה יותר איטיים יותר, חשיבותו של המעבד המרכזי גבוהה ושל המאיץ הגרפי נמוכה מאד.
תשקיע במעבד ובזכרון ראם.

ייואב
הוסף תגובה

ואילו אני אומר:

LEOR-2007 30.07 (16:47)
שהכל נכון, אך אם אתה מעוניין לעבוד על תלת המיימד במידול חיי, דהיינו און ליין, דהיינו כל הזמן האובייקטים מוצגים בתלת מימד כולל צבעים, טקסטורות... אך הכל יוצג ללא הצללות ולא ברינדור פוטו ראליסטי אך הדמייה תמידית תוך כדי תנועה, כך שתוכל לנוע בחלל או לסובב את האובייקט ולהתרשם מכל שינוי. והמהדרין כמוני רוכשים סוג של ג'וייסטיק מיוחד www.arigen...p?Pid=3393 לתנועה בתלת מימד וזה ממש נפלא. אתה שט בנוחות בתוך העולם שאתה בונה.
מכאן שאם זו בחירתך עליך להצתייד בכרטיס גבר גבר.
אז אופי העבודה קובע את הדרישה. אני בנוסף משתמש במעבד 4 ליבות שאת הרינדור האיכותי הוא מריץ בין 4 המעבדים וכך נראה על המסך כ4 "וילונת" היורדים ומשלימים את תצוגת התמונה.
אפשרות נוספת, תבול את המחשב כולו עמוק במים עם מעט סודה לשתיה, המערכת שקטה ומקוררת היטב והביצועים... סוף.
סוף.ואילו אני אומר:
הוסף תגובה

כולה, מה כבר ביקשתי?

אורח 21.09 (13:53)
ובאמת, אם אין צורך כלל ברינדורים אלא בעבודה על מסמכים כבדים במיוחד של תכניות עבודה, האם ניתן להסתפק בכרטיס הגרפי המקורי של המחשב Intel® Graphics Media Accelerator 3100
כפי שמוצע כאן?
או להוסיף כרטיס גרפי יעודי -NVIDIA FX 570 כפי שמוצע.
המחשב המוצע נראה חזק - Core2 Duo processor E7200 2.53 GHz 1,333 MHz, 2 MB זכרון. אשמח להמלצות המומחים
הוסף תגובה

אם כך

LEOR-2007 30.07 (16:47)
לעבודה בדו מימד רוב המערכות החדשות משלבות כרטיסים מספיק חזקים לצורך זה.

אל תתאמץ כולה דו מימד.
הוסף תגובה