שריטות במרצפות גרניט פורצלן מט

פורום ריצוף עוסק בכל סוגי הריצוף והפרקט, אבן ועץ, בכל חיפויי הקיר, פנים וחוץ, פורום קרמיקה, סוגי חומרים ועלויות.
זה המקום להתייעץ, לבקש עזרה ולמצוא בעלי מקצוע, להציג רעיונות עיצוביים לבית ולחפש את סוג החומר התאים לבית שלכם, את שילובי הצבעים והספקים המומלצים.
תנאי השימוש בפורום

שריטות במרצפות גרניט פורצלן מט

רונית 9.01 (15:52)
שלום לכם,

הקבלן ריצף את הדירה במרצפות גרניט פורצלן מט שבחרנו.
בביקור בדירה נוכחנו לראות שיש במרצפות שריטות / סימני גרירה. צירפתי תמונות.
שפשוף חזק עם מטלית רטובה לא עזר.
האם זה מה שמחכה לי בכל גרירת רהיט בזמן שנגור בדירה???
האם סוג מרצפה זו גם סופג קפה שנשפך למשל? ויכולים להיות גם כתמים בהמשך?

מה סוג המרצפה שחסינה בפני שריטות וכתמים????

אני מאוד דואגת.
אודה על תשובה מפורטת.

תודה רבה עבור העזרה!שריטות במרצפות גרניט פורצלן מט
הוסף תגובה קישור ישיר

זה הרס את הצפוי

בן 9.12 (09:40)
עדיף להחליף אריח ממש נשרט עמוק
אם היה רק סמני גרירה היה ניתן להסיר בהצלחה

www.parnes.co.il/?page_id=39
הוסף תגובה

בתגובה לשאלות

מרים לדר 9.09 (18:00)
אין ריצוף שעמיד בפני כתמים.. הזמן עושה את שלו וכמובן שגם עצם העובדה שאנשים חיים בבית גורם לזה שהרצפות לא ישארו נקיות ומבריקות לנצח. הרצפה סופגת שכבת שומן עם הזמן זה לא אומר שהריצוף עצמו נהרס פשוט צריך לדאוג לטפל ולתחזק מידי פעם.. אפילו אחת לכמה שנים להזמין חברת פוליש שתקרצף את הרצםה תוריד את כל הליכלוך שהצטבר ואז הרצפה תשוב להיראות כמו חדשה.
לגבי שיפשופים ושריטות אינני יודעת אם הריצוף שלך צפוי להישרט הרבה או לא מה שאני יכולה להציע זה שתתייעצי עם חברת פוליש כי יש להם לפעמים פתרונות של שכבת מגן כזו שיכולה לצמצם את הנזק.
בכל אופן שווה לך לברר מולם.
גם אחרי שיסיימו עם השיפוץ או הבנייה הייתי ממליצה לכם להזמין חברה מקצועית שתוריד לכם את כל שכבת הליכלוך והשאירות שנשארים אחרי שיפוצים וצביעה וכל זה.
מזומנת להיכנס לקישור, זו חברת פוליש שאני הזמנתי אלי והם היו אדיבים ומקצועיים עד מאוד.
ותיראי אם הם יוכלו לעזור לך.
בהצלחה
amavrikim....%99%D7%9D/
הוסף תגובה

סימנים על הריצןף

חנה 7.10 (17:40)
רונית שלום,תבדקי מול חברת פוליש יש מצב שעבודת ניקוי פשוטה של פוליש תעזור לשיפור המצב הזה.
לגבי אם זה מה שמצפה.. תלוי כמה תשמרו על הבית.אבל כמובן שאנשים גרים וחיים בו... לכן ממליצה כשאת כבר מבררת מול חברת פוליש לשאול לגבי שכבת הגנה.. אולי שווה להשקיע עוד קצת כסף (זה באמת לא עלויות גבוהות, בטח ביחס לשאר הוצאות השיפוץ) ולעשות שכבה נוספת על הריצוף שתגן קצת יותר על הריצוף עצמו.
שוב זה לא 100 אחוז גם השכבת הגנה עצמה יכולה להישרט.. אבל זה ישמור על חיי הריצוף עצמו.
מצרפת קישור לחברה שאני הזמנתי והם תותחים!
amavrikim....%99%D7%94/
הוסף תגובה

הניי רונית שלום. תתקשרי אלי...

אבי 9.01 (12:06)
הניי רונית שלום.
תתקשרי אלי אני אתן לך יעוץ בנושא כתמים ושריטות על גבי אריחים.
אני מומחה בתחום.
0506957025
בברכה אבי
הוסף תגובה