רובה בריצפה ישנה

פורום ריצוף עוסק בכל סוגי הריצוף והפרקט, אבן ועץ, בכל חיפויי הקיר, פנים וחוץ, פורום קרמיקה, סוגי חומרים ועלויות.
זה המקום להתייעץ, לבקש עזרה ולמצוא בעלי מקצוע, להציג רעיונות עיצוביים לבית ולחפש את סוג החומר התאים לבית שלכם, את שילובי הצבעים והספקים המומלצים.
תנאי השימוש בפורום

רובה בריצפה ישנה

אהרון 3.08 (19:30)
שלום רב,
יש לי שאלה ואשמח להכוונה ,
אצלי בבית יש ריצפה משנת 91 , טירצו.יש שם בניה לא טובה כנאה , שינוי צבע מרצפות בחלק ממקומות , וחריצים בין בלטות ממש וגם ליד פאנלים.
התחלתי שיפוץ ללא תכנית להחליף ריצוף ובקשתי מקבלן הכוונה, שימרח רובה על המרצפות אולי, בלי להיכנס להדבקת מרצפות שזה מה שהוא הציע ,
הוא אומר שזה לא רלוונטי לא יחזיק הרבה זמן מעמד וכדאי לעשות הדבקה אם כבר מחליפים צנרת.כי בהחת אני מחליף כל הצנרת.
לא יודע מה נכון לעשות ,לא תכננתי כך מבחינת עלויות , וחושש שהקבלן מייצר עבודה נוספת מצד שני נוטה להאמין לו.
אשמח להכוונה.
תודה מראש ,אהרון.
הוסף תגובה קישור ישיר

ריצפה ישנה

מרים לדר 9.09 (17:43)
שלום אהרון,
ראשית אתנצל כי אני לא מגיעה מהתחום כך שלא יודעת לתת לך תשובה כנה וישירה לשאלתך.
עם זאת, אני יכולה לדבר מהניסיון שלי.
האם ניסת לבדוק מול חברות שעוסקות בפוליש שמא אולי יוכלו לעזור בשיקום של המרצפות כולל החריצים.
שווה לבדוק ולשאול אותם האם הם יכולים לעזור בשיקום של המרצפות ולעזור להחזיר להם את הצבע המקורי שלהם.
אני סבורה כי עלות של יום עבודה של חברת פוליש איננו משתווה בסכומים להחלפת כל הריצוף שזה בוודאי הוצאה כלכלית גדולה שלא לקחת בחשבון.
בנוסף לאחר השיפוצים סביר להניח שתרצה להזמין ניקוי כללי של הבית כי נשארים המון שאריות ליכלוך ואבק מהשיפוץ כך שלמעשה ייתכן כי אם תבדוק את האופציה שהצעתי תחסוך לעצמך גם כאב ראש עצום וגם לא מעט כסף בכיס.
מצרפת לך אתר של חברת ניקיון שעוסקים בפוליש ושוב מדברת מניסיון אישי שלי..
אני שמה קישור שלהם כיוון שלי עזרו מאוד בעבר ואני מקווה שאני עושה מצווה ומצליחה לעזור גם לך.
בכל אופן שיהיה בהצלחה.
amavrikim....%95%D7%9F/
הוסף תגובה

פוליש

חנה 7.10 (17:27)
היי אם הריצוף איבד צבע או החליף צבע ויש שברים אולי שווה לבדוק עם חברה שעושה פוליש.
פוליש להבדיל ממה שהרוב חושבים, לא מדובר על הברקת הריצוף..אלט על ליטוש ושיוף הבלט6ת.
יש מצב שזה יחזיר את הצבע המקורי של הריצוף.
ואולי יעזור לההחזיר את המראה המקורי.
שווה לשאול ולבדוק לגבי ליטוש ופוליש.
הינה קישור לחברת פוליש מומלצת????
amavrikim....%99%D7%94/
הוסף תגובה