מחירי אדריכלים

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

מחירי אדריכלים

עידו 27.07 (20:51)
שלום רב!
אשמח אם מישהו יוכל לתת לי מידע מה סדר גודל פחות או יותר של מחירי אדריכלים(האם לוקחים לפי מטר או מחיר גלובלי)
אנחנו בדיוק בשלב חיפוש אדריכל,מעוניינים לבנות בית בגודל 200-220 מטר
כמו כן, עד איזה שלב רצוי שהאדריכל ילווה אותנו?קיבלנו הצעה הכוללת פיקוח צמוד עד גמר שלד. האם זה מספיק?
נשמח לקצת מידע וטיפים
תודה!!
הוסף תגובה קישור ישיר

מחשבון

יובל 16.01 (12:46)
תסתכל כאן במחשבון:
www.saf.co.il/sal/calc1.php

זה יתן לך טווחי מחירים
הוסף תגובה

בניית בית פרטי

דוד 4.04 (16:12)
הוסף תגובה

משרד דבורה בן נון

דוד 4.04 (16:15)
גם אנחנו בחרנו חבילת ליווי מליאה
מומלץ מכל הלב
לעדות מקרוב
חיים
0524083666
הוסף תגובה

דבורה בן נון עיצוב פנים וליווי רכישה בסין

דוד 2.05 (19:08)
למרות שהפורומים סובלים גם השמצות של מתחרים
המשרד הכי מקצועי.
אמינות מקצועיות ומסירות אין שני לה .
הוסף תגובה

אדריכל

דרור 28.07 (00:04)
שלום לכם!
מחיר שכר הטירחה של אדריכל נע לפי נסיונו או חוסר נסיונו בשוק.
על כן המחיר שתקבל מאדריכל זה או אחר יכול לנוע בהפרשים רחבים.
הדבר הנכון מבחינת האדריכל הוא לקיים איתכם פגישה ולראות מה בדיוק אתם מבקשים, האם זה כולל עיצוב פנים ? ועד כמה עמוק הליווי שידרש, לכן מעט קשה לנקוב מחיר .
מבחינת הליווי לדעתי על האדריכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך עד כניסתכם לבית, שכן היעוץ שלו יכול לחסוך לכם כסף וזמן בכל שלב.

בהצלחה.
הוסף תגובה

תודה רבה ..שאלה נוספת..

אורח 27.07 (20:51)
האדריכלית שאנו רוצים לקחת יכולה בעיקרון ללוות אותנו עד הסוף-אבל כמובן שזה בתוספת תשלום?(גם 120 שקלים למטר)
הבית שאנחנו מעוניינים לבנות הוא בסביבות ה 220 מטר. אם אנחנו לוקחים אותה לשלב התכנון-עד גמר שלד(כולל תכניות חשמל,תכנית רהוט, נק' אינסטלציה) זה אמור לעלות בסביבות ה 30000 שקלים..
אנחנו קצת מתלבטים(למרות שאנחנו יודעים שהיא אדריכלית מצוינת וראינו כבר כמה וכמה בתים שהיא תכננה)
אנחנו לא יודעים האם כדאי לקחת אדריכל שילווה אותנו עד הסוף-כבר קיבלנו הצעות מאדריכלים שהבטיחו ללוות עד סוף התהליך בסכום נמוך יותר ממה שהיא הציעה...
הוסף תגובה

אדריכל

אורח 28.07 (12:07)
אני בדיוק סיימתי פרוייקט בניה ו"אכלתי אותה" כי לא היה לי אדריכל ממש מקצוען שילווה אותי בכל הפרוייקט...כדאי מאוד לקחת אדריכל שילווה אותך לאורך כל התהליך עד הסוף ולא לחסוך שם. החלק של הגמר והפינישים מאוד חשוב ולבדוק שהקבלן אכן בונה לפי התוכניות ולפי התקן. את זה אדריכל עושה. אני יכולה להמליץ לך על אדריכל שעובד עם חברה שלי . הם בונים בערך 400 מ"ר ברמת השרון. הם מאוד מרוצים והמחיר סביר בהחלט. קוראים לו אודי מן והוא מאזור מבשרת. בהצלחה.
הוסף תגובה

אבל את הפיקוח לא עושה מפקח בנייה?

עידו 28.07 (13:29)
הבנתי שאדריכל לא מפקח צמוד על הבנייה,ולשם זה צריך לקחת מפקח
האדריכל עוסק יותר בתכנון של הבית ולא בפיקוח על העבודה עצמה(פיקוח עליון לא צמוד כדי לראות שאכן בונים את השלד כמתוכנן)
ואם רוצים אז אפשר להשמיך איתו גם לעיצוב פנים לא כך הדבר?
הוסף תגובה

פיקוח של אדריכל ופיקוח של מפקח

אורח 28.07 (17:21)
יש רמות שונות של פיקוח ונושאים שונים לפקח עליהם:
יש רמת פיקוח שהיא ממש ניהול הפרוייקט ז"א אחריות לאיכות הביצוע, בחירת בעלי המקצוע והתאום בניהם, ואחריות ללוח הזמנים והעלויות, פיקוח מסוג זה מבוצע בד"כ על ידי מפקח שזה מקצועו ויתכן שהוא גם אדריכל.
יש פיקוח שמהנדס הבניין מחוייב לו זהו פיקוח לפני כל יציקה.
הפיקוח והמעורבות של האדריכל תלויה במוסכם מראש ובמורכבות ובמעורבות שלו:
המינימום הוא פיקוח עליו: מס' קטן של ביקורים שמטרתם לבדוק בעיקר התאמה להיתר הבניה ולמידות. מכאן ניתן לעלות עד פיקוח מלא.
הוסף תגובה

עלות שכ"ט אדריכל

ארז 28.12 (00:40)
מחיר שכ"ט של אדריכל נכון להיום עומד על 5000$ לא כולל מהנדס עלות לש 1200 $ ומי שחושב שאדריכל שגובה סכום כפול עם רזומה עשיר יתן תמורה טובה יותר יש לו טעות הם מוכרים לכם אשליות הם מספרים לכם שהם יחסכו לכם כסף בעלויות (אני עובד מול אדריכלים ביום יום ועוד לא פגשתי את האדריכל שמסוגל לחסוך הרי את כל הטעויות שלהם ויש להם המון טעויות אתם משלמים ראו הוזהרתם) לאחר סיום של שלוש י"ח צמודות קרקע אני יכול לומר שהאדריכל "היקר" והראשון שלי עשה זנקים כלכליים שאדריכל הצעיר "והזול " תיקן והשקיע את כל כולו בפרוייקט לכן עדיף לקחת אדריכל שישקיע את כל כולו והפרוייקט יהייה כרטיס הביקור שלו לעולם הבנייה ףמאשר אדריכל פלצן שגובה פי שניים ואפילו יותר בסוף התהליך אתה מבין שהיית בסך הכל עוד תיקיית קרטון על המדף ונשארת עם חור בכיס
הוסף תגובה

תגובה

אורח 29.02 (09:19)
או שאתה עובד עם אדריכלים טיפשים או שאתה טיפש בעצמך .אדריכל טוב עם נסיון של 30 שנה יתן ללא ספק...שירות טוב יעיל ופרקטי יותר מאמתכנן לא מנוסה או לא מקצועי.ולכן יש הבדלי תשלומים. קפיש...
הוסף תגובה

יש לי תחושה שאתה בעצמך אדירכל ועם וותק של 30 שנה (ל"ת)

אורח 2.01 (10:44)
הוסף תגובה

חבילת אדריכלות ועיצוב פנים

דוד 21.06 (19:42)
אנחנו זכינו לשירותיה של דבורה בן נון וקבלנו חבילת עיצוב פנים וליווי רכישה בסין
כל זאת בתכנון פרקטי תוך שמירה על התקציב שנתנו לה
ממליץ מאוד
הוסף תגובה

ליווי אדריכלי באמצעות משרד דבורה בן נון

חיים 9.01 (21:01)
ההחלטה לקחת חבילת עיצוב פנים מלאה הוכיחה את עצמה בהתאמה לצרכים העיצובים שלנו והכוונה לרכישה בסין
יחס אישי לכל אורך הדרך מהתכנון ועד ההתקנה בבית
הוסף תגובה