חברת ניהול בתים משותפים מול ועד בית מקומי

ניהול ועד בית זו לא תמיד משימה פשוטה, רוב הזמן תפקיד זה מבוצע בהתנדבות ולכן אלו שמבצעים אותו לא עושים זאת בצורה מקצועית. התפקיד של וועד הבית חולש על המון תחומים ביניהם: גביית כספים, תחזוקה ואבטחה, עבודה מול ספקים, בדיקה שוטפת של מערכות הבניין, ניהול תקציב ועוד. מכיוון שזהו תפקיד מורכב לכל הדעות, בשנים האחרונות יותר ויותר בתים משותפים בוחרים באפשרות של חברת ניהול בתים משותפים וכך שומרים על עקביות ומונעים בזבוז של זמן וכסף. יש לציין שגם לחברות ניהול יש יתרונות ולכן עולה השאלה מה עדיף – חברת ניהול בתים או וועד בית מקומי? אנו כאן כדי לעשות לכם מעט סדר בדברים.

תפקידה של חברת ניהול לעומת וועד הבית

חברות ניהול ואחזקת מבנים הוקמו על מנת לתפקד כוועד בית חיצוני ששומר על האינטרסים של הבניין באופן שוטף. החברות מקפידות על מקצועיות, שקיפות מרבית ועמידה בכל התקנים ודרישות החוק. תמורת תשלום חודשי, אתם זוכים לחברה מקצועית שתמלא את תפקיד וועד הבית ביד רמה, ולשקט נפשי לאורך כל השנה. כדי להבטיח שכל זאת ועוד אכן יקרה, עליכם לבחור בחברת הניהול המתאימה.

איך זה עובד?חברת ניהול בתים משותפים מול ועד בית מקומיong>
חברת ניהול בתים צריכה לספק לכם מעטפת שלמה של שירותים, ולמעשה היא כמעט ומייתרת את תפקידו של וועד הבית. כן חשוב שתהיה נציגות של דיירי הבניין אשר תהיה אחראית על התקשורת עם צוות הנהלת החברה, תעבור על דוחות תקופתיים ותישאר עם היד על הדופק. מעבר לכך חברת הניהול תדאג לכל השאר ותספק חבילת שירותים בהתאם לצרכים ולדרישות של דיירי הבניין. במקום לעשות את העבודה כלאחר יד, חברת ניהול תקפיד לשמור על סטנדרטים גבוהים ולפעול בתיאום מלא ובשקיפות גבוהה עם הדיירים. כמו כן היא יכולה לספק לכם מגוון גדול של שירותים במסגרת תחומי האחריות החל בשירותי ניקיון, דרך שירותי שמירה, גבייה והנהלת חשבונות ועד אחזקה ותחזוקה של המבנה באמצעות בעלי המקצוע המתאימים.

פורטל בתים מספק לכם את כל מה שדיירים צריכים בבית המשותף. דרך הפורטל תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברות ניהול שונות, להתעדכן בחוקים ובמידע רלוונטי ואף לקבל ייעוץ מקצועי חינם בפורומים המקצועיים.


המאמר באדיבות

 • פורטל בתים
 • קליק לחיוג: 077-9616461
 • טלפון:
  077-9616461הצג
 • כתובת:
  רבין 16 קרית אונו
 • אתר:
  הצג

תגובות