המדריך המלא לבריכת זרמים

 

בריכת זרמים היא השילוב היעיל והזול ביותר של בריכת שחייה וג'קוזי מפנק. בריכת זרמים היא בריכה מובנית, עשויה 12 שכבות פיברגלס ומחופה באקריל.

אז מה הופך בריכת זרמים לבריכת שחייה?

בבריכת זרמים מותקנת מערכת שחייה נגד הזרם הכוללת 3 ג'טים (זרמי מים חזקים) הגורמים להתנגדות במהלך השחייה.

מה הופך בריכת זרמים לג'קוזי?

בבריכת הזרמים מותקנים עשרות ג'טים לעיסוי, מזרקות מים, מפל מים, תאורת לד, ספסל היקפי/חלקי לישיבה (תלוי בדגם) ומערכת חימום – בדיוק כמו בג'קוזי.

מדוע עוד ועוד אנשים בוחרים לרכוש דווקא בריכת זרמים?

&nהמדריך המלא לבריכת זרמיםbsp;היתרים – רוב הרשויות המקומיות בישראל אינן דורשות היתרים לבריכות עיליות. בריכת זרמים עילית דומה במקרה הזה לבריכת עמודים, בריכת ילדים, ג'קוזי וכדומה. הגדרה זו מקלה על תהליך ההתקנה. אילוצי שטח – כדי לשחות בבריכת בטון (או בריכת נירוסטה/פיברגלס) יש צורך בבניית בריכה באורך מינימלי של 10 מטרים. לעומת זאת, אורך בריכת זרמים נע בין 3.8-6.8 מטרים. משום כך, בריכת הזרמים מתאימה לבתים בהם לא קיים שטח מיותר "לבזבז". בריכת זרמים תתאים במיוחד לבתים עם חצר קטנה, מרפסת או גג או לחילופין בתים בהם השטח מיועד לאפיקים אחרים. בריכת הזרמים לא "שואבת" שטח ומאפשרת גם פעילות ספורטיבית וגם בילוי חברתי, משפחתי ורומנטי. תקציב – עלות בניית בריכת שחייה גבוה משמעותית מעלות של רכישה והתקנה של בריכת זרמים. בבריכת הזרמים מותקנות מגוון מערכות: מסנן, משאבה, מערכת חימום, מערכת ניקוי עצמית, תאורה, כיסוי בטיחותי, ערכת התעמלות ועוד. בבניית בריכת שחייה מבטון המערכות ואביזרים אלו נרכשים בנפרד ומייקרים את הבנייה. אילוצי משקל – בריכת זרמים קלת משקל ביחס לבריכת בטון ובכך פותרת אילוצי משקל בגגות, מבנים לשימור וכדומה.

שורה תחתונה – מי אמר שצריך לבחור בין בריכת שחייה לג'קוזי כשיש מוצר אחד מושלם?
צילום: ליאור טייטלר

המאמר באדיבות

  • קבוצת gsb
  • קליק לחיוג: 08-8680221
  • טלפון:
    08-8680221
  • כתובת:
    רחוב אדום 33, אזור התעשייה כנות
  • אתר:

תגובות