אדניות עץ יפיפיות לעיצוב המשרד

אם אתם רוצים לעצב את המשרד ולשפר את סביבת העבודה  ???

אין כמו היופי של אדניות העץ ואין כמו היופי של העץ הטבעי ואין כל תחליף לעץ הטבעי הנותן את תחושת היופי והחמימות של הגן והטבע במשרד. 

סביבת ההמתנה במשרד היא הרושם החזק ביותר על המשרד ואיכותו עצמו ,שילוב הצימחיה וצבעי הפרחים השונים, משרה אווירה של טבע וגן המשפיע מאוד על הסביבה האנושית הממתינה ומרגיעה את הלקוח וגם את עובדי המשרד , אנרגיות חיוביות אלו רק תורמות לניהול טוב במשרד.
את האדנית העץ יש למקם בהתאם לסוג הצמח הרלוונטי, צמחים לצל,שמש ישירה, שמש חלקי, חצי צל-שמש ועוד.... יש למלא את האדנית העץ בתערובת אדמה אוורירית וניתן לערבב עם מעט חומרי דישון והדברה ולהשקות עד ורוויה למשך מספר ימים, יש להוריד את כמות ההשקייה בהדרגה עד לכמות המים שהצמח נדרש , יש לברר את כל פרטי ההזנה השונים במשתלה הרלוונטית ששם הצמחים נרכשו.
אדניות העץ משתלבות יפה עם ריהוט העץ שבמשרד,את האדניות יש למקם בהתאם לסוג הצמח הרלוונטי,אם יש אור טבעי במשרד זה עדיף,אם יש אור פלוריסנטי כי אז יש לרכוש צמחים המתמודדים עם אור חלש עד חשוך, בדרך כלל הם צמחים יקרים יחסית.
טיפ טוב לקליטת צמח: יש למלא את האדנית בתערובת אדמה אוורירית ולערבב עם מעט מאוד של חומרי דישון והדברה,להשקות לרוויה למשך מספר ימים ולהוריד תדירות ההשקיה בהדרגה לכמות המים שהצמח דורש ,פרטים במשטלה רלוונטית.
פרטים נוספים ורעיונות שונים ניתן לצפות ולרכוש באתר: אדניות הגליל- איכות ויופי למשרד.


 

אדניות עץ יפיפיות לעיצוב המשרד

המאמר באדיבות

תגובות