מדוע חשוב לנקות מערכות סולאריות?

כניסתן של המערכות הסולאריות לישראל היא הצלחה מסחררת,  הן נחשבות להכנסה בטוחה למשך 20 שנה. ישראל היא מדינה שטופת שמש, אולם גם שטופת אבק. מחקרים מראים כי תפוקת המערכת תרד בלמעלה מ-20% כאשר המערכת מאובקת, מדובר בהפסד של עשרות אלפי שקלים בשנה למערכת.


ניקיון המערכות הסולאריות מהווה חלק מרכזי באחזקתן. הפאנל הסולארי מוגן על ידי שכבה דקה של זכוכית שבשוליה הדבקה מיוחדת. על פי הוראות היצרן ותנאי האחריות, יש לנקות את המערכות בעזרת "מים רכים" תוך שימוש בציוד מתאים שלא ישרוט את המערכות או יפגע בהדבקה ויחשוף אותו לנזקי רטיבות וקצרים. ציוד לא מקצועי, עבודה לא נכונה, לחץ מים חזק, מברשות קשיחות, מים מלאי אבנית ועוד, כבר גרמו לנזקים בלתי הפיכים למערכות סולאריות בישראל. על מנת להבטיח את תפוקת המערכות לאורך שנים, תוך עמידה בתנאי האחריות, יש להתייחס לניקיונן בחשיבות הראויה. 


חברת "מעל הכל" בע"מ גאה להיות הראשונה בישראל המציעה ציוד שפותח במיוחד עבור ניקיון מערכות סולאריות, על ידי חברת "LEHMANN" הגרמנית. מערכות הניקוי כוללות מברשות ייחודיות שמונעות פגיעה בפאנל וכן מערכת לטיהור מים והוצאת אבנית כדי להבטיח את תפוקת המערכות לאורך זמן. אנו מציעים שירות מקצועי ואמין ומחזיקים בכל האישורים והביטוחים הנדרשים על פי חוק.

 

למה "מעל הכל"?

ניקיון במברשת בעלת ראש מסתובב המונע חשמלית ללא צורך בשפשוף הפאנל
איכות מים ברמה הגבוהה ביותר על ידי טיהור בשרף (MIXED BED - RESIN)
התזת מים מדוע חשוב לנקות מערכות סולאריות?אחידה ורצופה במהלך הניקוי למניעת חיכוך ופגיעה בפאנלים
עבודה בלחץ מים נמוך ללא חשש לשריטות
ניקוי אופטימאלי - ללא שימוש בכימיקלים או בחומרי ניקוי נוספים
שירות מקצועי, בטיחותי ואמין


המאמר באדיבות

 • מעל הכל בע"מ
 • קליק לחיוג: 0773418390
 • טלפון:
  0773418390הצג
 • כתובת:
  מושב באר טוביה
 • אתר:
  הצג

תגובות