שינוי בעונה מבטא שינוי במצב הרוח

עכשיו הוא הזמן לעצב את הבית בדקורציה קרירה. תכניסו את הים ,הבריזה והשמש הביתה. עונת הקיץ בשיאה, השינוי בטמפרטורה משמש כאות להתחיל להתמקד על מנת להתכונן ולהכין את הבית לקראת העונה החמה בדיוק כשם שאנו מחליפים את בגדי החורף בקיץ ולחילופין. אחד המקומות הטובים ביותר להתחיל הוא בחדר שבו אתה מבלה את רוב הזמן: חדר השינה.

 

חדר שינה הצבוע בגווני ירוק מנטה, חאקי,ריצוף ומיטה בגוונים חמים, קפה, בז, חאקי. אביזרים מקש, הדפסים עם צבעים בוהקים המשרים נינוחות של קיץ...

 

לא צריך להתחיל להזיז רהיטים בכל מקום כדי לשנות את המראה של החדר, שינוי בעונה מבטא שינוי במצב הרוחמספיק להחליף את הוילונות והמצעים לעיתים קרובות וזה כל מה שנדרש כדי ליצור הבדל דרמטי. הצבעים שאתה רואה בחוץ על העצים, כתום, זהב, אדום, חום או ירקרק זית הם אלו שמייצרים את מצב הרוח של העונה.

 

חדר שינה חורפי,סתווי, עם בוא האביב, נחליף את המצעים כיסויי המיטה לצבעי קיץ עליזים, נוסיף פרטים צבעוניים, כריות, כדים, פסלון, תמונות...

 

חדר השינה הוא לא המקום היחיד שבו שינוי בצבע ובמרקם יצור השפעה מהירה, אתה יכול להגדיר את העונה ע"י עלים יבשים בתוך כד, בקערה פתוחה, צלחת עם אצטרובלים, פרחי העונה בזר גדול ריחני וצבעוני על שולחן פינת האוכל, צלחת עם תפוחי עץ עונתיים המכניסים צבע ואף טעימים.

 

החליפו כיסוי כריות על מנת לשדרג את הספה, כיסוי ישיבה בשולחן פינת אוכל. השתמשו בכדים, זכוכית קרירה לחמם את האווירה או לקררה בהתאם לעונה. עונת הקיץ תתאפיין בהרבה לבן קריר, תכלת מעונן, וירוק עם צהוב אנרגטי אשר גורמים תחושת רעננות ואנרגיה טובה.

המאמר באדיבות

תגובות