צמחייה דקורטיבית, הבחירה הטבעית בעיצוב הפנים

מגמות העיצוב המודרני וההתיחסות לשינויי האקלים בעולם יצרו צורך משמעותי בתחום עיצוב הפנים ושימוש באלמנטים הלקוחים מהטבע והכנסתם לתוך המרחב הפנימי. כחלק ממגמה זו, מעצבי פנים, אדריכלים ובעלי עסק עושים שימוש נרחב בצמחייה מלאכותית דקורטיבית, מגוון סוגי צמחייה ועצים ושילובם בחלל הפנימי להעשרת האוירה תוך ניצול אפקטיבי של המרחב הציבורי והמסחרי.

מהי צמחייה דקורטיבית ואיך היא משתלבת במרחב המבנה?

הצמחייה הדקורטיבית מכילה עצי ענק, עצי פרי וצמחייה מגוונת עם מראה אוטנטי הנראה טבעי לחלוטין אך בדגש ליתרון שאין תנאי הגידול והתחזוקה הנדרשים בצמחייה אמיתית.אלו הן יצירות המזכירות את הטבע, אך משוחררות לעולם הדמיון והיצירה. התוצר הינו ייחודי, אומנותי, דקורצית פיסול בהזמנה אישית.

 

כיום ניתן לעצב וליצור ליין אישי של צמחייה ועצים מלאכותיים יחודיים ללקוח. ליין זה כולל עצים, צמחים ופרחים המעוצבים כדגם מהטבע או אף כיצירה אישית מן עולם הצומח בצבע או דגם יחודי ללקוח. התוצר הינו אמיתי במראה ובמגע וברמת איכות גבוהות מאוד מאחר והרכב החומרים בצמחייה המלאכותית-דקורטיבית עבר שינוי משמעותי בעשור האחרון.

צמחייה בעיצוב אישי "TAYLOR MADE" תואם קונספט

בתכנון עיצוב הפנים חווית הקנייה וערכיו של בית העסק יוצרים דרישות למוצרים יחודיים המתחברים ומעצימים את הקונספט של העסק ומותירים חותם אצל קהלי היעד.ואכן ניתן להבחין במרחבים הציבורי, מסחרי כמו בתי מלון, מסעדות, קניונים, דיור מוגן ועוד בעיצובים יחודיים היוצרים חוויה בלתי נשכחת, כמו כן בארועי יוקרה השימוש בצמחייה הדקורטיבית מהווה תפאורה עם נוכחות מרשימה של עצי ענק וללא הכנות מיוחדות.

 

כל פרויקט עיצובי מקבל התייחסות ספציפית ומומלץ להתייעץ במעצב פנים בתאום עם מעצב צמחייה כדי להתרשם ולקבל כיוון ורעיונות.חשוב לזכור שעיצוב מקצועי ובחירה תואמת במוצר בעל עיצובי הקשור למרחב ובאיכות גבוהה יתן מענה לאופיו של בית העסק או הארוע וישאר איתכם לאורך שנים רבות. בגלריית התמונות שלפניכם תוכלו להתרשם מצמחייה מיוחדת וגישות שונות לעיצוב חלל שבוצצמחייה דקורטיבית, הבחירה הטבעית בעיצוב הפנים

עו בפרויקטים שונים ע"י מעצב צמחייה דקורטיבית.

 

פרויקט חתונה לבנה - עיצוב צמחייה בצבעי שמנת, בשילוב ורדים ועצים בצבע לבן להשראה ואוירה רומנטית

תל אביב של שנות ה30 - עיצוב שדרת עצי פרי ופיקוסים עתיקים לעיצוב מסעדה ומלון בסגנון נוסטלגי

צמחייה מוזהבת - עצי זהב גדולים להענקת אוירת יוקרה בחברה לתכשיטים ומוצרי זהב

  

העצים והצמחייה מעוצבים ע"י מעצב אישי בארץ ומיוצרים בארץ ובחו"ל. הפרויקטים מלווים בפיקוח מלא ואישי באופן המקצועי ביותר. מומלץ לקבל רעיונות נוספים ולתכנן את החלל לעיצוב בשילוב עם צמחייה דקורטיבית בתאום עם מעצב צמחייה דקורטיבית ומעצב פנים.

 

עוד מידע ורעיונות לעיצוב בשילוב צמחייה דקורטיבית ניתן לקבל באתר שלנו:

www.deco-in.co.il או בטלפון 04-6226622

נשמח לעמוד לשרותכם

 

 DECO-IN

צמחייה דקורטיבית

 

 

המאמר באדיבות

תגובות