הערכת תקציב לשיפוץ

סגרת התקציב תהיה הבסיס לכל היקף הפעילות של הפרויקט לכן כדי להשיב על שאלה זו עליכם לבחון היטב מהו הסכום הזמין העומד לרשותכם או אפשרויות מימון חיצוניות אשר תוכלו לעמוד בהן.


בשונה מתהליך בניה תהליך ביצוע שיפוצים לעיתים כרוך בתוספות ושינויים כתוצאה מעבודות לא צפויות שנחשפות בעיקר במבנים ישנים .תוספות אלו ישפיעו על חריגה בהוצאות ,במועד סיום העבודה ואכלוס הדירה או לחלופין הארכת תקופת השכירות במקום המגורים החלופי.


טיפ :כדי להיערך ולהימנע מ"הפתעות" לא נעימות מסוג זה יש להפחית בין 15%-20% ממסגרת התקציב הראשונית שקבעתם.בהנחה ותהליך השיפוץ יעבור ללא תקלות מיוחדות תמיד תוכלו להשתמש ביתרת התקציב לרכישת מוצרי חשמל, ריהוט חדש …חופשה משפחתית או יום גיבוש לעובדים. עליכם להגדיר הערכת תקציב לשיפוץמסגרת תקציב שתכלול את העלות הצפויה לביצוע העבודות באופן שתאפשר אכלוס הנכס בסיום התהליך.


הגדרת העלויות לביצוע עבודות שונות או עלויות של חומרי עבודה איננה דבר פשוט כיון שעלויות הביצוע משתנות מבעל מקצוע אחד למשנהו וקיימים מספר רב של חומרי ותהליכי בניה. כדי להתגבר על סוגיה זו ולקבל הערכה מדויקת של העלויות הצפויות יש לבצע תכנון של השינויים ולהצטייד בתכניות ושרטוטים אשר יכין עבורכם המעצב או האדריכל .


רק בסיום שלב זה יחד עם עריכת טבלת כמויות תוכלו לאמוד בצורה מדויקת יותר את העלויות ולהגדיר מסגרת תקציב לפרויקט.


תכנון מוקדם ומקצועי יביא ליעילות הפרויקט ויחסוך אלפי שקלים בתהליך הבניה ובהוצאות התחזוקה העתידיות.


נשמח להגיש לכם הצעת מחיר אטרקטיבית התואמת לתקציב שברשותכם.

לשיחת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת-צרו קשר דרך האתר או בנייד 050-7507881

 

המאמר באדיבות

תגובות